Držák na TV STELL SHO 3310 SLIM polohovací Polohovatelný držák na TV 40" - 70" Min. úhlopříčka obrazovky: 40" Max. úhlopříčka obrazovky: 70" Náklon nahoru: +12° Náklon dolu: -12° Min. vzdálenost od zdi: 5.3 cm Max. vzdálenost od zdi: 5.3 cm Maximální nosnost: 40 kg Šířka: 643 mm Výška: 425 mm Hloubka: 53 mm Držák na TV STELL SHO 3310 SLIM polohovací Polohovatelný držák na TV 40" - 70" Min. úhlopříčka obrazovky: 40" Max. úhlopříčka obrazovky: 70" Náklon nahoru: +12° Náklon dolu: -12° Min. vzdálenost... Celý popis
Koupit za 549 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
%
STELL SHO 3310 SLIM
Doprava:
zdarma
Skladem
578 Kč
Koupit za 578 Kč
95 %
STELL SHO 3310; SHO 3310
Doprava:
64 Kč
549 Kč
Koupit za 549 Kč
93 %
SHO 3310 SLIM poloh. držák TV STELL
Doprava:
69 Kč
Skladem
651 Kč
Koupit za 651 Kč
100 %
STELL SHO3310 SLIM
Doprava:
120 Kč
Skladem
890 Kč
Koupit za 890 Kč
89 %
STELL polohovatelný držák slim na TV 40"- 70" SHO 3310, nosnost 40kg - černá
Doprava:
89 Kč
884 Kč
Koupit za 884 Kč
Popis
Držák na TV STELL SHO 3310 SLIM polohovací
Polohovatelný držák na TV 40" - 70"
Min. úhlopříčka obrazovky: 40"
Max. úhlopříčka obrazovky: 70"
Náklon nahoru: +12°
Náklon dolu: -12°
Min. vzdálenost od zdi: 5.3 cm
Max. vzdálenost od zdi: 5.3 cm
Maximální nosnost: 40 kg
Šířka: 643 mm
Výška: 425 mm
Hloubka: 53 mm
Držák na TV STELL SHO 3310 SLIM polohovací
Polohovatelný držák na TV 40" - 70"
Min. úhlopříčka obrazovky: 40"
Max. úhlopříčka obrazovky: 70"
Náklon nahoru: +12°
Náklon dolu: -12°
Min. vzdálenost od zdi: 5.3 cm
Max. vzdálenost od zdi: 5.3 cm
Maximální nosnost: 40 kg
Šířka: 643 mm
Výška: 425 mm
Hloubka: 53 mm
Minimální rozteč: 100x100 mm
Maximální rozteč: 600x400 mm
VESA 100x100
VESA 200x100
VESA 200x200
VESA 300x200
VESA 300x300
VESA 400x200
VESA 400x300
VESA 400x400
VESA 600x200
VESA 600x300
VESA 600x400
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Integrovaná vodováha
"Pojistka" proti vysazení
Polohovatelný držák na TV 40" - 70"
Min. úhlopříčka obrazovky: 40"
Max. úhlopříčka obrazovky: 70"
Náklon nahoru: +12°
Náklon dolu: -12°
Min. vzdálenost od zdi: 5.3 cm
Max. vzdálenost od zdi: 5.3 cm
Maximální nosnost: 40 kg
Šířka: 643 mm
Výška: 425 mm
Hloubka: 53 mm
Držák na TV STELL SHO 3310 SLIM polohovací
Polohovatelný držák na TV 40" - 70"
Min. úhlopříčka obrazovky: 40"
Max. úhlopříčka obrazovky: 70"
Náklon nahoru: +12°
Náklon dolu: -12°
Min. vzdálenost od zdi: 5.3 cm
Max. vzdálenost od zdi: 5.3 cm
Maximální nosnost: 40 kg
Šířka: 643 mm
Výška: 425 mm
Hloubka: 53 mm
Minimální rozteč: 100x100 mm
Maximální rozteč: 600x400 mm
VESA 100x100
VESA 200x100
VESA 200x200
VESA 300x200
VESA 300x300
VESA 400x200
VESA 400x300
VESA 400x400
VESA 600x200
VESA 600x300
VESA 600x400
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Integrovaná vodováha
"Pojistka" proti vysazení
Parametry
| Výrobce | Stell |
| Druh | držáky |
| Určení | pro TV |
| Materiál | ocelové |
| Barva | černé |
| Nosnost | 40 kg |
| Hmotnost | 1.1 kg |
| Max. úhlopříčka obrazovky | 70 palce |
| Min. úhlopříčka obrazovky | 40 palce |
| Max. počet obrazovek | 1 |
| Pro velké displeje (nad 55") | vhodné |
| Pro těžké displeje (nad 30 kg) | vhodné |
| Sledování TV v domácnosti | ano |
| Reklama a digitální sdělení | ano |
| Pro rodiny s malými dětmi | vhodné |
| Typ uživatele | pro běžného uživatele |
| Pro nájemníky (bez vrtání) | nevhodné |
| Bezpečnostní zámek | ano |
| Nahrazuje držák na reproduktory | ne |
| Nahrazuje TV stolek / nábytek | ano |
| USB Hub | ne |
| Nahrazuje držák na projektor | ne |
| 200×100 | ano |
| 200×200 | ano |
| 300×300 | ano |
| 600×400 | ano |
| 100×100 | ano |
| 400×400 | ano |
| Výklopné / sklopné | ano |
| Výsuvné | ne |
| Max. vzdálenost od zdi | 5 cm |
| Min. vzdálenost od zdi | 5 cm |
| Mechanismus nastavení | kloubové |
| Rohové | ne |
| Na zeď | ano |
| Šířka montážní desky | 643 mm |
| Snadnost instalace | se středně náročnou instalací |