Kryt na Apple iPhone 13 Pro Pouzdro Fusion od společnosti Ringke je vyrobeno z průhledného, měkkého a odolného termoplastu. Pouzdro neomezuje možnost bezdrátového nabíjení. Má kryty na tlačítka, výřezy pro porty a výřez pro šňůrku na krk. Mírně vyvýšená forma krytu okolo fotoaparátu a obrazovky ho chrání před poškrábáním zvednutím telefonu těsně nad rovný povrch. Bodová struktura uvnitř naopak brání přilepení krytu k zařízení. Fusion je kryt, který byl podroben testům způsobilosti na pád z výšky... Celý popis

Koupit za 299 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kryt na Apple iPhone 13 Pro

Pouzdro Fusion od společnosti Ringke je vyrobeno z průhledného, měkkého a odolného termoplastu. Pouzdro neomezuje možnost bezdrátového nabíjení. Má kryty na tlačítka, výřezy pro porty a výřez pro šňůrku na krk.

Mírně vyvýšená forma krytu okolo fotoaparátu a obrazovky ho chrání před poškrábáním zvednutím telefonu těsně nad rovný povrch. Bodová struktura uvnitř naopak brání přilepení krytu k zařízení.

Fusion je kryt, který byl podroben testům způsobilosti na pád z výšky až 1,2 m, čímž byl získán americký vojenský certifikát MIL-STD 810G-516.6.

VLASTNOSTI PRODUKTU:

- 100% originál
- Balené v původním obalu
- elegantní
- transparentní
- precizně vyrobené
- perfektně sedící
- Volný přístup k externím portům
- funkční
- Snadno se skládá a demontuje

SADA OBSAHUJE:

1 x pouzdro Ringke Fusion
Zobrazit více

Články odjinud