Sennheiser Ambeo Soundbar

95 %
Stars
(4 hodnocení)

SENNHEISER AMBEO Dokonalý obraz musí být doprovázen vynikajícím zvukem. Barevný, detailní a především prostorový zvuk soundbaru Sennheiser AMBEO překvapí přesnou definicí vícedimenzionálního vykreslení prostoru. V případě tohoto pokročilého modelu soundbaru hraje mimořádnou úlohu nejen rozlišení vpravo, vlevo, vpředu a vzadu, ale dokonce i nahoře a dole. K dotvoření neuvěřitelně podrobného 4K (nebo 8K) obrazu se tedy připojí i stejně přirozený 3D zvuk. Představte si dialog v autě, na které prší.... Celý popis

Koupit za 65 000 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

SENNHEISER AMBEO

Dokonalý obraz musí být doprovázen vynikajícím zvukem. Barevný, detailní a především prostorový zvuk soundbaru Sennheiser AMBEO překvapí přesnou definicí vícedimenzionálního vykreslení prostoru. V případě tohoto pokročilého modelu soundbaru hraje mimořádnou úlohu nejen rozlišení vpravo, vlevo, vpředu a vzadu, ale dokonce i nahoře a dole. K dotvoření neuvěřitelně podrobného 4K (nebo 8K) obrazu se tedy připojí i stejně přirozený 3D zvuk. Představte si dialog v autě, na které prší. Rozhovor je ozvláštněn zcela reálným zvukem dopadajících kapek na střechu vozidla, které znějí tak dokonale nad vámi, že začnete pozorovat strop obýváku, kudy to protéká. Klasické akční „prolétající“ efekty jsou dotaženy do „8K“ akustické dokonalosti. Sennheiser AMBEO soundbar posunuje hranice vnímání nahrávky směrem k reálnému zvuku tak, že splývají. Ve výbavě je i velmi kvalitní mikrofon pro počáteční jednorázovou automatickou funkci kalibrace. Dokonalý prostorový efekt a úžasnou barevnost získáte bez složitého nastavování. Bude přesně propočítán a nastaven pro vaše oblíbené místo při sledování filmů, sportovních přenosů i koncertů. AMBEO soundbar je kompatibilní s Dolby Atmos, MPEG-H, DTS:X a Sony 360 Reality Audio. Díky své Upmix Technology je také schopen vytvořit z klasického sterea udivující 5.1 efektní zvuk. Tento high-tech soundbar nabízí pět různých přednastavení: film, hudba, sport, zprávy a neutrální nastavení.
Sennheiser AMBEO soundbar poskytuje nadstandardní konektivitu pomocí Google Chromecast, Bluetooth a HDMI eARC/CEC. Konektivita zahrnuje i tři HDMI vstupy, optický audio port a AUX (RCA) input. Nastavení a provoz pak kontrolujete na dálkovém ovladači nebo pomocí aplikace Sennheiser Smart Control App pro iOS i Android, na svém mobilu či jiném smart zařízení. Kromě tří stupňů úrovně efektů, zde máte další špičkové možnosti personalizace zvuku. Do štíhlé ležící ozvučnice je zakomponováno 13 reproduktorů – šest basových s dlouhým chodem membrány o průměru 102 mm, pět výškových o rozměrech 25,4 mm a dvou vzhůru hrajících s membránou o průměru 89 mm. Frekvenční rozsah je 30 Hz (-3dB) až 20,000 Hz. Základem zvukových kouzel je však sofistikovaná technologie vyvinutá ve spolupráci se světově uznávaným Fraunhoferovým institutem (mimo jiné původce kodeku MP3). Dokonalá a časově přesná kombinace fázových posunů a dalších akustických úprav umisťuje prostorový zvuk z této jediné reprosoustavy na kterékoli místo poslechové místnosti, tak, že máte pocit, že veškeré akce probíhají v kulovém prostoru, 360° okolo vás a znějí přirozeně ze všech stran směrem k vám. Reálný prostor dokonale přesného zvuku navozuje vjem živého dění.
 
