Sonoff Zigbee 3.0 USB Dongle Plus - Zigbee Gateway Sonoff Dongle-E lze použít jako bránu Zigbee v aplikacích Home Assistant, openHAB, Zigbee2MQTT nebo jiných open-source platformách pro místní ovládání všech zařízení Zigbee. Umožňuje připojit až 32 zařízení současně a pracuje efektivněji než CC2531 nebo ConBee 2. Už nemusíte investovat do rozbočovačů Zigbee různých značek, stačí vám univerzální brána - Dongle Plus! Široká kompatibilita Dongle Plus využijete jako bránu Zigbee 3.0 v open-source... Celý popis

Koupit za 585 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sonoff Zigbee 3.0 USB Dongle Plus - Zigbee Gateway

Sonoff Dongle-E lze použít jako bránu Zigbee v aplikacích Home Assistant, openHAB, Zigbee2MQTT nebo jiných open-source platformách pro místní ovládání všech zařízení Zigbee. Umožňuje připojit až 32 zařízení současně a pracuje efektivněji než CC2531 nebo ConBee 2. Už nemusíte investovat do rozbočovačů Zigbee různých značek, stačí vám univerzální brána - Dongle Plus!

Široká kompatibilita

Dongle Plus využijete jako bránu Zigbee 3.0 v open-source platformách pro správu různých zařízení různých značek nebo pro flashování firmwaru routeru pro rozšíření dosahu sítě. Pro větší dosah signálu můžete navíc dokoupit 1,5metrový kabel USB. Výrobek pracuje s platformami, jako jsou Home Assistant, openHAB, Zigbee2MQTT atd. Kromě toho podporuje systémy Linux, Ubuntu, Raspbian, Windows a MacOS.

Pečlivě promyšlený design

Výrobek je vyroben z hliníkové slitiny, která zlepšuje přenos signálu. Kromě toho eliminuje rušení od periferních zařízení. Je vybaven externí anténou SMA - její polohu můžete také nastavit. Navíc výstupní zisk +20 dBm ovlivňuje 3x větší dosah signálu.

Výrobce:

Sonoff

Název

Sonoff Zigbee 3.0 USB Dongle Plus - brána Zigbee

Vstupní napětí

DC 5V (max. 100mA)

Provozní teplota

-10°C ~ 40°C

Bezdrátové připojení

Zigbee 3.0

Materiál

Slitina hliníku

Rozměry

75 x 25,5 x 13,5 mm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sonoff

Články odjinud