Sonos Beam 2

87 %
Stars
(10 hodnocení)

Obohaťte všechnu svou zábavu s nejnovější generací kompaktního inteligentního soundbaru, nyní s Dolby Atmos.   Vychutnejte si panoramatický zvuk a křišťálově čistý dialog při televizních seriálech, filmech a hrách. Když je televizor vypnutý, streamujte hudbu nebo podcasty ze všech svých oblíbených služeb. Ovládání je snadné pomocí aplikace Sonos, vašeho hlasu a Apple AirPlay 2. Přidejte reproduktory a vytvořte si bezdrátový systém domácího kina, nebo si užijte pohodlí multiroom poslechu ve více... Celý popis

Koupit za 12 390 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Obohaťte všechnu svou zábavu s nejnovější generací kompaktního inteligentního soundbaru, nyní s Dolby Atmos.

 

Vychutnejte si panoramatický zvuk a křišťálově čistý dialog při televizních seriálech, filmech a hrách. Když je televizor vypnutý, streamujte hudbu nebo podcasty ze všech svých oblíbených služeb. Ovládání je snadné pomocí aplikace Sonos, vašeho hlasu a Apple AirPlay 2. Přidejte reproduktory a vytvořte si bezdrátový systém domácího kina, nebo si užijte pohodlí multiroom poslechu ve více místnostech. Vše bez zbytečných kabelů, pouze pomocí Wi-Fi.

 

základní vlastnosti

Inteligentnější uvnitř
Hezčí navenek
Výjimečný zvuk kolem vás
Křišťálově čistý dialog
Jako stvořený pro hudbu
Nastavení je hračka
Vyladěný k dokonalosti
Svoboda kontroly
Svoboda kontroly

 

Inteligentnější uvnitř
Díky 40% rychlejšímu čipu si můžete vychutnat dva nové zvukové kanály pro virtuální prostorový zvuk.

 

Hezčí navenek
Nová precizní perforovaná mřížka vyzdvihuje elegantní design a bezproblémově zapadne do vašeho domova, ať už položíte Beam na nábytek nebo jej namontujete na stěnu.

 

Výjimečný zvuk kolem vás
Dolby Atmos mapuje zvuky v prostoru pro vytvoření zvukového 3D efektu, takže můžete zažít letadla, jako kdyby vám létali nad hlavou, nebo slyšet kroky pohybující se po místnosti. Vyžaduje televizor, který podporuje Dolby Atmos a obsah kódovaný ve formáte Dolby Atmos.

 

Křišťálově čistý dialog
Oscaroví zvukoví inženýři pomohli vyladit Beam tak, abyste slyšeli každé slovo a vždy mohli sledovat příběh. Pro ještě větší srozumitelnost, když postavy šeptají nebo se akce zintenzivňuje, můžete zapnout režim vylepšování řeči v aplikaci Sonos.

 

Jako stvořený pro hudbu
Streamujte hudbu, rádio, audioknihy a podcasty ze všech svých oblíbených služeb s detailním stereo zvukem, který zaplní vaši místnost.

 

Nastavení je hračka
Od vybalení krabice vás dělí od neuvěřitelného zvuku jen několik minut. Díky intuitivnímu navádění Sonos aplikace si s nastavením poradí opravdu kdokoliv.

 

Vyladěný k dokonalosti
Technologie ladění Trueplay přizpůsobuje zvuk jedinečné akustice místnosti, takže váš obsah zní vždy tak, jak má. Vyžaduje iOS zařízení.

 

Svoboda kontroly
V Sonos aplikaci připojíte všechny své streamovací služby, objevíte novou hudbu v rádiu Sonos a přizpůsobíte nastavení. Při zapojení do TV se soundbar synchronizuje s vaším stávajícím dálkovým ovládáním, aby vám poskytl efektivní ovládání a žádný další nepořádek. Klepnutím nebo potažením po horní části soundbaru pozastavíte hudbu, upravíte hlasitost, přeskočíte skladbu a více. Do Soundbar také můžete streamovat zvuk přímo ze zařízení iPhone, iPad nebo Mac, díky čemuž je kontrola možná také pomocí Siri.

 

Hands-free pomocník
Požádejte hlasových asistentů Amazon Alexa nebo Google Assistant o nastavení časovačů, zkontrolování zpráv, nebo ovládání inteligentních domácích zařízení.

 

technické parametry

 

Typ produktu
Streamer, Multiroom, Reproduktor, Domácí kino

Typ reprosoustavy
Soundbar

Typ zosilňovača
Digitální

Trieda zosilňovača
Class D

Procesor
Quad Core 1.4 GHz A-53

Pamäť
1 GB SDRAM; 4 GB NV

Výškový menič
1 x

Stredobasový menič
4 x

Pasívny menič
3 x

Konektivita
WiFi 802.11b/g/n/ac 2.4 alebo 5 GHz, IR receiver

Vstupy
HDMI eARC, ethernet

Možnosti ovládání
dotyková tlačítka na soundbaru, iOS / Android / Mac / PC aplikace, HDMI eARC, Apple AirPlay 2, Amazon Alexa, Google Assistant

Rozměry
651 x 69 x 100 mm

Hmotnost
2.8 kg

Dostupná provedení
bílá matná, černá matná

Farba
bílá

Přibalené příslušenství
napájecí kabel, HDMI kabel (1.5 m), optický adaptér, uživatelská příručka

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Sonos
Bluetooth ne
Wi-Fi ano
Podpora NFC ne
Systém reproduktorů 3.0
FM tuner ne
Multiroom ano
USB ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty

Články odjinud