Sonos Beam 2

100 %
Stars
(4 hodnocení)

Obohaťte všechnu svou zábavu s nejnovější generací kompaktního inteligentního soundbaru, nyní s Dolby Atmos. Vychutnejte si panoramatický zvuk a křišťálově čistý dialog při televizních seriálech, filmech a hrách. Když je televizor vypnutý, streamujte hudbu nebo podcasty ze všech svých oblíbených služeb. Ovládání je snadné pomocí aplikace Sonos, vašeho hlasu a Apple AirPlay 2. Přidejte reproduktory a vytvořte si bezdrátový systém domácího kina, nebo si užijte pohodlí multiroom poslechu ve více místnostech.... Celý popis

Koupit za 11 890 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Obohaťte všechnu svou zábavu s nejnovější generací kompaktního inteligentního soundbaru, nyní s Dolby Atmos.

Vychutnejte si panoramatický zvuk a křišťálově čistý dialog při televizních seriálech, filmech a hrách. Když je televizor vypnutý, streamujte hudbu nebo podcasty ze všech svých oblíbených služeb. Ovládání je snadné pomocí aplikace Sonos, vašeho hlasu a Apple AirPlay 2. Přidejte reproduktory a vytvořte si bezdrátový systém domácího kina, nebo si užijte pohodlí multiroom poslechu ve více místnostech. Vše bez zbytečných kabelů, pouze pomocí Wi-Fi.

Inteligentnější uvnitř

Díky 40% rychlejšímu čipu si můžete vychutnat dva nové zvukové kanály pro virtuální prostorový zvuk.

Hezčí navenek

Nová precizní perforovaná mřížka vyzdvihuje elegantní design a bezproblémově zapadne do vašeho domova, ať už položíte Beam na nábytek nebo jej namontujete na stěnu.

Výjimečný zvuk kolem vás

Dolby Atmos mapuje zvuky v prostoru pro vytvoření zvukového 3D efektu, takže můžete zažít letadla, jako kdyby vám létali nad hlavou, nebo slyšet kroky pohybující se po místnosti.

Křišťálově čistý dialog

Oscaroví zvukoví inženýři pomohli vyladit Beam tak, abyste slyšeli každé slovo a vždy mohli sledovat příběh. Pro ještě větší srozumitelnost, když postavy šeptají nebo se akce zintenzivňuje, můžete zapnout režim vylepšování řeči v aplikaci Sonos.

Jako stvořený pro hudbu

Streamujte hudbu, rádio, audioknihy a podcasty ze všech svých oblíbených služeb s detailním stereo zvukem, který zaplní vaši místnost.

Nastavení je hračka

Od vybalení krabice vás dělí od neuvěřitelného zvuku jen několik minut. Díky intuitivnímu navádění Sonos aplikace si s nastavením poradí opravdu kdokoliv.

Vyladěný k dokonalosti

Technologie ladění Trueplay přizpůsobuje zvuk jedinečné akustice místnosti, takže váš obsah zní vždy tak, jak má. Vyžaduje iOS zařízení.

Svoboda kontroly

V Sonos aplikaci připojíte všechny své streamovací služby, objevíte novou hudbu v rádiu Sonos a přizpůsobíte nastavení. Při zapojení do TV se soundbar synchronizuje s vaším stávajícím dálkovým ovládáním, aby vám poskytl efektivní ovládání a žádný další nepořádek. Klepnutím nebo potažením po horní části soundbaru pozastavíte hudbu, upravíte hlasitost, přeskočíte skladbu a více. Do Soundbar také můžete streamovat zvuk přímo ze zařízení iPhone, iPad nebo Mac, díky čemuž je kontrola možná také pomocí Siri.

Hands-free pomocník

Požádejte hlasových asistentů Amazon Alexa nebo Google Assistant o nastavení časovačů, zkontrolování zpráv, nebo ovládání inteligentních domácích zařízení.

 

Technické parametry : 

Typ produktu
Streamer, Multiroom, Reproduktor, Domácí kino

Typ reprosoustavy
Soundbar

Typ zosilňovača
Digitální

Trieda zosilňovača
Class D

Procesor
Quad Core 1.4 GHz A-53

Pamäť
1 GB SDRAM; 4 GB NV

Výškový menič
1 x

Stredobasový menič
4 x

Pasívny menič
3 x

Konektivita
WiFi 802.11b/g/n/ac 2.4 alebo 5 GHz, IR receiver

Vstupy
HDMI eARC, ethernet

Možnosti ovládání
dotyková tlačítka na soundbaru, iOS / Android / Mac / PC aplikace, HDMI eARC, Apple AirPlay 2, Amazon Alexa, Google Assistant

Rozměry
651 x 69 x 100 mm

Hmotnost
2.8 kg

Dostupná provedení
bílá matná, černá matná

Farba
černá

Přibalené příslušenství
napájecí kabel, HDMI kabel (1.5 m), optický adaptér, uživatelská příručka
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud