Samsung HW-Q600A

94 %
Stars
(11 hodnocení)

Celkový výkon RMS (W): 360 Konfigurace reprosoustavy: 3.1.2 Subwoofer: Bezdrátový Zvuk: Dolby Atmos Bezdrátové připojení: Bluetooth; Multiroom Tuner: Bez tuneru Přehrávané formáty: AAC; AIFF; ALAC; FLAC; MP3; OGG; WAV; WMA Typ připojení: Digitální optické; HDMI USB : ANO LAN (Ethernet): NE Dálkové ovládání v balení: ANO Rozměr (cm) (cm): 98 Specifické funkce: Samsung Symphony, Active Voice Amplifier, Tap Sound, Game mode Amazon Alexa: NE Apple HomeKit: NE Google Home: NE Vlastní... Celý popis

Koupit za 7 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Celkový výkon RMS (W): 360

Konfigurace reprosoustavy: 3.1.2

Subwoofer: Bezdrátový

Zvuk: Dolby Atmos

Bezdrátové připojení: Bluetooth; Multiroom

Tuner: Bez tuneru

Přehrávané formáty: AAC; AIFF; ALAC; FLAC; MP3; OGG; WAV; WMA

Typ připojení: Digitální optické; HDMI

USB : ANO

LAN (Ethernet): NE

Dálkové ovládání v balení: ANO

Rozměr (cm) (cm): 98

Specifické funkce: Samsung Symphony, Active Voice Amplifier, Tap Sound, Game mode

Amazon Alexa: NE

Apple HomeKit: NE

Google Home: NE

Vlastní systém: NE

Provedení výrobku: černá barva

Samsung luxusní soundbar s Dolby Atmos

» Dolby Atmos / DTS:X

» Skutečný 3.1.2ch zvuk

» Q-Symphony

Vylepšený zvuk ze všech směrů

Objevte hloubku zvuku s Dolby Atmos a DTS:X. Tyto dvě technologie umožňují slyšet, jak každý zvuk propluje kolem vás a nad vámi stejně, jako byste to slyšeli ve skutečném světě.

Skutečný 3.1.2ch zvuk

Se třemi kanály, jedním subwooferovým kanálem a dvěma kanály směřujícími nahoru dostanete zvuk, který zaručuje podmanivou zábavu. Jde o ideální doplněk k vaší QLED TV. Když vás obklopí dokonalé audio prostředí s opravdovým 3.1.2 zvukem přes Samsung Acoustic Beam, budete se cítit jako součást příběhu.

Q Soundbar a TV, dokonalá harmonie Q-Symphony

Soundbar se synchronizuje s televizorem Samsung a společně vytvářejí pohlcující zvuk. Zařízení spojuje a posiluje zvuk vycházející jak z reproduktorů soundbaru, tak televizoru, díky čemuž vám může dopřát zcela novou úroveň poslechu a akusticky vás vtáhnout do děje. Obsah si užijete jako nikdy předtím.

Zvuk optimalizovaný tak, aby vyhovoval vašemu prostoru

SpaceFit Sound

Dokonalá synergie mezi televizorem Samsung a soundbarem Samsung. Optimalizovaný zvuk pro čistotu a ponoření se do audia soundbaru na základě analýzy zpracované televizorem Samsung.

Přehrávání jediným dotykem

Funkce Tap Sound

Pro chvíle, kdy si chcete užít hudbu na nové úrovni. Když posloucháte vaši oblíbenou hudbu na telefonu, stačí se jednoduše dotknout soundbaru. Soundbar zavibruje při rozpoznání zařízení, ihned se připojí a začne přehrávat písničku, kterou jste poslouchali - ale v neuvěřitelném soundbar audio podání.

Pro lepší zážitky ze hry i z poslechu

Game Mode Pro

Dopřejte si úchvatný herní zážitek s jedinečnou kombinací subwooferů a horních reproduktorů, které poskytnou pohlcující prostorový zvuk oblíbeným hrám. Po zapojení k Samsung TV se soundbar navíc sám umí přepnout do herního režimu, takže se můžete soustředit jen na hraní a nemusíte se zdržovat jeho nastavováním.

Svět zvuku na dosah s jedním ovladačem

Ovladač One Remote Control

Nepotřebujete více dálkových ovladačů. Ovládejte hlavní funkce soundbaru, jako jsou zapnutí a vypnutí, hlasitost, nebo dokonce zvukové efekty, pomocí ovladače k televizoru Samsung - a to přímo přes televizor.

HDMI

Chcete hrát na větší obrazovce? Díky portu na připojení kabelu HDMI získáte bohatý audio zážitek při připojení k oblíbeným zařízením.

Bluetooth® TV připojení

Narušuje kabel ze soundbaru k televizoru váš interiér? Jednoduše použijte Bluetooth pro bezdrátové připojení soundbaru k televizoru Samsung.

Bluetooth® multi připojení

Použijte Bluetooth na soundbaru pro připojení dvou různých mobilních zařízení současně a poslouchejte kouzlo, které se děje, i když mezi nimi přepínáte.

Audio optimalizované na každou scénu

Adaptivní zvuk

Soundbar Samsung automaticky analyzuje a optimalizuje přehrávaný zvuk podle právě sledovaného záběru. Technologie adaptivního audia vám tak zajistí zcela srozumitelnou dialogovou stopu i při nízké hlasitosti.

Více zvuku bez kabelů

Připravený na bezdrátový prostorový zvuk

Sada Wireless Surround Kit* vám umožní snadno rozšířit soundbar na audiosystém s prostorovým zvukem, a to bez překážejících drátů**. Spolu se svým soundbarem můžete vytvořit vícekanálový systém, který zajistí opravdu prostorový zážitek.

Pociťte hloubku pohybujícího se zvuku

Samsung Acoustic Beam

Nenechte svůj zvuk stát na místě. Technologie Samsung Acoustic Beam mixuje a podává zvuk tak, že se zdá, že přichází přesně tam, kde se děj děje na obrazovce. Ideální pro filmy a hry. Jde o skutečný 3.1.2kanálový zvuk, který vámi opravdu pohne.

Rozměry soundbar/subwoofer:

Čisté rozměry hlavního reproduktoru (Š x V x H)

980 × 58 × 105 mm

Čisté rozměry basového reproduktoru (Š x V x H)

205 × 353 × 303,2 mm

Rozměry výrobku:

Hmotnost (kg): 9.220

Výška (cm): 5.80

Šířka (cm): 98.00

Hloubka (cm): 10.50

Rozměry balení:

Hmotnost (kg): 12.020

Výška (cm): 46.00

Šířka (cm): 103.60

Hloubka (cm): 25.20

EAN: 8806092067387

Záruční doba: 24 měsíců

Soundbar 3.1.2 kanálový zvuk, výkon 360 W, bezdrátový subwoofer, Dolby Atmos, Bluetooth, Wi-Fi, AirPlay, Multiroom, přehrává: AAC/AIFF/ALAC/FLAC/MP3/OGG/WAV/WMA, USB, Samsung Symphony, Active Voice Amplifier, Tap Sound, Game mode
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud