Pokud si vyberete jako svého spolubydlícího pračku vzduchu George, můžete si gratulovat. George se totiž postará o váš vzduch s maximální péčí. Že vám pojem pračka vzduchu nic neříká? Jde o přístroj určený ke komplexní péči o vzduch v interiéru, který jej nejen dokonale zvlhčí, ale také vyčistí od nebezpečných nečistot, které by ve vzduchu jinak kolovali a ohrožovali vaše zdraví. Jde zejména o bakterie, roztoče nebo plísně, které mohou při vniknutí do plic způsobit celou řadu zdravotních komplikací.... Celý popis
Koupit za 5 990 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
%
Stadler Form George
Doprava:
88 Kč
Skladem
5 199 Kč
Koupit za 5 199 Kč
92 %
Stadler Form Zvlhčovač vzduchu George
Doprava:
zdarma
5 990 Kč
Koupit za 5 990 Kč
100 %
STADLER FORM GEORGE
Doprava:
zdarma
7 490 Kč
Koupit za 7 490 Kč
95 %
Čistička vzduchu s zvlhčovačem Stadler Form George bílá
Doprava:
zdarma
Skladem
6 810 Kč
Koupit za 6 810 Kč
96 %
Čistička vzduchu se zvlhčovačem 2v1 Stadler Form George
Doprava:
zdarma
Skladem
6 590 Kč
Koupit za 6 590 Kč
Popis
Pokud si vyberete jako svého spolubydlícího pračku vzduchu George, můžete si gratulovat. George se totiž postará o váš vzduch s maximální péčí. Že vám pojem pračka vzduchu nic neříká? Jde o přístroj určený ke komplexní péči o vzduch v interiéru, který jej nejen dokonale zvlhčí, ale také vyčistí od nebezpečných nečistot, které by ve vzduchu jinak kolovali a ohrožovali vaše zdraví. Jde zejména o bakterie, roztoče nebo plísně, které mohou při vniknutí do plic způsobit celou řadu zdravotních komplikací. Velkou úlevu přináší George i alergikům, protože díky neustálému otáčení filtračních disků ve vodě ze vzduchu odstraní i pyly a nebezpečný jemný prach. A když potřebujete disky umýt od nachytaných nečistot, stačí je vyjmout z přístroje a vložit do myčky nádobí, která si s posbíraným nepořádkem snadno poradí a disky jsou pak jako nové. Ručně omyvatelný je také jemný předfiltr, který zachytává větší částice, jako chuchvalce prachu nebo zvířecí chlupy. Snadnější už to prostě být nemůže.
George je ale také velmi výkonný zvlhčovač vzduchu, který zajistí čistý a ideálně vlhký vzduch v místnostech o velikosti až 60 m2. Nastavte si díky přesnému hydrostatu cílovou hodnotu vlhkosti (40 – 55 %), nebo jej nechte pracovat kontinuálně, dokud mu nedojde voda. Pokud má George nádrž prázdnou, vypne se a upozorní vás pomocí LED diody na displeji. George je velmi ohleduplný spolubydlící. Nejen, že má stmívatelný displej a je velmi tichým společníkem s hlučností od 27 dB, takže ho klidně můžete používat i v ložnici. Zároveň je totiž úchvatně úsporný, a to zejména při automatickém režimu, kdy reguluje výkon na základě rozdílu mezi aktuální a cílovou hodnotou vlhkosti v místnosti. Dokonalý vzduch a úspora peněz, co víc si přát? Mít možnost přidání aroma esencí? Ano, i to George – čistička, zvlčovač vzduchu a aroma difuzér v jednom – umí, takže si domov můžete provonět přesně podle sebe.
Čistička a zvlhčovač vzduchu v jednom
Pračka vzduchu George je kombinovaný přístroj, který vzduch nejen dokonale zvlhčí, ale také jej vyčistí od nečistot, a to díky speciálním otočným diskům, které zachycují prach, pyly, plísně a další alergeny a nebezpečné částice pro lidské zdraví.
Snadná údržba
Jsou otočné disky znečištěné od zachycených nečistot? Nebojte, nečeká vás otravné drhnutí kartáčem. Disky totiž můžete z přístroje snadno vyjmout a dát je umýt do vaší myčky. Ušetříte tak nejen vodu, ale také svoje nervy.
Mocný výkon, minimálná spotřeba energie
George klame tělem. Jeho rozměry jsou malé, ale díky pěti desítkám speciálních disků dokáže spolehlivě obsloužit místnost o velikosti až 60m2, Navíc díky unikátní technologii adaptivního zvlhčování maximálně šetří spotřebu energie a tím i vaši peněženku.
Vysoce přesný hydrostat
Díky velmi přesnému hydrostatu si můžete snadno nastavit cílovou hodnotu vlhkosti vzduchu v rozmezí 45 – 60 %. A v případě potřeby můžete zapnout kontinuální režim, takže George bude pracovat, dokud mu nedojde voda, pak se díky pojistce sám vypne.
Ideální parťák do ložnice
George je skvělým parťákem hlavně do ložnice. Jeho hlučnost totiž začíná už na 27 dB. Vypnout navíc můžete i podsvícení displeje, takže si můžete dopřát zasloužený odpočinek a dokonalý vzduchu najednou.
Provoňte svůj domov
Kromě funkce čištění a zvlhčování vzduchu má George ještě jednu skvělou vychytávku. Můžete do něj přidat svou oblíbenou esenciální vůni, se kterou si doma vytvoříte příjemnou atmosféru.
Technická specifikace
Systém
Pračka vzduchu
Výkon (max.)
400 g/h
Pro místnosti (max.)
60 m² / 150 m³
Počet rychlostí
4
Spotřeba energie
3 - 23 W
Rozměry (š x v x h)
315 x 418 x 215 mm
Hmotnost
5.1 kg
Objem nádoby na vodu
3.2 litru
Hlučnost
27 – 48 dB(A)
Vlastnosti přístroje
Adaptivní zvlhčování™
Hydrostat
Auto režim
Energeticky úsporný
Stmívatelné LED diody
Možnost přidání aroma esence
Základna a disky omyvatelné v myčce nádobí
Čistící režim
Omyvatelný vzduchový filtr
George je ale také velmi výkonný zvlhčovač vzduchu, který zajistí čistý a ideálně vlhký vzduch v místnostech o velikosti až 60 m2. Nastavte si díky přesnému hydrostatu cílovou hodnotu vlhkosti (40 – 55 %), nebo jej nechte pracovat kontinuálně, dokud mu nedojde voda. Pokud má George nádrž prázdnou, vypne se a upozorní vás pomocí LED diody na displeji. George je velmi ohleduplný spolubydlící. Nejen, že má stmívatelný displej a je velmi tichým společníkem s hlučností od 27 dB, takže ho klidně můžete používat i v ložnici. Zároveň je totiž úchvatně úsporný, a to zejména při automatickém režimu, kdy reguluje výkon na základě rozdílu mezi aktuální a cílovou hodnotou vlhkosti v místnosti. Dokonalý vzduch a úspora peněz, co víc si přát? Mít možnost přidání aroma esencí? Ano, i to George – čistička, zvlčovač vzduchu a aroma difuzér v jednom – umí, takže si domov můžete provonět přesně podle sebe.
Čistička a zvlhčovač vzduchu v jednom
Pračka vzduchu George je kombinovaný přístroj, který vzduch nejen dokonale zvlhčí, ale také jej vyčistí od nečistot, a to díky speciálním otočným diskům, které zachycují prach, pyly, plísně a další alergeny a nebezpečné částice pro lidské zdraví.
Snadná údržba
Jsou otočné disky znečištěné od zachycených nečistot? Nebojte, nečeká vás otravné drhnutí kartáčem. Disky totiž můžete z přístroje snadno vyjmout a dát je umýt do vaší myčky. Ušetříte tak nejen vodu, ale také svoje nervy.
Mocný výkon, minimálná spotřeba energie
George klame tělem. Jeho rozměry jsou malé, ale díky pěti desítkám speciálních disků dokáže spolehlivě obsloužit místnost o velikosti až 60m2, Navíc díky unikátní technologii adaptivního zvlhčování maximálně šetří spotřebu energie a tím i vaši peněženku.
