Pouze obrazovka @média a (maximální šířka: 1000 pixelů) { } Ušetřete čas, vylepšete pracovní postup Díky rozhraní USB 3.2 Gen 2x2 a použití protokolu NVMe™ dokáže jednotka T9 přenést soubor o velikosti 2 GB přibližně za 1 sekundu, dosahující rychlosti sekvenčního čtení a zápisu až 2 000 MB/s. Ušetřete čas načítání a získejte více práce s tímto kompaktním zařízením, které zrychlí váš pracovní postup a zvýší produktivitu. Funguje ve všech technických konfiguracích Bezproblémová synchronizace s diskem... Celý popis
Koupit za 10 999 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
Samsung Portable T9 4TB, MU-PG4T0B/EU
Doprava:
zdarma
Skladem
11 443 Kč
Koupit za 11 443 Kč
95 %
Samsung Externí SSD T9 4 TB Černá MU-PG4T0B/EU
Doprava:
zdarma
Skladem
10 999 Kč
Koupit za 10 999 Kč
100 %
Samsung MU-PG4T0B 4 TB USB typu C USB 3.2 Gen 2x2 Černá (MU-PG4T0B/EU)
Doprava:
zdarma
16 312 Kč
Koupit za 16 312 Kč
95 %
Samsung T9 Portable SSD 4TB, MU-PG4T0B/EU
Doprava:
zdarma
13 461 Kč
Koupit za 13 461 Kč
89 %
Samsung T9 Portable SSD 4TB, MU-PG4T0B/EU
Doprava:
89 Kč
Skladem
13 283 Kč
Koupit za 13 283 Kč
Popis
Pouze obrazovka @média a (maximální šířka: 1000 pixelů) { } Ušetřete čas, vylepšete pracovní postup Díky rozhraní USB 3.2 Gen 2x2 a použití protokolu NVMe™ dokáže jednotka T9 přenést soubor o velikosti 2 GB přibližně za 1 sekundu, dosahující rychlosti sekvenčního čtení a zápisu až 2 000 MB/s.
Ušetřete čas načítání a získejte více práce s tímto kompaktním zařízením, které zrychlí váš pracovní postup a zvýší produktivitu.
Funguje ve všech technických konfiguracích Bezproblémová synchronizace s diskem T9.
Disk T9 je kompatibilní s Windows®, macOS®, Android™ telefony a tablety, herními konzolemi, 12K fotoaparáty a dalšími.
Zahrnuje také kabely USB-C® na USB-C a USB-C na USB-A pro bezproblémové připojení.
Vždy Cool Dynamic Thermal Shield společnosti Samsung minimalizuje možnost snížení výkonu v důsledku přehřátí, takže Jednotka T9 si zachovává vysoké přenosové rychlosti.
Navíc je navržena v souladu s mezinárodním bezpečnostním standardem IEC 62368-1 a poskytuje další klid a ochranu.
Ochrana dat s důvěrou v duši s diskem T9.
Disk T9, navržený tak, aby chránil vaše data před otřesy – dokonce i pády z výšky až 10 stop – a podpořený 5letou omezenou zárukou. chraňte svůj cenný majetek s klidem na duši.< /p>
Disk lze také chránit 256bitovým šifrovaným heslem AES.
Aplikace Samsung Magician Aplikace Samsung Magician odemyká plný výkon disk T9.
Jedná se o uživatelsky přívětivé nástroje pro optimalizaci sady, které zajišťují nejlepší výkon vašeho přenosného SSD.
Chraňte svá cenná data, sledujte stav disku a získejte nejnovější aktualizace firmwaru .
Uvedení inovací k životu Paměť Samsung NAND flash po desetiletí pohání energii přelomové technologie, které změnily každý aspekt našeho každodenního života.
Technologie NAND flash je přítomna i u našich spotřebitelů SSD, čímž se vytváří prostor pro další velký pokrok v inovacích.
Šířka [mm]: 60
Kapacita disku: 2 TB, 4 TB
Výška [mm]: 14
Barva: Černá
Velikost disku: Jiné
Odolnost proti vodě: Ne
Hloubka [mm]: 88
Rozhraní: USB-C
Rychlost čtení: 2000 MB/s
Rychlost zápisu: 2000 MB/s
Model: T9
Hmotnost [g]: 122
Ušetřete čas načítání a získejte více práce s tímto kompaktním zařízením, které zrychlí váš pracovní postup a zvýší produktivitu.
Funguje ve všech technických konfiguracích Bezproblémová synchronizace s diskem T9.
Disk T9 je kompatibilní s Windows®, macOS®, Android™ telefony a tablety, herními konzolemi, 12K fotoaparáty a dalšími.
Zahrnuje také kabely USB-C® na USB-C a USB-C na USB-A pro bezproblémové připojení.
Vždy Cool Dynamic Thermal Shield společnosti Samsung minimalizuje možnost snížení výkonu v důsledku přehřátí, takže Jednotka T9 si zachovává vysoké přenosové rychlosti.
Navíc je navržena v souladu s mezinárodním bezpečnostním standardem IEC 62368-1 a poskytuje další klid a ochranu.
Ochrana dat s důvěrou v duši s diskem T9.
Disk T9, navržený tak, aby chránil vaše data před otřesy – dokonce i pády z výšky až 10 stop – a podpořený 5letou omezenou zárukou. chraňte svůj cenný majetek s klidem na duši.< /p>
Disk lze také chránit 256bitovým šifrovaným heslem AES.
Aplikace Samsung Magician Aplikace Samsung Magician odemyká plný výkon disk T9.
Jedná se o uživatelsky přívětivé nástroje pro optimalizaci sady, které zajišťují nejlepší výkon vašeho přenosného SSD.
Chraňte svá cenná data, sledujte stav disku a získejte nejnovější aktualizace firmwaru .
Uvedení inovací k životu Paměť Samsung NAND flash po desetiletí pohání energii přelomové technologie, které změnily každý aspekt našeho každodenního života.
Technologie NAND flash je přítomna i u našich spotřebitelů SSD, čímž se vytváří prostor pro další velký pokrok v inovacích.
Šířka [mm]: 60
Kapacita disku: 2 TB, 4 TB
Výška [mm]: 14
Barva: Černá
Velikost disku: Jiné
Odolnost proti vodě: Ne
Hloubka [mm]: 88
Rozhraní: USB-C
Rychlost čtení: 2000 MB/s
Rychlost zápisu: 2000 MB/s
Model: T9
Hmotnost [g]: 122
Parametry
| Výrobce | Samsung |
| Kapacita | 4 TB |
| Formát disku | M.2 |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2x2 (USB 3.2) |
| Typ úložiště | SSD |
| Rychlostní třída | velmi rychlé |
| Přenositelnost | standardní |
| Hlavní použití | pro hry |
| Varianta | 4 TB |
| RAID podpora | bez RAID |
| Barva | černé |
| Odolné | ano |
| Pro PS5 | ano |
| Pro Xbox Series | ano |
| Pro Apple MacBook | ano |
| Herní | ano |
| Pro konzole | ano |
| Konektor | USB-C |
| Hardwarové šifrování | ano |
| Šifrované | ano |
| Standard šifrování | AES-256 |
| S ochranou heslem | ano |
| Rychlost čtení | 2000 MB/s |
| Rychlost zápisu | 2000 MB/s |
| Šířka | 88.0 mm |
| Výška | 60.0 mm |
| Hloubka | 14 mm |
| Hmotnost | 122 g |
| S USB-A kabelem v balení | ano |
| S USB-C kabelem v balení | ano |