Obrněné pouzdro Camshield Pro je dokonalou ochranou celého zařízení před pády a poškrábáním. Pouzdro je kombinací vysoce kvalitních TPU a PC komponent. Flexibilní a nárazy tlumící polyuretan a odolný a otěruvzdorný polykarbonát vytvářejí spolehlivou hybridní ochranu vašeho zařízení. Vybaveno jednoduchým a snadno použitelným jezdcem, který lze kdykoli zavřít. Praktický kryt ochrání objektiv před nečekaným poškozením. Otočný kroužek o 360 stupňů se skvěle hodí jako stojánek pro sledování filmů, úchyt... Celý popis

Koupit za 209 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Obrněné pouzdro Camshield Pro je dokonalou ochranou celého zařízení před pády a poškrábáním. Pouzdro je kombinací vysoce kvalitních TPU a PC komponent. Flexibilní a nárazy tlumící polyuretan a odolný a otěruvzdorný polykarbonát vytvářejí spolehlivou hybridní ochranu vašeho zařízení.

Vybaveno jednoduchým a snadno použitelným jezdcem, který lze kdykoli zavřít. Praktický kryt ochrání objektiv před nečekaným poškozením.
Otočný kroužek o 360 stupňů se skvěle hodí jako stojánek pro sledování filmů, úchyt na prst pro bezpečné držení telefonu v ruce a dokonce i jako montáž na magnetický držák do auta.

VLASTNOSTI PRODUKTU:

- 100% originál
- Zabaleno v původním obalu
- Extrémně odolný
- Precizně vyrobené
- Otočný kroužek o 360 stupňů
- Posuvník ochranné čočky
- Perfektně sedí
- Plně funkční
- Snadná montáž a demontáž

BALENÍ OBSAHUJE:
1 x pouzdro Tech-Protect CamShield Pro
Zobrazit více

Články odjinud