MKE Essential Omni je velice kvalitní miniaturní klopový mikrofon vhodný na snímání hlasu i nástrojů ve všech oblastech živého vystoupení. MKE Essential Omni je velice kvalitní miniaturní klopový mikrofon vhodný na snímání hlasu i nástrojů ve všech oblastech živého vystoupeníí. Je chráněn proti potu a vlhkosti speciální membránou Umbrella DiaphragmTM a je z toho důvodu velice vhodný pro divadelní představení a muzikály. Barva mikrofonu je matná černá, případně béžová (produkt 04739). Vyrábí se... Celý popis
Koupit za 6 110 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
100 %
Sennheiser MKE Essential Omni, MKE Essential Omni Beige, konektor jack 3,5
Doprava:
zdarma
Skladem
6 110 Kč
Koupit za 6 110 Kč
97 %
Sennheiser MKE Essential Omni Kondenzátorový kravatový mikrofon
Doprava:
zdarma
Skladem
6 169 Kč
Koupit za 6 169 Kč
95 %
Sennheiser MKE ESSENTIAL OMNI-BEIGE Omni miniature microphone
Doprava:
79 Kč
6 090 Kč
Koupit za 6 090 Kč
96 %
Sennheiser MKE Essential Omni Black, konektor 3,5mm
Doprava:
99 Kč
Skladem
5 690 Kč
Koupit za 5 690 Kč
96 %
Sennheiser MKE Essential Omni
Doprava:
zdarma
5 690 Kč
Koupit za 5 690 Kč
Popis
MKE Essential Omni je velice kvalitní miniaturní klopový mikrofon vhodný na snímání hlasu i nástrojů ve všech oblastech živého vystoupení.
MKE Essential Omni je velice kvalitní miniaturní klopový mikrofon vhodný na snímání hlasu i nástrojů ve všech oblastech živého vystoupeníí. Je chráněn proti potu a vlhkosti speciální membránou Umbrella DiaphragmTM a je z toho důvodu velice vhodný pro divadelní představení a muzikály. Barva mikrofonu je matná černá, případně béžová (produkt 04739). Vyrábí se ve čtyřech verzích: s konektorem Lemo 3-pin nebo konektorem pro EW (jack 3,5 mm) v béžové nebo černé barvě
Vlastnosti:
- Přirozený detailní zvuk bez zkreslení s perfektní srozumitelností
- Miniaturní, téměř neviditelné provedení
- Speciální membrána Umbrella DiaphragmTM chránící mikrofon proti potu
- Široká nabídka příslušenství pro univerzální použití
Obsah balení
- 1 mikrofon MKE Essential Omni
- 1 mikrofonní klipsna MZQ 02
- 1 pěnová větrná ochrana MZW 01
- Návod k použití
MKE Essential Omni je velice kvalitní miniaturní klopový mikrofon vhodný na snímání hlasu i nástrojů ve všech oblastech živého vystoupeníí. Je chráněn proti potu a vlhkosti speciální membránou Umbrella DiaphragmTM a je z toho důvodu velice vhodný pro divadelní představení a muzikály. Barva mikrofonu je matná černá, případně béžová (produkt 04739). Vyrábí se ve čtyřech verzích: s konektorem Lemo 3-pin nebo konektorem pro EW (jack 3,5 mm) v béžové nebo černé barvě
Vlastnosti:
- Přirozený detailní zvuk bez zkreslení s perfektní srozumitelností
- Miniaturní, téměř neviditelné provedení
- Speciální membrána Umbrella DiaphragmTM chránící mikrofon proti potu
- Široká nabídka příslušenství pro univerzální použití
Obsah balení
- 1 mikrofon MKE Essential Omni
- 1 mikrofonní klipsna MZQ 02
- 1 pěnová větrná ochrana MZW 01
- Návod k použití
Parametry
| Výrobce | Sennheiser |
| Použítí mikrofonu | klopové |
| Rozdělení dle snímání | kondenzátorové |
| Připojení | jack 3,5 mm |
| Na živá vystoupení | ano |
| Víceúčelové | ano |
| Nejvhodnější pro | pro zaznamenávání hlasu a řeči |
| Cílový uživatel | pro profesionály |
| Výstup | lemo 3-pin |
| Hmotnost | 16 g |
| Délka kabelu | 1.6 m |
| Směrová charakteristika | všesměrové |
| Frekvenční rozsah | 20 - 20 Hz - kHz |
| Výstupní impedance | 1000.0 ohm |
| Maximální SPL | 140.0 dB |
| Citlivost | -46.02 dB |
| Elektrický šum | 28.0 dB |
| Mono/stereo | mono |
| Napájecí napětí | 7.5 V |