Samsung S43AM700

100 %
Stars
(1 hodnocení)

Smart Monitor pro práci i zábavu s dálkovým ovládačem, Smart Hubem stejným jako v Samsung TV (aplikace Netflix, HBO Go apod.), podpora Office 365 - možnost práce z Office cloudu bez nutnosti připojit PC, mirroring telefonů (DeX, AirPlay), reproduktory, funkce Adaptive Picture, funkce Auto Source Switch Smart monitor pro všestranné využití Monitor stvořený pro každou stránku vašeho života. Pracujte bez počítače, s nainstalovaným balíkem Microsoft Office 365 nebo se vzdáleným přístupem k počítači... Celý popis

Koupit za 20 323 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Smart Monitor pro práci i zábavu s dálkovým ovládačem, Smart Hubem stejným jako v Samsung TV (aplikace Netflix, HBO Go apod.), podpora Office 365 - možnost práce z Office cloudu bez nutnosti připojit PC, mirroring telefonů (DeX, AirPlay), reproduktory, funkce Adaptive Picture, funkce Auto Source Switch

Smart monitor pro všestranné využití
Monitor stvořený pro každou stránku vašeho života. Pracujte bez počítače, s nainstalovaným balíkem Microsoft Office 365 nebo se vzdáleným přístupem k počítači v kanceláři. Následně se jednoduše přepněte na zábavu pomocí integrovaného zábavného systému na jednom místě.

Streamujte nekonečnou zábavu
Smart Hub
Filmové a seriálové maratony nikdy nebyly dostupnější. Získejte přístup k velkému množství zábavných aplikací, jako jsou Netflix, YouTube a HBO bez nutnosti zapínat počítač nebo notebook. S dálkovým ovládáním a vestavěnými reproduktory bude zábava mnohem přístupnější.

Pracujte a učte se na dálku
Vzdálený přístup
Pracujte bez problémů, ať se již nacházíte kdekoli. Zvyšte svou produktivitu pomocí funkcí vzdáleného přístupu. Prostřednictvím Office 365 můžete prohlížet a upravovat dokumenty a pohodlně je všechny ukládat do cloudu. I když jste doma, vzdálený přístup vám umožní pracovat na vašem školním nebo kancelářském počítači.

Optimální jas pro jakékoli prostředí
Adaptivní obraz
Senzační obraz, ve dne i v noci. Okolní světlo je detekováno snímačem pro automatické nastavení jasu pomocí funkce Adaptivní obraz. I za bílého dne sledujte tmavá, drsná dramata, aniž byste si museli namáhat oči při sledování obrazu.

Stačí říct „play“
Hlasový asistent
Váš monitor poslouchá, co mu říkáte. Přepínejte mezi aplikacemi, ovládejte videa a další pomocí Hlasového asistenta nebo SmartThings.

Pohodlné připojení
USB-C
Port USB-C umožňuje napájet, přenášet data a dokonce odesílat signály na displeji mezi zařízeními pouze pomocí jednoho připojení. Architektura jediného připojení přináší příjemné pracovní prostředí, které je přehledné a jednoduché.

Displej
Úhlopříčka obrazovky (třída)
43

UHD
rozlišení 3840x2160
60Hz
300 cd/m2
doba odezvy 8ms
16:9

HDR10
Adaptive Picture
Smart Hub pro pouštění TV

HDMI 2.0
USB-C
Bluetooth 4.2
Wi-Fi,
eproduktory

podpora zrcadlení obrazu z Android zařízení
Apple AirPlay
DeX.
Zobrazit více

Parametry

Úhlopříčka displeje 43 "
Doba odezvy 8 ms
Integrované reproduktory ano
Výrobce Samsung
Rozlišení obrazovky 3840 x 2160 px
Energetická třída G
Spotřeba energie při standardním dynamickém rozsahu (SDR) na 1000 h 67 kWh
Spotřeba energie při vysokém dynamickém rozsahu (HDR) na 1000 h 74 kWh
Úhlopříčka v cm 108 cm
Poměr stran 16:9
Vertikální úhel pohledu 178 °
Horizontální úhel pohledu 178 °
Jas 300 cd/m2
Kontrast 5000 :1
Frekvence 60 Hz
Typ panelu VA
Hmotnost 10.6 kg
HDMI ano
USB ano
HDR ano
Herní ano
Flicker-free ano
Vesa 200 x 200 mm
Power Delivery ano
Zobrazit více parametrů

Určitě si přečtěte

Podobné produkty

Články odjinud