Samsung SM-S906B Galaxy S22+ 5G Inovativní hardware a software fotoaparátu Je to profesionální sada, která se vejde do 1 ruky. Trojitý zadní fotoaparát a selfie fotoaparát nabízejí inovativní hardware a software fotoaparátu, takže můžete snadno natočit galerii plnou obsahu, který stojí za to sdílet. - 12MPx ultraširokoúhlý fotoaparát rozšiřuje vaše POV. - Masivní snímač 50MPx širokoúhlého fotoaparátu rozsvítí noc. - 10MPx teleobjektiv s 3x optickým zoomem. - 10MPx selfie kamera zachytí vaše... Celý popis

Koupit za 27 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Samsung SM-S906B Galaxy S22+ 5G

Inovativní hardware a software fotoaparátu

Je to profesionální sada, která se vejde do 1 ruky. Trojitý zadní fotoaparát a selfie fotoaparát nabízejí inovativní hardware a software fotoaparátu, takže můžete snadno natočit galerii plnou obsahu, který stojí za to sdílet.

- 12MPx ultraširokoúhlý fotoaparát rozšiřuje vaše POV.

- Masivní snímač 50MPx širokoúhlého fotoaparátu rozsvítí noc.

- 10MPx teleobjektiv s 3x optickým zoomem.

- 10MPx selfie kamera zachytí vaše nejlepší úhly.

Noční fotografie

Nejlepší věci se dějí po setmění. Zachyťte to pomocí epických technologických upgradů naší profesionální kamery. Senzor s velkými pixely zvětšuje pixely, aby přitahoval světlo, zatímco Super Clear Glass snižuje odlesk objektivu – to vše proto, aby byly noční fotografie a videa čisté jako ve dne.

Stabilizace záběrů

Jak to uděláme? Korekční úhel OIS byl vylepšen o 58 % a pracuje s rychlejším vzorkováním pohybu pro stabilizaci vašich záběrů. Váš každodenní život je také ještě epičtější a barevnější díky technologii Super HDR, která jej zachycuje s 64x více barevnými informacemi, i když je scéna podsvícena.

Jak se stát profíkem

- Vesmírný zoom - přiblížení 3x, 30x nebo kdekoliv mezi tím.

- Automatické rámování - automatické zaostření.

- Pohled ředitele - nahrávejte na všechny kamery současně.

- Single Take - galerie s celou řadou formátů, 20 sekund záznamu.

Displej Infinity-O s technologií Dynamic AMOLED 2X

Sluneční světlo, seznamte se s jasným displejem Galaxy S22 a nejjasnějším displejem Galaxy S22+. Ohromující 120Hz displeje Infinity-O jsou vyrobeny s technologií Dynamic AMOLED 2X s technologií Vision Booster pro vysokou venkovní viditelnost, která udržuje čistý obraz za jasného denního světla nebo v noci. Jediný pohled, kterého se vám teď dostane, je od žárlivých cizinců.

Streamování s Google Duo

Spojte tým s Google Duo. Je snadné sestavit způsob, jak sledovat velkou hru se svými nejlepšími a streamovat vysoce kvalitní video stejně jako IRL. Zavolejte svým přátelům a odešlete to do televize, abyste viděli celý tým.

Nejrychlejší čip všech dob

Ať už vlogujete svůj den, hrajete celou noc nebo jednoduše posouváte svůj kanál, 4nm procesor zajišťuje neuvěřitelně hladký zážitek.

Bleskové nabíjení a inteligentní baterie

Život se nezpomaluje a přestávka na dobití energie je rychlá cesta k FOMO. Baterie se inteligentně přizpůsobuje tomu, jak telefon používáte, takže vydrží déle než 24 hodin.25W super rychlé nabíjení pro Galaxy S22 a 45W super rychlé nabíjení pro Galaxy S22+ bylo certifikováno jako kompatibilní se standardy USB-IF.

Corning Gorilla Glass Victus + odolnost proti vodě IP68

Nebojte se, když vezmete spadlý telefon s Corning Gorilla Glass Victus+ na obrazovce a zadních panelech. Telefon je obklopen leštěným ochranným rámem Armor Aluminum a díky voděodolnosti IP68 snese i potřísnění.

Bezpečí se Samsung Knox

Zabezpečte svá soukromá data od chvíle, kdy telefon zapnete, pomocí Samsung Knox. Knox Vault uchovává vaše biometrické informace v bezpečí, zatímco Secure Folder uzamkne vaše soukromá data. A nový řídicí panel používání oprávnění vám umožní zjistit, které aplikace sdílejí vaše data nebo vás sledují, a umožňuje vám udělit nebo odepřít přístup podle vašich podmínek.

Další důležité parametry:

- Ultrazvukový otisk prstů

- WiFi 6E

- 5G
Zobrazit více

Určitě si přečtěte

Podobné produkty

Články odjinud