Razer Kiyo

100 %
Stars
(1 hodnocení)

Testován profíky Razer Kiyo je navržen a testován špičkovými videostreamery. Jako takový patří do kategorie stolních streamingových kamer s výkonným, vícestupňovým osvětlením, které můžete stmívat nebo rozjasnit. Streamovat je možné s rychlostí 60 snímků za sekundu. Jednoduchost sama Zapomeňte na nastavení několika světel, abyste získali slušné vizuální podání scény, kterou právě vysíláte. Razer Kiyo se bude za vás starat o příjemné nasvícení nahrávaného obrazu. Ostře a jasně S rozlišením 720p... Celý popis

Koupit za 2 398 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Testován profíky
Razer Kiyo je navržen a testován špičkovými videostreamery. Jako takový patří do kategorie stolních streamingových kamer s výkonným, vícestupňovým osvětlením, které můžete stmívat nebo rozjasnit. Streamovat je možné s rychlostí 60 snímků za sekundu.

Jednoduchost sama
Zapomeňte na nastavení několika světel, abyste získali slušné vizuální podání scény, kterou právě vysíláte. Razer Kiyo se bude za vás starat o příjemné nasvícení nahrávaného obrazu.

Ostře a jasně
S rozlišením 720p při rychlosti 60 fps zachovává Razer Kiyo vizuální věrnost při streamování. To znamená, že diváci mohou pdoobně jako vy vnímat streamovaný obraz - stejně, jako ho vidíte například ve hře vy. Také streamuje rozlišení 1080 při rychlosti 30 snímků za vteřinu ve full HD rozlišení.

Pro co nejvyšší kompatibilitu
Razer Kiyo podporuje streamování na populárních platformách jako je Open Broadcaster Software a Xsplit, takže můžete i nadále používat preferovanou streamingovou platformu, kterou chcete oslovit své publikum. Díky tomu nikdy neztratíte ani své stávající fanoušky, kteří již některou z nich využívají.

Hodí se...
Součástí kamery je kvalitní mikrofon, který je všesměrový. Jednotka nahraná data ukládá do 16bitového 48kHz streamu. Kameru lze také umístit na tripod (není součástí balení) díky jejímu bayonetu typu "L".
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud