RF Elements UD-TP-24 2ks

0 %
Stars
(0 hodnocení)

RF elements UltraDish UD-TP-24 2 ks Směrová parabolická anténa s bezztrátovým TwistPort konektorem od společnosti RF elements, která se vyznačuje symetrickým vyzařovacím úhlem, snížením bočních laloků (pro maximální výkon), frekvenčním rozsahem 5180-6400 MHz a ziskem 24,4 dBi. TwistPort konektor TwistPort konektor díky své snadné manipulaci mění veškeré zavedená standardy v RF sítích. Nejsou zde žádné VF konektory nebo RF kabely, které způsobují ztráty signálu. Ve srovnání s běžně používanými... Celý popis

Koupit za 7 713 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

RF elements UltraDish UD-TP-24 2 ks

Směrová parabolická anténa s bezztrátovým TwistPort konektorem od společnosti RF elements, která se vyznačuje symetrickým vyzařovacím úhlem, snížením bočních laloků (pro maximální výkon), frekvenčním rozsahem 5180-6400 MHz a ziskem 24,4 dBi.

TwistPort konektor
TwistPort konektor díky své snadné manipulaci mění veškeré zavedená standardy v RF sítích. Nejsou zde žádné VF konektory nebo RF kabely, které způsobují ztráty signálu. Ve srovnání s běžně používanými koaxiálními kabely a konektory je ztráta na TwistPortu téměř neměřitelná. Spojení a rozpojení je geniálně jednoduché a může být rychle provedeno i na stožáru.

Podpora třetí strany
Pro použití produktů třetích stran je potřeba vybrat vhodné TwistPort adaptéry, které umožní snadné připojení těchto zařízení na TwistPort konektor.

ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE

Zisk: 24,4 dBi
Frekvence: 5180-6400 MHz
Konektor: TwistPort
Rozměry: 503 x 420 x 263 mm
Hmotnost: 2,7 kg (1 kus)
Zobrazit více

Články odjinud