Samsung HW-Q990D

95 %
Stars
(2 hodnocení)

Samsung HW-Q990D (2024) je prémiový soundbar pro středně velké a větší místnosti určený pro náročnějšího uživatele. Nabízí výborný prostorový zvuk s výkonem až 660 W, velké množství ovládacích prvků a možností nastavení. Bezdrátový subwoofer a bezdrátové zadní efektové reprosoustavy pak usnadní instalaci i v prostoru, kde se nepočítalo s natažením kabeláže pro domácí kino. SoundBar - 11.1.4, o výkonu 656 W, aktivní bezdrátový subwoofer, HDMI (2× vstup, 1× výstup), optické digi audio (1× vstup),... Celý popis

Koupit za 26 051 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Samsung HW-Q990D (2024) je prémiový soundbar pro středně velké a větší místnosti určený pro náročnějšího uživatele. Nabízí výborný prostorový zvuk s výkonem až 660 W, velké množství ovládacích prvků a možností nastavení. Bezdrátový subwoofer a bezdrátové zadní efektové reprosoustavy pak usnadní instalaci i v prostoru, kde se nepočítalo s natažením kabeláže pro domácí kino.

SoundBar - 11.1.4, o výkonu 656 W, aktivní bezdrátový subwoofer, HDMI (2× vstup, 1× výstup), optické digi audio (1× vstup), Bluetooth, Wi-Fi, eARC, hlasový asistent, SmartThings, Dolby Atmos, Dolby TrueHD, Dolby Digital Plus, Spotify, Tidal, ovládání přes zařízení s iOS nebo Androidem, dálkový ovladač

 

 

#showmore#

Základní vlastnosti

 

Wireless Dolby Atmos

Wireless Dolby Atmos na TV Samsung

Realistický 11.1.4kanálový zvuk

Nech se ohromit soudbarem, který tě ovládne.

Q-Symphony

Soundbar a televizor v dokonalé harmonii

SpaceFit Sound Pro

Optimalizovaný zvuk, který se přizpůsobí.

 

Wireless Dolby Atmos

Wireless Dolby Atmos na TV Samsung

Na sledování objektů založený formát Dolby Atmos je bezdrátově integrován do soundbaru Samsung. Vychutnej si dokonalý 3D zvuk, kdy tě každý tón a zvukový puls jednoduše obklopí a usadí přímo doprostřed akce.

 

*Wireless Dolby Atmos vyžaduje připojení přes rozhraní Wi-Fi a je podporováno na (vybraných) televizorech Samsung vyrobených v letech 2022–2024. *Je vyžadován zdrojový obsah Dolby Atmos a DTS Virtual:X.

Realistický 11.1.4kanálový zvuk

Nech se ohromit soudbarem, který ovládne tvůj prostor

Zaposlouchej se do tónů, které do tvých uší doléhají z každého úhlu – s 11 prostorovými předními kanály, které zahrnují zadní reproduktory, 1 basovým kanálem a 4 reproduktory hrajícími vzhůru se ocitneš doslova uprostřed akce.

 

Q-Symphony

Soundbar a televizor v dokonalé harmonii

Technologie Q-Symphony umožňuje reproduktorům televizoru i soundbaru pracovat společně a dosáhnout tak dokonalé zvukové synergie, přičemž audio optimalizované pomocí umělé inteligence může volně proudit všemi kanály.

 

*Funkce Q-Symphony je kompatibilní s vybranými televizory Samsung. *Vyžaduje připojení k televizoru přes HDMI, optický kabel nebo rozhraní Wi-Fi.

SpaceFit Sound Pro

Optimalizovaný zvuk, který se přizpůsobí tvému prostoru

Funkce SpaceFit Sound Pro pozvedne tvůj zážitek z poslechu na novou úroveň. Nyní je to samotný soundbar, který automaticky analyzuje místnost a přizpůsobuje zvuk jí na míru – a dokonce spojuje zvýšenou čistotu a pohlcení s dávkou optimalizovaných basových tónů.

 

Zjisti, čím je tento soundbar výjimečný

Stvořen pro maximálně podmanivý zvuk, tento soundbar nabízí tři typy reproduktorů: ① přední reproduktory, ② postranními reproduktory a ③ horní reproduktory, které jsou strategicky zabudované přímo v rámu.

 

Kvalita zvuku

 

Horní reproduktory umocní akční scény
Užij si nejlepší zvukové efekty u sebe doma

Bezdrátové zadní reproduktory přenáší zvuk směrem vzhůru, takže se odráží od stropu a promítá se nad tvou hlavou, díky tomu své oblíbené filmy prožiješ se stejnou intenzitou jako v kině.

 
Žena sedí na pohovce se zadním reproduktorem umístěným po obou stranách. Ze zadních reproduktorů začnou vycházet zvukové vlny. Kulaté zvukové vlny se šíří přímo vpřed a po místnosti, zatímco šikmé zvukové vlny narážejí na strop a odrážejí se dolů.

*Balení obsahuje sestavu bezdrátových zadních reproduktorů Samsung.

