Sonos Arc

97 %
Stars
(15 hodnocení)

Vyladěno k dokonalosti  Technologie ladění Trueplay optimalizuje zvuk pro jedinečnou akustiku v místnosti. Arc se zkalibruje tak, aby zajistil perfektní zážitek z přehrávání.   3D zvuk s technologií Dolby Atmos   Zažijte na své televizi pořady, filmy a videohry s přesným a pohlcujícím zvukem Dolby Atmos. Arc vytváří vícerozměrnou zvukovou scénu, která se pohybuje kolem vás a vykresluje každý šepot a explozi s dramatickou čistotou, detailem a hloubkou. *Vyžaduje televizor, který podporuje Dolby... Celý popis

Koupit za 21 189 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Vyladěno k dokonalosti 

Technologie ladění Trueplay optimalizuje zvuk pro jedinečnou akustiku v místnosti. Arc se zkalibruje tak, aby zajistil perfektní zážitek z přehrávání.  

3D zvuk s technologií Dolby Atmos  

Zažijte na své televizi pořady, filmy a videohry s přesným a pohlcujícím zvukem Dolby Atmos. Arc vytváří vícerozměrnou zvukovou scénu, která se pohybuje kolem vás a vykresluje každý šepot a explozi s dramatickou čistotou, detailem a hloubkou.

*Vyžaduje televizor, který podporuje Dolby Atmos a obsah kódovaný Atmos.

Mimořádný zvuk se setkává s elegantním designem

Díky jedenácti vysoce výkonným reproduktorům pro ostré výšky, dynamické střední výšky a překvapivé basy lze Arc diskrétně namontovat na zeď, nebo umístit na nábytek.

Realistický zážitek z  poslechu

Arc vytváří pět horizontálních kanálů, které mistrovsky roznesou zvuk po místnosti do více směrů ve správný okamžik tak, aby vytvořil prostorový zvuk.

Ovládání hlasem

Google Assistant a Amazon Alexa jsou integrovány přímo v reproduktoru. Takže můžete přehrávat hudbu, kontrolovat zprávy, nastavovat budíky, nebo nechat si odpovědět vaše dotazy. Zcela bez použití rukou, nebo telefonu.

Snadno rozšířitelné

Bezdrátově připojte Sub k dalším reproduktorům a   vytvořte tak ještě větší zážitek z poslechu. 

Ovládejte vše pomocí aplikace

Snadno spravujte svůj systém z jakékoli místnosti. Procházejte hudbu, rádio, podcasty a audioknihy. Upravujte hlasitost, synchronizujte přehrávání skupinových reproduktorů a nastavení multiroom systému. Nastavujte vlastní budíky a další funkce.

Vynikající zvuk pro každou místnost

Kompaktní design se hodí téměř do každého prostoru. Položte si reproduktor na kuchyňskou desku, k televizi, nebo na kancelářskou polici. 

Přizpůsobte si svůj Sonos systém

Začněte s jedním reproduktorem a později můžete snadno přidat další. Stereo párové reproduktory ve stejné místnosti pro odvážnější a bohatší zvuk. Připojte Sub k Arc, Playbar, nebo Beamu pro hlubší basy a poté přidejte pár zadních reproduktorů pro pohlcující prostorový zvuk. Připojte svůj gramofon k zesilovači Five nebo Amp a streamujte vinyl po celém domě.

VÍCE O SONOS

Sonos S2 Aplikace

Jednoduchá aplikace k ovládání a správě reproduktorů Sonos

Jednoduché nastavení

Zjistětě jak jednoduché je jednoduché nastavit a provozovat Sonos

Skvělý zvuk

Přečtěte si více o tom jak Sonos vytváří skvělý zvuk.

Multiroom
Možnost poslouchat ve více místnostech najednou, nebo párovat reproduktory k sobě.

Podporované formáty

Více informací k podporovaným formátům přes WiFi u Sonos reproduktorů.

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sonos
Se subwooferem ano
Wi-Fi ano
Multiroom ano
Optický vstup ano

Podobné produkty

Články odjinud