Zažijte to nejlepší z obou světů s Razer Ornata V2 - s hybridním přepínačem, který spojuje výhody membránových kláves a mechanických přepínačů do jediného jedinečného designu. Spojením úhledné zpětné vazby mechanického spínače se známým polstrovaným pocitem konvenční klávesnice je každý stisk klávesy Razer Ornata V2 tak uspokojivý, jak jen to jde. Razer Ornata V2 má přidané ovládací prvky, které lze nakonfigurovat tak, aby pozastavovaly, přehrávaly, přeskakovaly a vylepšovaly vše od jasu po hlasitost... Celý popis

Koupit za 1 599 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Zažijte to nejlepší z obou světů s Razer Ornata V2 - s hybridním přepínačem, který spojuje výhody membránových kláves a mechanických přepínačů do jediného jedinečného designu. Spojením úhledné zpětné vazby mechanického spínače se známým polstrovaným pocitem konvenční klávesnice je každý stisk klávesy Razer Ornata V2 tak uspokojivý, jak jen to jde.

Razer Ornata V2 má přidané ovládací prvky, které lze nakonfigurovat tak, aby pozastavovaly, přehrávaly, přeskakovaly a vylepšovaly vše od jasu po hlasitost - maximální pohodlí. Díky 16,8 milionům barev a sadě efektů si Razer Ornata V2 nabízí nejen hluboké přizpůsobení, ale nabízí větší ponoření s dynamickými světelnými efekty, když hrajete.

Technické parametry
*US layout
*Razer™ Hybrid Mecha-Membrane Switch
*Podsvícení Razer Chroma RGB
*Plyšová kožená ergonomická opěrka na zápěstí
*Razer Synapse povolena
*Možnosti vedení kabelů
*Plně programovatelné klávesy se záznamem makra za chodu
*Možnost herního režimu
*Pletený kabel
*1000 Hz Ultrapolling
*Kompatibilní s Xbox One pro základní vstup
Zobrazit více

Články odjinud