Private Rear Sound
Zažívej epické okamžiky bez vyrušení

Sledování se skvělým zvukem si můžeš dopřávat bez vyrušování spolubydlících či sousedů. Stačí zapnout pouze oddělené zadní reproduktory a užiješ si prémiové audio ohleduplně a bez ústupků.

 

Zvuková synergie
Naplň svou místnost tóny, které hrají v dokonalé harmonii

Při přehrávání se sladí zvuk hlavního soundbaru a zadních reproduktorů, čímž vytvoří pohlcující audio, které prostoupí celou místností. Při poslechu svých oblíbených skladeb se tak hravě ponoříš do rytmů, které tě nenechají sedět v koutě.

 

Adaptivní zvuk
Zvuk vyladěný na míru každé scéně

Funkce Adaptivní zvuk automaticky optimalizuje audio v závislosti na konkrétním obsahu. Jediné, co tak uslyšíš, je čisté a detailní ozvučení – bez ohledu na to, co právě sleduješ.

 
Televize prochází různými scénami, včetně chatu dvou žen, sportu, zpráv a filmového záběru rybáře v rozbouřeném moři. S každou scénou hraje Soundbar jinou úroveň hlasitosti, což je indikováno kolísáním zvukové lišty.

Aktivní zesílení hlasu (AVA)
Zachyť každé slovo jasně a čistě

Užij si zřetelné vyznění všech dialogů i v hlučnějším okolním prostředí. Funkce aktivního zesílení hlasu jejich reprodukci přizpůsobí měnící se úrovni hluku, takže vám už neunikne ani jediné slovo.

 

Samsung Audio Lab

Vyvinuto odborníky na zvukové inovace

Neúnavné dlouhotrvající testování v kalifornské zvukové laboratoři, kde naši zvukoví inženýři světové úrovně využívají pokročilé akustické technologie a nejmodernější počítačové modelování, přináší dokonale vyvážený zvuk, který rovnoměrně zaplní celou místnost.

 

Použitelnost

 

HDMI 2.1 / HDMI eARC

Dokonalá kvalita zvuku z různých zdrojů

Soundbar je kompatibilní s rozhraním HDMI eARC a HDMI 2.1, takže si po připojení herní konzole nebo Blu-ray přehrávače vychutnáš prostorový 3D zvuk Dolby Atmos a další formáty – v kvalitě, jakou tvůrci zamýšleli.

*Podporuje 4K@120Hz podle specifikace HDMI 2.1. *Vyžaduje kompatibilní televizor, zdrojové zařízení a speciální obsah.

 

Hlasový asistent a streamovací služby

Streamuj hudbu, kterou miluješ a ovládej ji hlasem

Ovládej soundbar za pomocí svého hlasu s podporou asistentky Alexa nebo zařízením kompatibilním s Google Assistant díky vestavěné funkci Chromecast. Tu můžeš použít i pro streamování zvukového obsahu, včetně milovaných hudebních skladeb. Stejně tak je možné přehrávat audio přes AirPlay – stačí klepnout na ikonu na tvém Apple zařízení. S Apple AirPlay si jednoduše můžeš užívat oblíbené podcasty a hudbu z iPhonu i iPadu.

*Amazon Alexa a všechna přidružená loga jsou ochrannou známkou společnosti Amazon.com Inc či dalších společností. *Google, Chromecast built-in, a Google Home jsou ochranné známky společnosti Google LLC. *Apple, AirPlay, iPhone, iPad a Mac jsou ochranné známky společnosti Apple Inc. registrované v USA a dalších zemích. *Tento soundbar Samsung podporuje AirPlay 2 a vyžaduje systém iOS 11.4 nebo novější. *Dostupnost této služby se může lišit v závislosti na regionu / poskytovateli služeb / jazyku. *Pro připojení soundbaru k mobilní síti přes bezdrátové rozhraní Wi-Fi je vyžadována aplikace SmartThings.

 

AirPlay

Streamuj svou milovanou hudbu s AirPlay

S podporou funkce Apple AirPlay se můžeš zaposlouchat do tónů své oblíbené hudby nebo podcastů přehrávaných ze zařízení iPhone či iPad. Pro připojení k soundbaru stačí klepnout na ikonu AirPlay na zařízení Apple.

*Apple, AirPlay, iPhone, iPad a Mac jsou ochranné známky společnosti Apple Inc. registrované v USA a dalších zemích. *Tento soundbar Samsung podporuje AirPlay 2 a vyžaduje systém iOS 11.4 nebo novější. *Dostupnost této služby se může lišit v závislosti na regionu / poskytovateli služeb / jazyku. *Pro připojení soundbaru k mobilní síti přes bezdrátové rozhraní Wi-Fi je vyžadována aplikace SmartThings.

 

Tap Sound
Přehraj vše jedním dotykem

Zrcadli zvuk z mobilního telefonu přímo do soundbaru. Pomocí jediného klepnutí se tvá hudba rychle přepne a naplno rozezní ve výjimečné kvalitě, kterou soundbar plně podpoří.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Samsung
Celkový výkon RMS 656 W
Bluetooth ano
Systém reproduktorů 11.1.4

Podobné produkty

Články odjinud