Sony FE 35mm f/1.4 GM

100 %
Stars
(4 hodnocení)

Objektiv Sony FE 35mm f/1.4 GM přináší rozlišení typické pro řadu G Master, vytříbený efekt bokeh společně s rychlým a přesným automatickým ostřením. Na takto světelný 35mm objektiv se jedná o lehký a kompaktní model. Objektiv Sony FE 35mm f/1.4 GM přináší rozlišení typické pro řadu G Master, vytříbený efekt bokeh společně s rychlým a přesným automatickým ostřením, a ohromující kontrast. Na takto světelný 35mm objektiv se jedná o lehký a kompaktní model. Díky neobyčejně přenosnému provedení se... Celý popis

Koupit za 40 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Objektiv Sony FE 35mm f/1.4 GM přináší rozlišení typické pro řadu G Master, vytříbený efekt bokeh společně s rychlým a přesným automatickým ostřením. Na takto světelný 35mm objektiv se jedná o lehký a kompaktní model.

Objektiv Sony FE 35mm f/1.4 GM přináší rozlišení typické pro řadu G Master, vytříbený efekt bokeh společně s rychlým a přesným automatickým ostřením, a ohromující kontrast. Na takto světelný 35mm objektiv se jedná o lehký a kompaktní model. Díky neobyčejně přenosnému provedení se tento objektiv, který je vhodný pro každou příležitost, stane nezbytným doplňkem náročných uživatelů používajících bajonet E.

35mm objektiv s pevnou ohniskovou vzdáleností

Dva členy XA v konstrukci řady G Master využívají krátkou vzdálenost mezi bajonetem a rovinou snímače fotoaparátu k poskytování ohromujícího kontrastu a rozlišení v kompaktním objektivu. Optickou kvalitu objektivu dále zvyšují člen ED, který potlačuje chromatickou vadu, a antireflexní nanovrstva 2. generace od společnosti Sony, která zachovává úžasnou zřetelnost obrazu za jakýchkoli světelných podmínek.

Lehký a kompaktní pro vynikající mobilitu a manipulaci

Přestože tento kompaktní objektiv využívá dva přesné členy XA (mimořádně asférické) a poskytuje mimořádnou kvalitu řady G Master, vejde se snadno do dlaně vaší ruky a váží pouhých 524 g (18,5 oz). Objektiv FE 35mm F1.4 GM nabízí vynikající mobilitu a manipulaci v nejširším možném rozsahu prostředí a podmínek při snímání.

Lineární motory XD pro tiché automatické ostření a sledování

Dva lineární motory XD (mimořádně dynamické) od Sony poskytují vysokou efektivitu tahu potřebnou pro rychlé, přesné a tiché automatické ostření a sledování, čímž maximalizuje výhody systému s bajonetem E. Řídicí algoritmy vyvinuté pro lineární motory XD minimalizují vibrace, zatímco manuální ostření s lineární odezvou od Sony zajišťuje přímou lineární odezvu při manuálním ostření.

Vytříbený efekt bokeh řady G Master a široká všestrannost

Členy XA potlačují efekt bokeh s mezikružím, mechanismus clony s 11 lamelami vytváří téměř kruhovou clonu, i když je objektiv plně otevřený, a pečlivá kontrola sférické aberace ve fázích návrhu a výroby přispívá k nádhernému efektu bokeh při světelnosti F1,4. Vylepšení v oblasti konstrukce a výroby umožnila dosáhnout minimální zaostřovací vzdálenosti 27 cm (0,89 ft) a maximálního zvětšení 0,23x.

Profesionální ovládání a spolehlivost

Tlačítko aretace zaostření, ostřicí kroužek a další prvky podporují plynulé ovládání. Tlačítko aretace zaostření lze přiřadit dalším funkcím prostřednictvím nabídky těla fotoaparátu, aby poskytovalo přístup k funkcím, které jsou pro uživatele důležité. Fluorová povrchová vrstva předního členu a konstrukce odolná proti prachu a vlhku jsou zárukou vysoké spolehlivosti v náročných prostředích.
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud