Čistička vzduchu CADR (množství vyčištěného vzduchu) 483 m3/h 8stupňová filtrace zajišťující nejvyšší možnou účinnost: - Vstupní filtr: zachytává hrubé prachové částice a alergeny - Pre-HEPA Filtr zajišťuje dlouhou životnost HEPA H13 filtru - Originální korejský HEPA H13 filtr s účinností 99,97 % - Uhlíkový filtr: pohlcuje nepříjemné pachy - Formaldehydový filtr s 90% účinností - UV-C záření o vlnové délce 254 nm používané ve zdravotnictví: zničí 99,92 % mikroorganismů jako jsou bakterie, viry,... Celý popis
Koupit za 6 655 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
%
SENCOR SHA 9400WH
Doprava:
88 Kč
Skladem
5 489 Kč
Koupit za 5 489 Kč
%
SENCOR SHA 9400WH
Doprava:
zdarma
Skladem
4 545 Kč
Koupit za 4 545 Kč
97 %
Čistička vzduchu Sencor SHA 9400WH
Doprava:
43 Kč
Skladem
6 655 Kč
Koupit za 6 655 Kč
97 %
SHA 9400WH čistička vzduchu SENCOR P277487
Doprava:
59 Kč
Skladem
4 399 Kč
Koupit za 4 399 Kč
Popis
Čistička vzduchu CADR (množství vyčištěného vzduchu) 483 m3/h 8stupňová filtrace zajišťující nejvyšší možnou účinnost: - Vstupní filtr: zachytává hrubé prachové částice a alergeny - Pre-HEPA Filtr zajišťuje dlouhou životnost HEPA H13 filtru - Originální korejský HEPA H13 filtr s účinností 99,97 % - Uhlíkový filtr: pohlcuje nepříjemné pachy - Formaldehydový filtr s 90% účinností - UV-C záření o vlnové délce 254 nm používané ve zdravotnictví: zničí 99,92 % mikroorganismů jako jsou bakterie, viry, plísně - Fotokatalytická oxidace (PCO): tento proces umožňuje zoxidovat i těžko rozložitelné nebo specifické látky jako jsou hydrogensulfidy, amoniak, merkaptany atd. a odstranit tak zápach - Funkce ionizace: uvolněním záporně nabitých iontů kyslíku se značně zvýší kvalita ovzduší v místnosti Režim AUTO (automatický): Automaticky nastavuje otáčky ventilátoru, což vede k úspoře energie Režim SLEEP (pohotovostní): LCD displej s automatickým stmíváním zaručuje pohodlný spánek Dotykový ovládací panel s LCD displejem Detektor kvality vzduchu s: - 4 LED kontrolkami, které zobrazují úroveň kvality - LCD displejem, který zobrazuje úroveň znečištění vzduchu prachem (PM 2,5) Velmi nízká hlučnost 29 dB Časový spínač s automatickým vypnutím může být nastaven na 1, 2, 3 … 12 hodin 4 rychlosti čištění Indikátor výměny filtrů Snadno vyměnitelné filtry Životnost UV-C lampy: 20 000 hodin Japonský brushless DC motor zaručující vyšší stabilitu a nižší hlučnost Hlučnost: nižší výkon 29 dB(A), střední výkon 45 dB(A), vysoký výkon 60 dB(A) Doporučená plocha místnosti: až 50 m2 Příkon: 70 W
Parametry
| Výrobce | Sencor |
| Hlučnost | 62 dB |
| Typ filtru | HEPA |
| Druh | čističky vzduchu |
| Doporučená plocha místnosti | 50 m2 |
| Zdravý vzduch v dětském pokoji | ano |
| Ochrana před alergeny a pylem | ano |
| Domácnost se zvířaty | ano |
| CADR | 483.0 m3/h |
| Příkon | 70 W |
| Hmotnost | 9.5 kg |
| Barva | bílé |
| Rozměry (VxŠxH) | 68 x 44.5 x 23.8 cm |
| Vzduchový výkon | 48 m3/h |
| Třída HEPA filtru | HEPA H13 |
| Velikost místnosti | pro velkou místnost (40–60 m2) |
| Ionizátor | ano |
| Ultrazvukové | ano |
| UV lampa | ano |
| Filtr zachycuje zápachy | ano |
| Filtry zachycuje toxické látky | ano |
| Filtr zachycuje mikroorganismy | ano |
| Filtr zachycuje pevné nečistoty | ano |
| Indikátor znečištění | ano |
| Senzor kvality ovzduší | ano |
| Senzor prachu | ano |
| Odložený start | ano |
| Časovač | ano |
| Dálkové ovládání | ne |
| Smart | ne |
| Displej | ano |
| Noční režim | ano |
| Počet rychlostí | 4 |
| S předfiltrem | ano |
| Se snadnou údržbou | ano |
| Regulace výkonu | ano |
| Automatická regulace | ano |
| Typ ovládání | s dotykovým panelem |
| Náhradní filtry představují průběžný náklad | ano |
| Ionizátor může produkovat stopové množství ozonu | ano |
| Nahrazuje klimatizaci | ne |
| Vyšší hmotnost ztěžuje přemístění | ano |
| Vyžaduje výměnu filtrů (HEPA/uhlíkový) | ano |
| Pro těžké alergiky | vhodné |
| Nahrazuje odvlhčovač | ne |
| Nahrazuje zdravotnický prostředek | ne |
| Vyšší spotřeba energie při nepřetržitém provozu | ano |
| Pro velmi malé místnosti (do 10 m2) | nevhodné |
| Nahrazuje vzduchotechniku/rekuperaci | ne |
| Pro velké prostory (nad 50 m2) | vhodné |
| Pro domácnosti s dětmi | ano |
| Pro noční provoz v ložnici | vhodné |
| Pro odstranění zápachu | ano |
| Pro domácnosti s malými dětmi (bezpečnost) | vhodné |
| Pro osoby citlivé na prach | ano |
| Pro domácnosti se zvířaty | ano |
| Pro oblasti se smogem | ano |
| Pro uživatele bez času na údržbu | vhodné |
| Pro alergiky | ano |