RF Elements SH-CC-5-80

0 %
Stars
(0 hodnocení)

SH-CC 5-80 je 5GHz sektorová "horn" anténa z dílny RF elements se symetrickým 80° vyzařovacím úhlem, ziskem 11dBi a dvěma N-female konektory pro připojení k vysílací jednotce. Tato anténa nabízí perfektní kombinaci vlastností a funkcí, které řeší hlavní slabiny dnešních mainstreamových sektorových antén. Vynikající škálovatelnost Unikátní vyzařovací charakteristika, minimální boční laloky a extrémně nízké zpětné záření umožňuje umístění více antén na jednom bodě i vybudování více samostatných bodů,... Celý popis

Koupit za 2 013 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

SH-CC 5-80 je 5GHz sektorová "horn" anténa z dílny RF elements se symetrickým 80° vyzařovacím úhlem, ziskem 11dBi a dvěma N-female konektory pro připojení k vysílací jednotce. Tato anténa nabízí perfektní kombinaci vlastností a funkcí, které řeší hlavní slabiny dnešních mainstreamových sektorových antén.

Vynikající škálovatelnost
Unikátní vyzařovací charakteristika, minimální boční laloky a extrémně nízké zpětné záření umožňuje umístění více antén na jednom bodě i vybudování více samostatných bodů, což umožní lépe rozložit zátěž na jednotlivá AP a zvýšit tak rychlosti k jednotlivým klientům.

Robustní a odolný
Symetrické sektorové antény jsou vytvořeny pomocí pevné kovové konstrukce. Při výrobě byly použity ty nejlepší dostupné materiály: odlitky z hliníku, vysoce kvalitní ABS plast a nerezová ocel.

Kompaktní rozměry
Symetrické sektorové antény jsou velice kompaktní. Mají velikost pouhých 20-25% tradičních sektorových antén. Kompaktní velikost tak šetří náklady na pronájem místa na střechách a činí je jednoduše montovatelnými na místech, kde nemohou být použity klasické sektorové antény kvůli svému tvaru a velikosti.

Technické parametry

Bezdrátové vlastnosti
MIMO, SISO: 2 x 2
Polarizace: VH
Předozadní poměr [dB]: 38
VSWR: < 1,8
Bezdrátové frekvence: 5 GHz
Vyzařovací úhel - H. pol. [°]: 80
Vyzařovací úhel - V. pol. [°]: 80
Typ antény: Sektorová
Zisk antény [dBi]: 11

Fyzické charakteristiky
Odolnost proti větru [km/h]: 160
Určeno na stožár o průměru [mm]: 15 až 86
Použití: Venkovní
Materiál: Hliník, Nerezová ocel, Polykarbonát, Polypropylen, Zinek
Hmotnost [kg]: 1,7
Hloubka [mm]: 130
Šířka [mm]: 155
Výška [mm]: 155

Konektory a rozhraní
VF konektory: (2) N female
Zobrazit více

Články odjinud