Vlastnosti

Špičkový mikrofon pro přesnou analýzu vašeho poslechového prostoru
3D nahrávky jsou reprodukovány v realistické dokonalosti
Kompatibilita s Dolby Atmos, MPEG-H, Sony 360 Reality Audio a DTS:X
Upmix technology vytvoří prostorový zvuk 5.1 i ze stereofonní nahrávky
Vysoce kvalitní reproduktory poskytující špičkový Sennheiser zvuk
Vysoce funkční elektronika zaručuje dokonalé efekty v každém prostředí
Smart Control aplikace

 
Obsah balení:

Soundbar AMBEO
dálkový ovladač včetně lithiové baterie
mikrofon pro analýzu vlastností prostoru
kabel HDMI 2.0
přívodní kabel 
návod na použití

 
Technické údaje

Rozměry:
126,56 cm (L) x 17,1 cm (D) x 13,44 (H)

Verze Bluetooth:
4.0

Hmotnost:
18,5 kg

Audio vstup:
3x HDMI In (v2.0a), 1x HDMI Out (eARC, v2.0a), Optical, Aux-In, Bluetooth, Google ChromeCast, UPnP

Frekvenční rozsah:
30 Hz - 20 KHz (-3dB)

Podporované formáty:
Dolby Atmos, MPEG-H, DTS:X, Sony 360 Reality Audio

 
 

Soundbar s neuvěřitelně pohlcujícím 3D zvukem
Sennheiser AMBEO Soundbar, poháněný 13 špičkovými měniči, poskytuje zvukový zážitek 5.1.4 a zároveň produkuje extrémně hluboké 30Hz basy bez potřeby dalšího subwooferu. A díky pokročilé kalibraci místnosti vás ponoří do studiového zvuku přizpůsobeného specifikům vašeho obývacího pokoje pro nezapomenutelný 3D zážitek.

 

 

Vytvořte si zvukový zážitek na studiové úrovni s AMBEO Soundbar
Navrženo tak, aby produkovalo realističtější výšky a hloubky, více rozměrů a jemnějších detailů, než jste si kdy dokázali představit. Sennheiser AMBEO Soundbar vám umožní přizpůsobit si poslechový zážitek pomocí vestavěného ekvalizéru a tří režimů technologie AMBEO 3D na míru, pomocí kterých můžete upravit výstup podle svého individuálního vkusu.
 

 

Sennheiser AMBEO Soundbar – ucítíte to. Nemůžeš si pomoct, ale cítíš to.
Náš AMBEO Soundbar obsahuje pět vyhrazených vysoce věrných výškových reproduktorů, které poskytují zvuk ve studiové kvalitě, šest vysokotónových basových reproduktorů produkujících extrémní 30Hz basy a středotónové vokály znovu vytvořené s dechberoucí přesností. Společně vytvářejí 3D domácí audio zážitek, jaký jste nikdy předtím neslyšeli.

Poskytování nejlepšího 3D zvuku prostřednictvím virtualizace
Zachycením charakteristik vašeho obývacího pokoje a reflexních povrchů a použitím nejnovější virtualizační technologie vyvinuté ve společnosti Fraunhofer se AMBEO Soundbar od Sennheiser spojí s akustikou vašeho prostředí a vytvoří 3D zvukový zážitek. 13 nezávislých měničů a technologie AMBEO fungují jako virtuální reproduktory, obnovují instalaci prostorového zvuku a staví vás do středu dění.

Soundbar, který vypadá stejně dobře, jako zní
Sennheiser AMBEO Soundbar poskytuje plně pohlcující zvukový zážitek se stylem. Vnější povrch z broušeného hliníku a minimalistické detaily jsou speciálně vyrobeny pro ty, kteří hledají design a výkon v jednom krásném baru. Nikdy nebyl jediný soundbar schopen reprodukovat tak hluboké basy, jaké by dokázal produkovat pouze externí subwoofer.
 

 
Vždy budete potřebovat pouze jeden soundbar
Kromě kompatibility s Dolby Atmos, DTS:X a MPEG-H dokáže technologie Upmix zařízení AMBEO Soundbar přeměnit stereo nebo 5.1 zvuk na 3D zvukový zážitek . A aby bylo zajištěno, že si budete snadno užívat vysoce kvalitní zábavu, je soundbar vybaven nejnovějšími standardy HDMI (eARC a Dolby Vision), kompatibilitou 4K passthrough, Bluetooth a vestavěným Chromecastem.
 

 
Ovládejte svůj Soundbar Sennheiser AMBEO na dálku
Pomocí aplikace Smart Control App můžete upravit nastavení akustiky a přizpůsobit zvuk svému osobnímu vkusu. AMBEO Soundbar je kompatibilní se smartphony iOS a Android, takže celý zážitek je naprosto bezproblémový.
 

