Armádní generál: Velitel zásobování Armádní generál: Velitel zásobování je strategická válečná hra ze druhé světové války, ve které hráči bojují za mocnosti Osy i Spojenců. Hra je založena na kartách a cílem je získání strategicky výhodných míst. Pravidla hry jsou jednoduchá a partie obvykle trvají do dvou hodin. Hra pojme až šest hráčů, kteří se poté rozdělí do vzájemných skupin po třech. Součástí hry je bojovat, budovat nové jednotky, chystat plány k překvapení soupeře a ekonomicky poškozovat... Celý popis

Koupit za 1 219 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Armádní generál: Velitel zásobování
Armádní generál: Velitel zásobování je strategická válečná hra ze druhé světové války, ve které hráči bojují za mocnosti Osy i Spojenců. Hra je založena na kartách a cílem je získání strategicky výhodných míst. Pravidla hry jsou jednoduchá a partie obvykle trvají do dvou hodin. Hra pojme až šest hráčů, kteří se poté rozdělí do vzájemných skupin po třech.
Součástí hry je bojovat, budovat nové jednotky, chystat plány k překvapení soupeře a ekonomicky poškozovat národy protivníka. Pokud si chcete zkusit nějakou jednodušší válečnou hru, tak Armádní generál: Velitel zásobování je ideální volbou. Je snadno dostupný a nabízí i hrám s vyšším počtem hráčů přehlednou a nenucenou hru.
Ve hře Armádní generál: Veliteli zásobování se můžete sami stát velitelem své strany a udělat vše pro to, abyste vašeho soupeře porazili. Hra je oblíbená mezi všemi milovníky strategických her, proto neváhejte a pusťte se do boje!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce RexHry
Věk od 12 let
Počet hráčů 2 - 6
Typ strategické
Délka hry 120 min
Soubory her ne
Elektronické hry ne
Značka REXHry
Rok vydání 2020
Zobrazit více parametrů

Články odjinud