Provedení jednotky: externí Provedení disku ("): 2,5 Typ úložiště: SSD Kapacita disku: 1 TB Rychlost čtení (MB/s): 1050 Rychlost zápisu (MB/s): 1000 Určení: standardní Kompatibilita: PC Rozhraní: USB 3.0; USB 3.2 Provedení výrobku: béžová barva Robustní a odolné Mimořádně odolný, rychlý a kompaktní. Nový T7 Shield vám poskytuje vynikající výkon na cestách, a to i v náročných podmínkách. Superrychlost uvnitř s odolnou vnější ochranou, aby vaše práce plynula, ať jste kdekoli. Tvořte plnou... Celý popis
Koupit za 4 999 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Samsung Externí SSD T7 Shield Béžová MU-PE1T0K/EU
Doprava:
zdarma
Skladem
4 999 Kč
Koupit za 4 999 Kč
95 %
Samsung T7 Shield 1TB, MU-PE1T0K/EU
Doprava:
zdarma
6 209 Kč
Koupit za 6 209 Kč
100 %
Samsung MU-PE1T0K 1000 GB Béžová (MU-PE1T0K/EU)
Doprava:
zdarma
9 442 Kč
Koupit za 9 442 Kč
96 %
Samsung T7 Shield 1TB externí SSD, USB 3.1, béžový - Samsung T7 Shield 1TB, MU-PE1T0K/EU
Doprava:
28 Kč
7 961 Kč
Koupit za 7 961 Kč
Popis
Provedení jednotky: externí
Provedení disku ("): 2,5
Typ úložiště: SSD
Kapacita disku: 1 TB
Rychlost čtení (MB/s): 1050
Rychlost zápisu (MB/s): 1000
Určení: standardní
Kompatibilita: PC
Rozhraní: USB 3.0; USB 3.2
Provedení výrobku: béžová barva
Robustní a odolné
Mimořádně odolný, rychlý a kompaktní. Nový T7 Shield vám poskytuje vynikající výkon na cestách, a to i v náročných podmínkách. Superrychlost uvnitř s odolnou vnější ochranou, aby vaše práce plynula, ať jste kdekoli.
Tvořte plnou rychlostí
Okamžitě přenášejte velké soubory. USB 3.2 Gen 2 a PCIe® NVMe™ dosahují skvělé sekvenční rychlosti čtení/zápisu 1 050/1 000 MB/s pro úpravy bez zpoždění přímo z disku. High-tech pryžový exteriér s Dynamic Thermal Guard reguluje teplo, aby udržoval stabilní výkon i pro velké projekty.
Připraveno pro těžké podmínky
Připraveno na drsné podmínky. Fotografujte na místě a toulejte se divočinou, a přitom se budete cítit bezpečně, že jsou vaše data bezpečně chráněna proti vodě a prachu s hodnocením IP65. Robustní design a pokročilý vnější elastomer dodávají extra odolnost, aby vydržely i pád z 3 metrů.
Zvolte si svůj styl
Vyberte si. 1TB nebo 2TB vám poskytne obrovský prostor v elegantních barvách modré, béžové nebo černé. Stylová pogumovaná rukojeť zabraňuje sklouznutí, takže zůstane ve vašich rukou. Vezměte si vše s sebou a vypadejte při tom skvěle.
Software pro správu
Nastavte si heslo a získejte nejnovější aktualizace firmwaru se softwarem přenosných SSD Samsung dostupným v počítačích PC, Mac, chytrých telefonech a tabletech Android. Pomocí softwaru Samsung Magician můžete také zkontrolovat stav disku, zvýšit výkon a chránit data.
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.098
Výška (cm): 5.90
Šířka (cm): 8.80
Hloubka (cm): 1.30
Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.215
Výška (cm): 5.50
Šířka (cm): 15.30
Hloubka (cm): 10.40
EAN: 8806092968455
Záruční doba: 36 měsíců
Provedení disku ("): 2,5
Typ úložiště: SSD
Kapacita disku: 1 TB
Rychlost čtení (MB/s): 1050
Rychlost zápisu (MB/s): 1000
Určení: standardní
Kompatibilita: PC
Rozhraní: USB 3.0; USB 3.2
Provedení výrobku: béžová barva
Robustní a odolné
Mimořádně odolný, rychlý a kompaktní. Nový T7 Shield vám poskytuje vynikající výkon na cestách, a to i v náročných podmínkách. Superrychlost uvnitř s odolnou vnější ochranou, aby vaše práce plynula, ať jste kdekoli.
Tvořte plnou rychlostí
Okamžitě přenášejte velké soubory. USB 3.2 Gen 2 a PCIe® NVMe™ dosahují skvělé sekvenční rychlosti čtení/zápisu 1 050/1 000 MB/s pro úpravy bez zpoždění přímo z disku. High-tech pryžový exteriér s Dynamic Thermal Guard reguluje teplo, aby udržoval stabilní výkon i pro velké projekty.
Připraveno pro těžké podmínky
Připraveno na drsné podmínky. Fotografujte na místě a toulejte se divočinou, a přitom se budete cítit bezpečně, že jsou vaše data bezpečně chráněna proti vodě a prachu s hodnocením IP65. Robustní design a pokročilý vnější elastomer dodávají extra odolnost, aby vydržely i pád z 3 metrů.
Zvolte si svůj styl
Vyberte si. 1TB nebo 2TB vám poskytne obrovský prostor v elegantních barvách modré, béžové nebo černé. Stylová pogumovaná rukojeť zabraňuje sklouznutí, takže zůstane ve vašich rukou. Vezměte si vše s sebou a vypadejte při tom skvěle.
Software pro správu
Nastavte si heslo a získejte nejnovější aktualizace firmwaru se softwarem přenosných SSD Samsung dostupným v počítačích PC, Mac, chytrých telefonech a tabletech Android. Pomocí softwaru Samsung Magician můžete také zkontrolovat stav disku, zvýšit výkon a chránit data.
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.098
Výška (cm): 5.90
Šířka (cm): 8.80
Hloubka (cm): 1.30
Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.215
Výška (cm): 5.50
Šířka (cm): 15.30
Hloubka (cm): 10.40
EAN: 8806092968455
Záruční doba: 36 měsíců
Parametry
| Výrobce | Samsung |
| Kapacita | 1 TB |
| Formát disku | 2.5" |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1) |
| Typ úložiště | SSD |
| Rychlostní třída | velmi rychlé |
| Přenositelnost | kapesní / mini |
| Hlavní použití | pro střih videa a fotek |
| Varianta | 1 TB |
| RAID podpora | bez RAID |
| Barva | béžové |
| Odolné | ano |
| Materiál | hliník, guma |
| Stupeň krytí | IP65 |
| Prachuvzdorné | ano |
| Voděodolné | ano |
| Pro Apple MacBook | ano |
| Herní | ne |
| Pro konzole | ano |
| Konektor | USB-C |
| Hardwarové šifrování | ano |
| Softwarové šifrování | ano |
| Šifrované | ano |
| Standard šifrování | AES-256 |
| S ochranou heslem | ano |
| Rychlost čtení | 1050 MB/s |
| Rychlost zápisu | 1000 MB/s |
| Šířka | 59 mm |
| Výška | 88.0 mm |
| Hloubka | 13.0 mm |
| Hmotnost | 98 g |