 
Program Sennheiser AMBEO: kompletní pohlcující zvukový zážitek
 
Vše, co slyšíte ve skutečném světě, je pohlcující. S AMBEO vám Sennheiser dodává komplexní 3D audio technologie a řešení, abyste dosáhli co nejpřirozenějšího a pohlcujícího zvukového zážitku v aplikacích, jako je domácí zvuk 3D, 3D nahrávání a mixování zvuku, VR/XR a výstavy. Slibem AMBEO je umožnit posluchačům zažít a utvářet nové perspektivy a realitu ve zvuku.Díky audio řešením, která zachycují a zesilují skutečný život (AMBEO VR Mic a AMBEO Smart Headset), AMBEO vybavuje tvůrce obsahu jedinečnými nástroji, aby ovlivnili své publikum. Pro posluchače, kteří lační po dechberoucích emocích, promění výstavy AMBEO (Pink Floyd atd.) a Sennheiser AMBEO Soundbar každý okamžik v nadpřirozený zvukový zážitek.

360 Reality Audio je nový hudební zážitek, který využívá objektově založenou technologii 360 Spatial Sound společnosti Sony. Jednotlivé zvuky, jako je zpěv, sbor, klavír, kytara, basa a dokonce i zvuky živého publika, lze umístit do 360 sférického zvukového pole, což umělcům a tvůrcům dává nový způsob, jak vyjádřit svou kreativitu. AMBEO Soundbar umožňuje obsah 360 Reality Audio prostřednictvím Google Chromecast, což vám umožňuje streamovat hudbu ve 3D bez dalších zařízení.
 

 

Co je v krabici?

Soundbar AMBEO
Dálkové ovládání včetně lithiové baterie
Kalibrační mikrofon
VYSOKORYCHLOSTNÍ KABEL HDMI®
Napájecí kabel
Uživatelské návody

 
 
Technická data
Akustika

Předvolby

Film, Hudba, Sport, Neutrální, AMBEO vypnuto, zapnuto (Světlo, Standardní, Zesílení)

Počet kanálů

5.1.4

Typ reproduktoru

6x 4" basový reproduktor s dlouhým dosahem, celulózový sendvičový kužel
5x 1" výškový reproduktor, hliníkový kopulovitý výškový reproduktor
2x 3,5" fullrange driver (top-firing)

Soundbar Ambeo

Hmotnost

Cca. 18,5 kg

Teplotní rozsah

provoz: +10 °C až +40 °C
skladování: -20 °C až +70 °C

Rozměry

Cca. 126,5 x 13,5 x 17,1 cm vč. chodidla
Cca. 126,5 x 12,5 x 17,1 cm s nohami

Elektronika

Spotřeba energie

250 W (sinus), 500 W (špičkový) Spotřeba energie v pohotovostním režimu: ECO pohotovostní režim zapnutý = 1,9 W, pohotovostní režim ECO vypnutý = 5,5 W

Napětí

100 – 240 V~ 50/60 Hz

Zástrčka

Specifické pro zemi

Konektivita

Podpora aplikace

Aplikace Sennheiser Smart Control

Vstupy

3x HDMI In (v.2.0a), 1x HDMI Out (v.2.1 eARC)
1x optický vstup
1x AUX vstup (stereo RCA)
1x USB (pro servis/aktualizaci)
1x Ethernet
1x Předvýstup pro subwoofer (Mono-RCA, max. 2V)
1x mikrofonní vstup (2,5 mm jack)
Bluetooth
Google Chromecast
Média (UPnP)

WiFi standard

IEEE 802.11 a/b/g/n/ac

Podporované zvukové formáty/formáty prostorového zvuku

Podporované audio/surround formáty

LPCM 2 kanál, LPCM 5.1 kanál, LPCM 7.1 kanál
Dolby Digital, Dolby Digital Plus
Dolby True HD
Dolby Atmos - Dolby TrueHD, Dolby Atmos - Dolby Digital Plus
DTS
DTS-ES Discrete 6.1, DTS-ES Matrix 6.1
DTS 96/24
DTS-HD LBR
DTS:X
DSD, MPEG-H
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sennheiser
Celkový výkon RMS 250 W
Se subwooferem ano
Bluetooth ano
Wi-Fi ano
Systém reproduktorů 5.1.4
Přehrávání MP3 ano
HDMI ano
Optický vstup ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty

Články odjinud