Sony 18-105mm f/4 SEL

95 %
Stars
(15 hodnocení)

Plynulé a přesné zoomování při filmování i fotografování Zažijte kvalitu řady G při jakékoli ohniskové vzdálenosti: Dva členy ze skla ED a 3 asférické členy uvnitř objektivu odstraňují rozmazání a zkreslení a zajistí bohaté detaily a barvy. Stabilnější snímky: vestavěný optický stabil izátor obrazu SteadyShot snižuje chvění fotoaparátu při fotografování z ruky a zlepšuje výkon za zhoršených světelných podmínek. Eliminace zdvojených obrazů nebo odlesků: všechny optické povrchy jsou opatřeny bílou... Celý popis

Koupit za 15 990 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Plynulé a přesné zoomování při filmování i fotografování

Zažijte kvalitu řady G při jakékoli ohniskové vzdálenosti: Dva členy ze skla ED a 3 asférické členy uvnitř objektivu odstraňují rozmazání a zkreslení a zajistí bohaté detaily a barvy.

Stabilnější snímky: vestavěný optický stabil izátor obrazu SteadyShot snižuje chvění fotoaparátu při fotografování z ruky a zlepšuje výkon za zhoršených světelných podmínek.

Eliminace zdvojených obrazů nebo odlesků: všechny optické povrchy jsou opatřeny bílou antireflexní nanokrystalovou vrstvou, takže snímky jsou čisté a ostré, s minimálními odlesky nebo zdvojenými obrazy.

Snímky bez šumu i při slabém světle: Stálá maximální clona F4 se postará, že můžete používat vysokou rychlost závěrky, aniž byste museli zbytečně zvyšovat citlivost ISO.

Uzamknutí zaostření na pohybujících se objektech: vysoce výkonné automatické ostření snadno zachytí rychle se pohybující objekty, vzlétajícími ptáky počínaje a startujícím sprinterem konče.

Snadné, tiché motorové zoomování: elektricky poháněný zoom má plynulý a tichý chod – je ideální pro fotografování divoké přírody a natáčení filmů.

Efekty pomalého zoomu pro natáčení filmů: své filmy a dokumenty teď můžete obohatit o kreativní prvky díky řízenému stabilnímu přiblížení plynulým motorovým zoomem.

Dva způsoby, jak se dostat blíž: zoom se používá přímo pomocí vestavěných ovládacích prvků nebo páčky na objektivu, která umožňuje záznam s proměnlivou nebo fixní rychlostí.

Pořizujte záběry z dálky: i drobné detaily budou ostré a jasné díky 18–105mm objektivu se zoomem a 6násobným zvětšením.

Ujměte se kreativního ovládání: kroužek pro zaostření lze snadno uchopit a manuálně doladit snímky, zatímco tři tlačítka zaostřování vám umožní experimentovat s efekty rozostření.

Záměrné rozmazání, jen když si to přejete: můžete nastavovat kruhovou clonu tak, aby nechala vyniknout objekty v popředí před rozmazaným pozadím.

Připraven, když jste připraveni vy: jakmile se fotoaparát zapne, je objektiv se připraven k fotografování.

Sony SELP18105G. Komponent pro: MILC, Konstrukce objektivu (části/skupiny): 16/12, Nejkratší zaostřovací vzdálenost: 0,45 m. Kompatibilní produkty: NEX-3/5/6/7, Maximální zvětšení: 0,11x. Barva: Černá. Průměr: 7,8 cm, Filtrový závit: 7,2 cm, Délka: 11 cm
 

Objektiv

Komponent pro
MILC

Konstrukce objektivu (části/skupiny)
16/12

Ohnisková vzdálenost
18 - 105 mm

Formát snímače obrazu
APS-C

Maximální ohnisková vzdálenost (ekvivalent pro 35 mm film)
157,5 mm

Diagonální úhel pohledu (min)
15°

Diagonální úhel pohledu (max)
76°

Montáž objektivu
Sony E

Minimální clona
4

Minimální ohnisková vzdálenost (ekvivalent pro 35 mm film)
27 mm

Objektiv

Nejkratší zaostřovací vzdálenost
0,45 m

Počet membrán
7

Maximální clona
22

Ohnisková vzdálenost (ekvivalentní 35mm filmu)
27 - 157,5 mm

Výkon

Maximální zvětšení
0,11x

Kompatibilní produkty
NEX-3/5/6/7

Sluneční clona

Vzhled

Barva
Černá

Hmotnost a rozměry

Průměr
7,8 cm

Filtrový závit
7,2 cm

Délka
11 cm

Hmotnost
427 g
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud