Velkokapacitní sešívačka Rapid Supreme Omnipress SO60 Revoluční velkokapacitní sešívačka se zvýšenou kapacitou zásobníku, vybavená patentovanou technologií Omnipress®, která umožňuje s minimem síly stlačit sešívačku po celém jejím těle a snadno tak sešít dokument na stole i v ruce. To vše v kombinaci s technologií super plochého sešívání SuperFlatClinch přinášející 40% úsporu místa při zakládání takto sešitých dokumentů. Kapacita 60 listů. Revoluční sešívačka s patentovanou technologií Omnipress®... Celý popis

Koupit za 774 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Velkokapacitní sešívačka Rapid Supreme Omnipress SO60

Revoluční velkokapacitní sešívačka se zvýšenou kapacitou zásobníku, vybavená patentovanou technologií Omnipress®, která umožňuje s minimem síly stlačit sešívačku po celém jejím těle a snadno tak sešít dokument na stole i v ruce. To vše v kombinaci s technologií super plochého sešívání SuperFlatClinch přinášející 40% úsporu místa při zakládání takto sešitých dokumentů.

Kapacita 60 listů. Revoluční sešívačka s patentovanou technologií Omnipress® pro snadné sešívání v ruce a patentovanou technologií super plochého sešívání SuperFlatClinch pro úsporu místa při zakládání. Balení v krabičce.
Kapacita sešívání: 60 listů (80 g/m2)
Patentovaná technologie Omnipress® snižuje sílu potřebnou k sešití, ať už stlačíte sešívačku kdekoliv
Patentovaná technologie super plochého sešívání SuperFlatClinch pro 40% úsporu místa při zakládání dokumentů
Horní plnění pro snadné doplňování drátků
Na drátky Rapid Omnipress 60
5 let záruka (při použití drátků Rapid)
Zobrazit více

Články odjinud