Vysoce přesný hydrostat
Díky velmi přesnému hydrostatu si můžete snadno nastavit cílovou hodnotu vlhkosti vzduchu v rozmezí 45 – 60 %. A v případě potřeby můžete zapnout kontinuální režim, takže George bude pracovat, dokud mu nedojde voda, pak se díky pojistce sám vypne.
Ideální parťák do ložnice
George je skvělým parťákem hlavně do ložnice. Jeho hlučnost totiž začíná už na 27 dB. Vypnout navíc můžete i podsvícení displeje, takže si můžete dopřát zasloužený odpočinek a dokonalý vzduchu najednou.
Provoňte svůj domov
Kromě funkce čištění a zvlhčování vzduchu má George ještě jednu skvělou vychytávku. Můžete do něj přidat svou oblíbenou esenciální vůni, se kterou si doma vytvoříte příjemnou atmosféru.
Technická specifikace
Systém
Pračka vzduchu
Výkon (max.)
400 g/h
Pro místnosti (max.)
60 m² / 150 m³
Počet rychlostí
4
Spotřeba energie
3 - 23 W
Rozměry (š x v x h)
315 x 418 x 215 mm
Hmotnost
5.1 kg
Objem nádoby na vodu
3.2 litru
Hlučnost
27 – 48 dB(A)
Vlastnosti přístroje
Adaptivní zvlhčování™
Hydrostat
Auto režim
Energeticky úsporný
Stmívatelné LED diody
Možnost přidání aroma esence
Základna a disky omyvatelné v myčce nádobí
Čistící režim
Omyvatelný vzduchový filtr
Parametry
| Výrobce | Stadler Form |
| Hlučnost | 27 dB |
| Druh | zvlhčovače |
| Doporučená plocha místnosti | 60 m2 |
| Zdravý vzduch v dětském pokoji | ano |
| Zvlhčení suchého vzduchu v bytě | ano |
| Ochrana před alergeny a pylem | ano |
| Domácnost se zvířaty | ano |
| Příkon | 23 W |
| Hmotnost | 5.1 kg |
| Barva | černé |
| Rozměry (VxŠxH) | 418 x 315 x 215 cm |
| Ionizátor | ne |
| Typ zvlhčovače | diskové |
| Omyvatelný filtr | ano |
| Filtr zachycuje zápachy | ano |
| Filtry zachycuje toxické látky | ano |
| Filtr zachycuje mikroorganismy | ano |
| Filtr zachycuje pevné nečistoty | ano |
| Kapacita vodní nádržky | 3.2 l |
| Doporučený prostor | 150 m3 |
| Maximální nastavitelná vlhkost | 55 % |
| Výkon zvlhčování | 400.0 ml/h |
| Velikost místnosti | pro velkou místnost (40–60 m2) |
| Vodoznak | ano |
| Časovač | ne |
| Dálkové ovládání | ne |
| Smart | ne |
| Displej | ano |
| Noční režim | ano |
| Počet rychlostí | 4 |
| S předfiltrem | ano |
| Se snadnou údržbou | ano |
| S aromadifuzérem | ano |
| Regulace výkonu | ano |
| Automatická regulace | ano |
| Typ ovládání | s dotykovým panelem |
| S antibakteriální ochranou | ano |
| Vyžaduje pravidelné dolévání vody | ano |
| Nahrazuje klimatizaci | ne |
| Pro těžké alergiky | nevhodné |
| Nahrazuje odvlhčovač | ne |
| Nahrazuje zdravotnický prostředek | ne |
| Pro velmi malé místnosti (do 10 m2) | nevhodné |
| Vyžaduje pravidelné čištění nádržky | ano |
| Nahrazuje vzduchotechniku/rekuperaci | ne |
| Pro velké prostory (nad 50 m2) | vhodné |
| Pro domácnosti s dětmi | ano |
| Pro astmatiky | ano |
| Pro noční provoz v ložnici | vhodné |
| Pro odstranění zápachu | ano |
| Pro domácnosti s malými dětmi (bezpečnost) | vhodné |
| Pro osoby citlivé na prach | ano |
| Pro domácnosti se zvířaty | ano |
| Pro uživatele bez času na údržbu | vhodné |
| Pro alergiky | ano |
| Pro kuřáky | ano |
| Senzor vlhkosti | ano |