Samsung HW-Q700A

86 %
Stars
(6 hodnocení)

Zvukový soundbar 3.1.2 s aktivním subwooferem. Celkový výkon 330 W. Kvalitní filmové ozvučení pro středně náročné uživatele a středně velké místnosti. Velké možnosti konektivity s ostatními přístroji v domácnosti. Snadné nastavení a ovládání. Podpora posledních obrazových a zvukových formátu, včetně prostorového zvuku Atmos. Základní vlastnosti SoundBar 3.1.2 o výkonu 330W Aktivní bezdrátový subwoofer Multiroom, ARC, 4K Video Pass, HDR, Dolby Atmos, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, Dolby Surround,... Celý popis

Koupit za 7 808 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Zvukový soundbar 3.1.2 s aktivním subwooferem. Celkový výkon 330 W. Kvalitní filmové ozvučení pro středně náročné uživatele a středně velké místnosti. Velké možnosti konektivity s ostatními přístroji v domácnosti. Snadné nastavení a ovládání. Podpora posledních obrazových a zvukových formátu, včetně prostorového zvuku Atmos.

Základní vlastnosti

SoundBar 3.1.2 o výkonu 330W
Aktivní bezdrátový subwoofer
Multiroom, ARC, 4K Video Pass, HDR, Dolby Atmos, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, Dolby Surround, DTS: X, Dolby Digital, DTS Digital Surround
Ovládání přes zařízení s iOS
HDMI (1× vstup, 1× výstup)
Optické digi audio (výstup)
Bluetooth
Wi-Fi
Dálkový ovladač

Hmotnost a rozměry

Rozměry reproduktoru: (V x Š x H) 6 x 98 x 11,5 cm
Rozměry subwooferu: (V x Š x H) 20,5 x 35,3 x 30,3 cm
Hmotnost: 9,5 kg

#showmore#

Ponořte se do zvuku úplně

Dívejte se na hollywoodské velkofilmy, hrajte nejnovější hry nebo si vychutnejte koncert symfonického orchestru či rockové skupiny pod otevřeným nebem. Ponořte se úplně do zvuku se špičkovým soundbarem SAMSUNG HW-Q700A a silné audiovizuální zážitky se promění v nezapomenutelné.

Hlavní přednosti soundbaru SAMSUNG HW-Q700A

- Špičkový zvuk a schopnosti 3.1.2 kanálové sestavy

- Prostorový zvuk Dolby Atmos, Dolby TrueHD, DTS: X, DTS Digital Surround

- Širokopásmové reproduktory s celkovým výkonem 330 W

- Praktické funkce ARC, 4K Video Pass a HDR

- Dálkové ovládání a možnost ovládání zařízením s iOS

- Bezdrátové připojení díky technologiím WiFi a Bluetooth

Brilantní zvuk ze všech směrů

Objevte hloubku zvuku soundbaru SAMSUNG HW Q700A s Dolby Atmos a DTS:X. Tyto dvě technologie přinášejí skutečný zvuk, jako by proplul kolem vás a nad vámi stejně jako ve skutečném světě. Soundbar SAMSUNG HW Q700Adisponuje třemi kanály, jedním subwooferovým kanálem a dvěma kanály směřujícími nahoru, čímž dostanete zvuk, který zaručuje podmanivou zábavu. Je to ideální doplněk k vaší QLED TV, takže vás obklopí dokonalé audio prostředí s opravdovým 3.1.2 zvukem a budete se cítit jako součást příběhu.

Dokonalá harmonie televize a soundbaru

Soundbar SAMSUNG HW Q700A s technologií Q-Symphony se synchronizuje s televizorem a společně vytvářejí pohlcující prostorový zvuk. Zařízení totiž spojuje zvuk vycházející z předních, bočních a nahoru vyzařujících reproduktorů soundbaru a televizoru SMAMSUNG a celkově ho posiluje, díky čemuž si můžete vychutnat zcela novou úroveň poslechu, který vás lépe vtáhne do příběhu.

Zvuk, který se přizpůsobí prostoru

Soundbar SAMSUNG HW Q700A je vybavený technologií SpaceFit Sound, která upravuje zvuk podle prostoru, ve kterém se nachází vaše televize SAMSUNG. Na základě precizní analýzy televizoru pak vytvoří optimální a čistý zvuk pro dokonalý audiovizuální zážitek v jakékoli místnosti bez ohledu na její rozměr a tvary.

Šíření zvuku v místnosti, kde je velký závěs

Šíření zvuku ve velké místnosti

Šíření zvuku z rohu

Přehrávání jediným dotykem

Pokud si chcete poslechnout svou oblíbenou hudbu z mobilního telefonu na mnohem vyšší úrovni, dotkněte se jednoduše soundbaru SAMSUNG HW Q700A. Ten disponuje technologií Tap Sound, takže při rozpoznání zařízení zavibruje, ihned se připojí a začne přehrávat písničku, kterou jste poslouchali. Ovšem v neuvěřitelném audio podání soundbaru.

Lepší zážitek z poslechu i ze hry

Dopřejte si úchvatný herní zážitek díky soundbaru SAMSUNG HW Q700A s režimem Game Mode, který poskytne pohlcující zvuk oblíbeným hrám. Jedinečně kombinuje subwoofery a horní reproduktory a po zapojení k televizi Samsung se soundbar SAMSUNG HW Q700A sám přepne do herního režimu, takže se můžete soustředit jen na hraní a nemusíte se zdržovat jeho nastavováním.

Svět zvuku na dosah s jedním ovladačem

Už nebudete potřebovat několik dálkových ovladačů. Nejdůležitější funkce soundbaru SAMSUNG HW Q700A jako je vypínání/zapínání, hlasitost a dokonce i zvukové efekty můžete ovládat přímo pomocí dálkového ovladače televize Samsung, tedy přímo z vašeho televizoru.

Užijte si sílu a hloubku pohybujícího se zvuku

Soundbar SAMSUNG HW Q700A disponuje technologií Samsung Acoustic Beam, který mixuje a přináší zvuk přesně z místa děje na obrazovce, takže je ideální pro akční hry a dobrodružné filmy. Nenechte soundbar stát na svém místě a vychutnejte si skutečný 3.1.2kanálový zvuk, který vámi opravdu pohne.

Zvuk přizpůsobený na každou scénu

Soundbar SAMSUNG HW Q700A díky technologii adaptivního zvuku automaticky analyzuje a optimalizuje přehrávaný zvuk podle právě sledovaného záběru. Díky tomu vám zajistí zcela srozumitelný intimní dialog i při nízké hlasitosti stejně jako věrný prostorový zvuk sportovního utkání pod širým nebem.

Dialog

Sport

Zprávy

Film

Posílené připojení zvuku

Díky rozhraní HDMI eARC soundbaru SAMSUNG HW Q700A si můžete dopřát kvalitní, bezztrátový zvuk, a to i při připojení k jiným zařízením prostřednictvím televizoru, jako jsou Blu-r

Technické paramerty

Vlastnost
Hodnota

3D
NE

Výkon (RMS)
330 W

Bluetooth
Ano

Konverze 2D/3D
Ne

Dolby True HD
Ano

Počet HDMI
2

Výška (hlavní jednotky)
20,5 cm

Výška
6 cm

Šířka (hlavní jednotky)
35,3 cm

Šířka
98 cm

Hloubka (hlavní jednotky)
30,3 cm

Hloubka
11,5 cm

Hmotnost
9,5 kg

 
Zobrazit více

Určitě si přečtěte

Podobné produkty

Články odjinud