Realme GT Master 8GB/256GB

97 %
Stars
(14 hodnocení)

Realme GT Master 5G, černá Realme GT Master Edition je tím, čím jsou ve světě luxusních automobilů verze Gran Turismo disponující ohromujícím výkonem. V jejich šlépějích se vydává právě tento telefon, který přináší luxusní 6,43" Super AMOLED displej se 120 Hz, který už sám o sobě zaručí dechberoucí rychlost. Mimořádný výkon pak servíruje osmijádrový procesor Snapdragon 778G s podporou připojení k nejnovějším sítím 5G. Prémiovou rychlost přináší i nabíjení pomocí technologie 65W SuperDart Charge,... Celý popis

Koupit za 9 989 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Realme GT Master 5G, černá
Realme GT Master Edition je tím, čím jsou ve světě luxusních automobilů verze Gran Turismo disponující ohromujícím výkonem. V jejich šlépějích se vydává právě tento telefon, který přináší luxusní 6,43" Super AMOLED displej se 120 Hz, který už sám o sobě zaručí dechberoucí rychlost. Mimořádný výkon pak servíruje osmijádrový procesor Snapdragon 778G s podporou připojení k nejnovějším sítím 5G.

Prémiovou rychlost přináší i nabíjení pomocí technologie 65W SuperDart Charge, kdy je mobil nabit na 100 % za pouhých 33 minut! V repertoáru má ale tento jedinečný kousek i praktické funkce, jako je NFC nebo vynikající fotoaparáty s rozlišením až 64 Mpx.

Klíčové vlastnosti:
Dechberoucí 6,43" Super AMOLED displej se 120 Hz
Excelentní výkon Snapdragonu 778G s podporou připojení k nejnovějším sítím 5G
32Mpx selfie kamera
64Mpx hlavní snímač + ultraširokoúhlý a makro objektiv
Superrychlé nabíjení 65W SuperDart Charge
NFC pro bezkontaktní placení

120Hz Super AMOLED displej
Dokonalou podívanou servíruje 6,43" Super AMOLED displej s vysokým Full HD+ rozlišením a hlavně 120Hz obnovovací frekvencí. Jistotou je tak maximální rychlost, ať se rozhodnete věnovat čemukoli – od gamingu až po práci.

Ohromující výkon
Prostřednictvím osmijádrového procesoru Snapdragon 778G 5G s jádry Cortex-A78 o taktu až 2,4 GHz se můžete opřít o vynikající výkon vhodný pro hraní i náročné použití obecně. Odpovídá tomu také grafická jednotka Adreno 642L umožňující o 40 % rychlejší vykreslení grafiky. V praxi to znamená, že se můžete věnovat čemukoli chcete bez náznaku zpomalení či nestability.

Špičkové chlazení
Smartphone disponuje velkou parní komorou o ploše 1729,8 mm2 v kombinaci s velkým chladičem o ploše 13 217 mm2. To znamená pokrytí 100 % hlavních zdrojů tepla. V praxi se to projevuje tím, že se mobil nepřehřívá a maximální výkon si udrží po rekordní čas.

65W nabíjení SuperDart
Díky technologii 65W SuperDart Charge je váš telefon nabit na 100 % za pouhých 33 minut!

Luxusní odezva
Realme využilo lineární motorek pro působivou haptickou odezvu s trojrozměrným vibračním efektem.

Exkluzivní fotografie
Na zadní straně čeká kombinace tří fotoaparátů. Vedle hlavního snímače s dechberoucím rozlišením 64 Mpx pro mimořádně detailní fotografie je tu ještě ultraširokoúhlý objektiv se záběrem 119 stupňů a také makro objektiv pro záběry z blízkosti už 4 cm.

DIS Snapshot
Zásluhou technologie DIS Snapshot získáte díky eliminaci nežádoucího roztřesení ostrá videa a fotografie za jakýchkoli podmínek.

Realme UI 2.0
Realme vylepšuje operační systém Android 11 o další možnosti prostřednictvím skvělé nadstavby Realme UI 2.0.

NFC
Díky technologii NFC můžete například s telefonem bezkontaktně platit v obchodech. Umožní ale také například snadnější párování s kompatibilním příslušenstvím pouhým dotykem.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud