Když se ocitnete uprostřed bitvy, je důležité udělat vše od uhranutí kouzly po vržení blesku. S Razer Tartarus V2 můžete vázat příkazy a dovednosti a aktivovat je okamžitě - vše v dlani. Seznamte se s nejlepšími z obou světů. Razer Tartarus V2 kombinuje měkký polstrovaný dotek membránové gumové podložky dlaně s ostře dotykovým klepnutím na mechanický spínač. Každé tlačítko je aktivováno ve střední výšce pro okamžitou odezvu. Nyní můžete dostat příkaz rychleji než kdy jindy. Vybavte si kompletní... Celý popis

Koupit za 2 507 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Když se ocitnete uprostřed bitvy, je důležité udělat vše od uhranutí kouzly po vržení blesku. S Razer Tartarus V2 můžete vázat příkazy a dovednosti a aktivovat je okamžitě - vše v dlani.

Seznamte se s nejlepšími z obou světů. Razer Tartarus V2 kombinuje měkký polstrovaný dotek membránové gumové podložky dlaně s ostře dotykovým klepnutím na mechanický spínač. Každé tlačítko je aktivováno ve střední výšce pro okamžitou odezvu. Nyní můžete dostat příkaz rychleji než kdy jindy.

Vybavte si kompletní arzenál 32 plně programovatelných kláves pro dovednosti, klávesové zkratky a makra přímo na dosah ruky. Osmi - cestný směrový palcový klobouček lze také použít pro snadné přemisťování nebo rozšiřování příkazů.

Díky pokročilé ergonomii nebudete cítit nic jiného než pohodlí, ať už hrajete hodinu nebo deset. Dodává se s odnímatelnou opěrkou pro dlaň se dvěma nastavitelnými polohami, které vyhovují vašemu preferovanému úhlu pohodlí.

Technologie Razer ™ Mecha-Membrane 32 plně programovatelných kláves
Neomezené délky maker
Ergonomická opěrka ruky
Režim Hypershift pro rozšířené příkazy
Podsvícení Razer Chroma ™ s 16,8 miliony přizpůsobitelných barevných možností
Programovatelný 8cestný směrový thumbpad a rolovací kolečko
Plný Anti-ghosting
Neomezené herní profily
Razer Synapse 3 (PC) a Razer Synapse 2 (Mac) povoleny
1000Hz Ultrapolling (prodleva 1ms)
Zobrazit více

Články odjinud