Pouzdro Forcell Carbon pro XIAOMI Redmi 9 černé Pouzdro Forcell Carbon pro XIAOMI Redmi 9 je elegantní a stylové pouzdro, vyrobené z nárazuvzdorné gumy. Poskytuje plnou ochranu i v náročných podmínkách a jeho vzhled zaujme i náročnější uživatele. - elegantní a zesílené pouzdro do náročných podmínek - jedinečný karbonový motiv pouzdra - zvýšené strany pro ochranu okrajů telefonu - zesílený rám pro zvýšenou ochranu při pádu - vyrobeno z nárazuvzdorné gumy - výřezy pro systémové konektory a... Celý popis

Koupit za 98 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Pouzdro Forcell Carbon pro XIAOMI Redmi 9 černé

Pouzdro Forcell Carbon pro XIAOMI Redmi 9 je elegantní a stylové pouzdro, vyrobené z nárazuvzdorné gumy. Poskytuje plnou ochranu i v náročných podmínkách a jeho vzhled zaujme i náročnější uživatele.

- elegantní a zesílené pouzdro do náročných podmínek

- jedinečný karbonový motiv pouzdra

- zvýšené strany pro ochranu okrajů telefonu

- zesílený rám pro zvýšenou ochranu při pádu

- vyrobeno z nárazuvzdorné gumy

- výřezy pro systémové konektory a fotoaparát.

Pouzdro Forcell Carbon pro XIAOMI Redmi 9 má zesílený rám, který dodateční tlumí náraz při pádu Vašeho smartphonu a lehce zaoblené hrany, které chrání jeho displej. Jedinečný motiv karbonu a broušeného hliníku na zadní straně pouzdra způsobí, že Váš smartphone XIAOMI Redmi 9 mezi ostatními telefony opravdu vynikne.

Fotografie jsou pouze ilustrativní. Každé pouzdro přesně pasuje výřezy i velikostí na telefon v popisu.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud