SanDisk Extreme PRO – s velkými soubory se vypořádá ráz naráz USB flashdisk SanDisk Extreme PRO se o vaše data postará. Tento model je navržen pro všechny uživatele, kteří potřebují přenášet soubory bleskovým tempem a bezpečně je archivovat. Dosahuje vysoké rychlosti čtení až 420 MB/s a zápisu až 380 MB/s, takže velké objemy dat, jako jsou filmy, videa nebo fotografie ve vysoké kvalitě 4K, zpracuje během okamžiku. Flashdisk SanDisk Extreme PRO se vyznačuje elegantním hliníkovým pouzdrem, které je... Celý popis
Koupit za 1 307 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
95 %
SanDisk Cruzer Extreme PRO 256GB SDCZ880-256G-G46
Doprava:
zdarma
Skladem
1 307 Kč
Koupit za 1 307 Kč
96 %
SanDisk Cruzer Extreme PRO 256GB SDCZ880-256G-G46
Doprava:
99 Kč
Skladem
2 249 Kč
Koupit za 2 249 Kč
98 %
SANDISK Extreme PRO 256GB, SDCZ880-256G-G46
Doprava:
84 Kč
Skladem
2 029 Kč
Koupit za 2 029 Kč
89 %
SanDisk Cruzer Extreme PRO 256GB SDCZ880-256G-G46
Doprava:
89 Kč
2 029 Kč
Koupit za 2 029 Kč
0 %
SanDisk Extreme PRO USB 3.2 256 GB
Doprava:
zdarma
Skladem
1 946 Kč
Koupit za 1 946 Kč
Popis
SanDisk Extreme PRO – s velkými soubory se vypořádá ráz naráz
USB flashdisk SanDisk Extreme PRO se o vaše data postará. Tento model je navržen pro všechny uživatele, kteří potřebují přenášet soubory bleskovým tempem a bezpečně je archivovat. Dosahuje vysoké rychlosti čtení až 420 MB/s a zápisu až 380 MB/s, takže velké objemy dat, jako jsou filmy, videa nebo fotografie ve vysoké kvalitě 4K, zpracuje během okamžiku. Flashdisk SanDisk Extreme PRO se vyznačuje elegantním hliníkovým pouzdrem, které je na pohled patřičně estetické a odolné proti mechanickému poškození.
Díky kompaktním rozměrům flashdisk můžete bez obav nosit v kapse, tašce nebo batohu. Podporuje také praktický šifrovací software, který chrání uložená data, jako by byla v trezoru. Disponuje vysouvacím konektorem USB 3.0, což zajišťuje kompatibilitu se širokou škálou zařízení. SanDisk Extreme PRO tak představuje spolehlivé přenosné úložiště, ať už jej využijete k práci, nebo zábavě.
SanDisk Extreme PRO USB 256 GB
Flashdisk s kapacitou 256 GB v elegantním hliníkovém provedení s vysouvacím USB konektorem. Přesouvejte a otevírejte soubory během okamžiku s rychlostí čtení až 420 MB/s a zápisem až 380 MB/s.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Kapacita: 256 GB
Rozhraní: USB 3.2 Gen1 (USB 3.0)
Barva: černá
Rozměry: 71 × 21 × 11 mm
USB flashdisk SanDisk Extreme PRO se o vaše data postará. Tento model je navržen pro všechny uživatele, kteří potřebují přenášet soubory bleskovým tempem a bezpečně je archivovat. Dosahuje vysoké rychlosti čtení až 420 MB/s a zápisu až 380 MB/s, takže velké objemy dat, jako jsou filmy, videa nebo fotografie ve vysoké kvalitě 4K, zpracuje během okamžiku. Flashdisk SanDisk Extreme PRO se vyznačuje elegantním hliníkovým pouzdrem, které je na pohled patřičně estetické a odolné proti mechanickému poškození.
Díky kompaktním rozměrům flashdisk můžete bez obav nosit v kapse, tašce nebo batohu. Podporuje také praktický šifrovací software, který chrání uložená data, jako by byla v trezoru. Disponuje vysouvacím konektorem USB 3.0, což zajišťuje kompatibilitu se širokou škálou zařízení. SanDisk Extreme PRO tak představuje spolehlivé přenosné úložiště, ať už jej využijete k práci, nebo zábavě.
SanDisk Extreme PRO USB 256 GB
Flashdisk s kapacitou 256 GB v elegantním hliníkovém provedení s vysouvacím USB konektorem. Přesouvejte a otevírejte soubory během okamžiku s rychlostí čtení až 420 MB/s a zápisem až 380 MB/s.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Kapacita: 256 GB
Rozhraní: USB 3.2 Gen1 (USB 3.0)
Barva: černá
Rozměry: 71 × 21 × 11 mm
Parametry
| Výrobce | SanDisk |
| Kapacita | 256 GB |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) |
| Rychlost při čtení | 420 MB/s |
| Rychlost při zápisu | 380 MB/s |
| Konektor | USB-A |
| Počet konektorů | s jedním konektorem |
| Úroveň rychlosti | vysokorychlostní |
| Hmotnost | 28 g |
| Tělo | hliníkové |
| Barva | černé |
| Výška | 11 mm |
| Délka | 71 mm |
| Šířka | 21 mm |
| Konstrukční provedení | zasouvací |
| HW šifrování | 128-bit AES |
| Se softwarovým šifrováním | ano |
| OTG | ne |
| S okem na poutko | ano |
| Úroveň odolnosti | odolné proti vodě a prachu |