Pro-Ject E1

0 %
Stars
(0 hodnocení)

E1 od Pro-Ject Audio Systems je první gramofon v řadě E ručně vyrobený v Evropě, jehož cílem je poskytnout skvělý zvukový zážitek bez nutnosti utrácet velké peníze. Nezáleží na tom, zda jste začátečník, osoba vracející se ke své sbírce desek nebo ostřílený fanoušek vinylů. E1 vás nezklame! Design Plug & Play s přednastavenou sledovací silou a protiskluzem zkušenými továrními techniky zajišťuje nejlepší nastavení pro váš gramofon. Stačí jej zapojit a vychutnat si své oblíbené desky. Nový model E1... Celý popis

Koupit za 7 590 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

E1 od Pro-Ject Audio Systems je první gramofon v řadě E ručně vyrobený v Evropě, jehož cílem je poskytnout skvělý zvukový zážitek bez nutnosti utrácet velké peníze. Nezáleží na tom, zda jste začátečník, osoba vracející se ke své sbírce desek nebo ostřílený fanoušek vinylů. E1 vás nezklame! Design Plug & Play s přednastavenou sledovací silou a protiskluzem zkušenými továrními techniky zajišťuje nejlepší nastavení pro váš gramofon. Stačí jej zapojit a vychutnat si své oblíbené desky. Nový model E1 je k dispozici ve třech různých verzích, aby vyhovovala potřebám každého. Všechny tři modely jsou vybaveny elektronickým měničem rychlosti 33/45 ot./min.

[vc_row gap="0" columns_placement="middle" equal_height="yes" content_placement="middle"][vc_column width="1/4"][vc_single_image image="3998" border_color="grey" img_link_target="_self"][/vc_column][vc_column width="3/4"][vc_column_text]

- Prodávaný výrobek pochází z výprodejového programu OUTLET.

- V sekci OUTLET jsou k dispozici výrobky z expozice, konce série, vratek odzákazníků nebo po servisu za velmi atraktivní ceny. Mohou nést viditelné známky použití (viz stav zařízení).

- Stav zařízení: Gramofon pochází z vrácené internetové objednávky. Bez poškození. Kompletní balení.

- Nabídka zahrnuje pouze to, co je viditelné na obrázcích a má spojitost k uvednému produktu.

- Na tento produkt nabízíme plnou dvouletou záruku výrobce s plnou servisní podporou.

- Výrobky, které prodáváme, jsou okamžitě k dispozici v naší prodejně: Denon Store Praha – Westfield Chodov.

- V případě osobního odběru kontaktujte prosím prodejce předem.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Stylový CNC obráběný vláknitý kompozitní podstavec, dostupný ve vysoce lesklé černé, vysoce lesklé bílé nebo ořechovém provedení, je pečlivě vyroben tak, aby uvnitř nezůstaly žádné dutiny. Lehké 8,6" hliníkové raménko s nízkým třením bylo optimalizováno pro vysoce kvalitní přenosku Ortofon OM5e a umožní jí dosáhnout maximálního potenciálu. Nový hlavní talíř z ABS polymeru je vyztužen speciálně navrženými hřebeny pro vytvoření dokonalé antirezonanční platformy pro vaše vinyly. Pro ochranu E1 najdete v krabici elegantní akrylový protiprachový kryt s nastavitelnými panty. Díky použití prvotřídních materiálů, stylové estetice a bohatému, živému zvuku, rozsáhlý vývojový proces zajistil, že nedošlo ke kompromisům ve zvukovém výkonu, a to i přes tak dostupnou cenu.

Součást balení:

- E1 s přenoskou Ortofon OM5e
- Pozlacený RCA Phono kabel (1,23 m)
- Plstěná podložka
- Protiprachový kryt
- Adaptér pro 7" singly
- Napájení
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Pro-Ject
USB ne
AUX výstup ne
AUX vstup ne

Podobné produkty

Články odjinud