Sonos Beam Soundbar

98 %
Stars
(11 hodnocení)

Sonos BEAM je chytrý kompaktní zvukový projektor pro TV.   Hlasové ovládání pomocí Amazon Alexa.   Podpora AirPlay.   Lze kombinovat do jednoho systému s reproduktory IKEA Symfonisk.   Ovládání pomocí české aplikace.   HDMI konektor s funkcí ARC pro bezproblémové připojení k TV. V případě potřeby je součástí dodávky je také zvukový adaptér pro připojení optického výstupu TV.   Funkce pro zvýšení jasnosti dialogů. Funkce Night Sound umožňuje kvalitní poslech TV nebo sledování filmů bez... Celý popis

Koupit za 12 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Sonos BEAM je chytrý kompaktní zvukový projektor pro TV.

 

Hlasové ovládání pomocí Amazon Alexa.

 

Podpora AirPlay.

 

Lze kombinovat do jednoho systému s reproduktory IKEA Symfonisk.

 

Ovládání pomocí české aplikace.

 

HDMI konektor s funkcí ARC pro bezproblémové připojení k TV. V případě potřeby je součástí dodávky je také zvukový adaptér pro připojení optického výstupu TV.

 

Funkce pro zvýšení jasnosti dialogů. Funkce Night Sound umožňuje kvalitní poslech TV nebo sledování filmů bez toho, že byste vzbudili celý dům. Sonos BEAM je vhodný pro menší a střední místnosti a lze jej umístit jak na nábytek, tak zavěsit na zeď pomocí volitelného držáku. Přidáním dvou zadních reproduktorů (např. Sonos ONE, Play:1 a další) a subwooferu Sonos SUB lze vytvořit bezdrátové kino s 5.1 prostorovým zvukem. BEAM je osazen čtyřmi širokopásmovými reproduktory, jedním výškovým reproduktorem pro čisté dialogy a třemi pasivními zářiči pro hutné basy. Pole pěti mikrofonů je určeno pro hlasové ovládání a formování zvukového pole. Dotykové ovládání na vrchní straně umožňuje změnu hlasitosti, přeskakování mezi skladbami, spuštění/přerušení přehrávání a vypnutí mikrofonů pro naprosté soukromí. Možnosti připojení přes WiFi nebo Ethernet 10/100 Mbps port. Podpora Apple Airplay.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud