TPU ochranný kryt Jekod je perfektní ochranou pro Váš přístroj. Je vyroben z pružného plastu a přesně na míru daného telefonu. Kryt tak nezakrývá nabíjecí a sluchátkové konektory, lze tedy telefon nabíjet a připojovat příslušenství bez nutnosti sundání krytu. Nijak neklouže a nemusíte se tak bát o vyklouznutí z ruky a pádu telefonu na zem. V balení naleznete i ochrannou folii na displej přístroje. S koupí Jekod krytu, tak máte ochráněn i displej a tedy celý telefon. Provedení Jekod TPU ochranného... Celý popis

Koupit za 89 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

TPU ochranný kryt Jekod je perfektní ochranou pro Váš přístroj. Je vyroben z pružného plastu a přesně na míru daného telefonu. Kryt tak nezakrývá nabíjecí a sluchátkové konektory, lze tedy telefon nabíjet a připojovat příslušenství bez nutnosti sundání krytu. Nijak neklouže a nemusíte se tak bát o vyklouznutí z ruky a pádu telefonu na zem. V balení naleznete i ochrannou folii na displej přístroje. S koupí Jekod krytu, tak máte ochráněn i displej a tedy celý telefon.


Provedení Jekod TPU ochranného krytu je velmi tenké a zároveň dbá na perfektní ochranu. Je vyrobeno z velmi kvalitní umělé hmoty. Na každý model je výběr hned z několika barev. Kryt neschovává žádné vstupy ani výstupy a také fotoparát je i v krytu připraven ihned k použití.


Vlastnosti Jekod TPU ochranno krytu :


- tenký a pružný zadní kryt z umělé hmoty


- odkryté konektory pro připojení příslušenství bez nutnosti sundavání krytu


Obsah balení:


Jekod kryt, ochranná folie na displej a hadřík pro instalaci folie
Zobrazit více

Články odjinud