Sonos Arc

100 %
Stars
(8 hodnocení)

      Vyladěno k dokonalosti  Technologie ladění Trueplay optimalizuje zvuk pro jedinečnou akustiku v místnosti. Arc se zkalibruje tak, aby zajistil perfektní zážitek z přehrávání.             3D zvuk s technologií Dolby Atmos   Zažijte na své televizi pořady, filmy a videohry s přesným a pohlcujícím zvukem Dolby Atmos. Arc vytváří vícerozměrnou zvukovou scénu, která se pohybuje kolem vás a vykresluje každý šepot a explozi s dramatickou čistotou, detailem a hloubkou. *Vyžaduje televizor,... Celý popis

Koupit za 25 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

 
    Vyladěno k dokonalosti  Technologie ladění Trueplay optimalizuje zvuk pro jedinečnou akustiku v místnosti. Arc se zkalibruje tak, aby zajistil perfektní zážitek z přehrávání.    
 

 
    3D zvuk s technologií Dolby Atmos
 

Zažijte na své televizi pořady, filmy a videohry s přesným a pohlcujícím zvukem Dolby Atmos. Arc vytváří vícerozměrnou zvukovou scénu, která se pohybuje kolem vás a vykresluje každý šepot a explozi s dramatickou čistotou, detailem a hloubkou.

*Vyžaduje televizor, který podporuje Dolby Atmos a obsah kódovaný Atmos.
   
 
Mimořádný zvuk se setkává s elegantním designem
Díky jedenácti vysoce výkonným reproduktorům pro ostré výšky, dynamické střední výšky a překvapivé basy lze Arc diskrétně namontovat na zeď, nebo umístit na nábytek.
    Realistický zážitek z  poslechu
Arc vytváří pět horizontálních kanálů, které mistrovsky roznesou zvuk po místnosti do více směrů ve správný okamžik tak, aby vytvořil prostorový zvuk.
      Ovládání hlasem
Google Assistant a Amazon Alexa jsou integrovány přímo v reproduktoru. Takže můžete přehrávat hudbu, kontrolovat zprávy, nastavovat budíky, nebo nechat si odpovědět vaše dotazy. Zcela bez použití rukou, nebo telefonu.
      Snadno rozšířitelné
Bezdrátově připojte Sub k dalším reproduktorům a   vytvořte tak ještě větší zážitek z poslechu. 
       
 

 
    Ovládejte vše pomocí aplikace

Snadno spravujte svůj systém z jakékoli místnosti. Procházejte hudbu, rádio, podcasty a audioknihy. Upravujte hlasitost, synchronizujte přehrávání skupinových reproduktorů a nastavení multiroom systému. Nastavujte vlastní budíky a další funkce.

 
 
  Vynikající zvuk pro každou místnost
Kompaktní design se hodí téměř do každého prostoru. Položte si reproduktor na kuchyňskou desku, k televizi, nebo na kancelářskou polici. 
     
 
Přizpůsobte si svůj                Sonos systém
Začněte s jedním reproduktorem a později můžete snadno přidat další. Stereo párové reproduktory ve stejné místnosti pro odvážnější a bohatší zvuk. Připojte Sub k Arc, Playbar, nebo Beamu pro hlubší basy a poté přidejte pár zadních reproduktorů pro pohlcující prostorový zvuk. Připojte svůj gramofon k zesilovači Five nebo Amp a streamujte vinyl po celém domě.
   
 

 
VÍCE O SONOS Sonos S2 Aplikace
Jednoduchá aplikace k ovládání a správě reproduktorů Sonos
Jednoduché nastavení
Zjistětě jak jednoduché je jednoduché nastavit a provozovat Sonos
Skvělý zvuk
Přečtěte si více o tom jak Sonos vytváří skvělý zvuk.
Multiroom Možnost poslouchat ve více místnostech najednou, nebo párovat reproduktory k sobě. Podporované formáty
Více informací k podporovaným formátům přes WiFi u Sonos reproduktorů.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud