Výkonná čistička vzduchu s funkcí zvlhčování se postará o čistý a zdravý vzduch ve velkých místnostech s plochou až 80 m2. Kromě odstranění prachu, alergenů a dalších škodlivých látek ze vzduchu podpoří i jeho osvěžení a zvlhčení. Vícestupňová filtrace vzduchu: O kvalitní filtraci vzduchu se stará kombinovaný válcový filtr (uhlíkový + HEPA 13), který nasává vzduch ze všech stran, čímž se zvyšuje rychlost čištění. - omyvatelný předfiltr – zachytává větší nečistoty, jako jsou vlasy, srst či hrubší... Celý popis
Koupit za 9 184 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
%
Stylies Alpha
Doprava:
zdarma
Skladem
8 256 Kč
Koupit za 8 256 Kč
95 %
Čistička vzduchu Stylies Alpha CADR 600m2/h, 80m2, ionizace, WiFi
Doprava:
55 Kč
Skladem
9 184 Kč
Koupit za 9 184 Kč
97 %
Stylies Alpha 4641
Doprava:
zdarma
Skladem
9 990 Kč
Koupit za 9 990 Kč
100 %
Stylies Alpha
Doprava:
zdarma
Skladem
9 990 Kč
Koupit za 9 990 Kč
93 %
Čistička vzduchu Stylies Alpha (4641)
Doprava:
zdarma
Skladem
9 990 Kč
Koupit za 9 990 Kč
Popis
Výkonná čistička vzduchu s funkcí zvlhčování se postará o čistý a zdravý vzduch ve velkých místnostech s plochou až 80 m2. Kromě odstranění prachu, alergenů a dalších škodlivých látek ze vzduchu podpoří i jeho osvěžení a zvlhčení.
Vícestupňová filtrace vzduchu:
O kvalitní filtraci vzduchu se stará kombinovaný válcový filtr (uhlíkový + HEPA 13), který nasává vzduch ze všech stran, čímž se zvyšuje rychlost čištění.
- omyvatelný předfiltr – zachytává větší nečistoty, jako jsou vlasy, srst či hrubší prach
- HEPA filtr třídy H13 – s 99,9% účinností odstraňuje z nasátého vzduchu pyly, prach, bakterie, viry, roztoče, zvířecí alergeny a spory plísní
- aktivní uhlíkový filtr – odfiltruje nežádoucí pachy z ovzduší, výpary a škodlivé plyny
- UV-C lampa – ultrafialové světlo dezinfikuje nasátý vzduch, zneškodní až 99,9 % choroboplodných zárodků, jako jsou bakterie, viry a plísně
- ionizátor – udržuje svěží vzduch v místnosti a zvyšuje účinek čištění
Brazilská univerzitní laboratoř CROP Biolaps potvrdila, že čistička vzduchu Stylies Alpha eliminuje až 99,9 % virových částic SARS-COV-2 z povrchu filtru působením UV světla.
Vzdálené ovládání přes mobilní aplikaci:
Všechny funkce čističky můžete pohodlně ovládat také prostřednictvím mobilní aplikace Smart Life – Smart Living, která je zdarma dostupná pro chytré telefony s operačním systémem Android a iOS.
Vlastnosti:
- automatický režim – čistička reguluje rychlost ventilátoru na základě naměřené kvality vzduchu v místnosti
- regulace výkonu čištění ve 4 stupních
- barevný indikátor kvality vzduchu
- ultrazvukový zvlhčovač – tiché zvlhčování vzduchu, nádržka na vodu 200 ml
- indikace prázdné nádržky na vodu
- integrovaný časovač automatického vypnutí (1–12 hodin)
- indikátor výměny filtru
- dálkový ovladač
- dětský zámek
Parametry:
- Max. vzduchový výkon: 600 m3/h
- Ionizátor: ano
- Časovač: ano
- Dálkové ovládání: ano
- Ovládání přes mobilní telefon: ano
- Hlučnost: 23–45 dB
- Příkon: max. 68 W
- Hmotnost: 7 kg
- Rozměry (š × h × v): 320 × 320 × 620 mm
Vícestupňová filtrace vzduchu:
O kvalitní filtraci vzduchu se stará kombinovaný válcový filtr (uhlíkový + HEPA 13), který nasává vzduch ze všech stran, čímž se zvyšuje rychlost čištění.
- omyvatelný předfiltr – zachytává větší nečistoty, jako jsou vlasy, srst či hrubší prach
- HEPA filtr třídy H13 – s 99,9% účinností odstraňuje z nasátého vzduchu pyly, prach, bakterie, viry, roztoče, zvířecí alergeny a spory plísní
- aktivní uhlíkový filtr – odfiltruje nežádoucí pachy z ovzduší, výpary a škodlivé plyny
- UV-C lampa – ultrafialové světlo dezinfikuje nasátý vzduch, zneškodní až 99,9 % choroboplodných zárodků, jako jsou bakterie, viry a plísně
- ionizátor – udržuje svěží vzduch v místnosti a zvyšuje účinek čištění
Brazilská univerzitní laboratoř CROP Biolaps potvrdila, že čistička vzduchu Stylies Alpha eliminuje až 99,9 % virových částic SARS-COV-2 z povrchu filtru působením UV světla.
Vzdálené ovládání přes mobilní aplikaci:
Všechny funkce čističky můžete pohodlně ovládat také prostřednictvím mobilní aplikace Smart Life – Smart Living, která je zdarma dostupná pro chytré telefony s operačním systémem Android a iOS.
Vlastnosti:
- automatický režim – čistička reguluje rychlost ventilátoru na základě naměřené kvality vzduchu v místnosti
- regulace výkonu čištění ve 4 stupních
- barevný indikátor kvality vzduchu
- ultrazvukový zvlhčovač – tiché zvlhčování vzduchu, nádržka na vodu 200 ml
- indikace prázdné nádržky na vodu
- integrovaný časovač automatického vypnutí (1–12 hodin)
- indikátor výměny filtru
- dálkový ovladač
- dětský zámek
Parametry:
- Max. vzduchový výkon: 600 m3/h
- Ionizátor: ano
- Časovač: ano
- Dálkové ovládání: ano
- Ovládání přes mobilní telefon: ano
- Hlučnost: 23–45 dB
- Příkon: max. 68 W
- Hmotnost: 7 kg
- Rozměry (š × h × v): 320 × 320 × 620 mm
Parametry
| Výrobce | Stylies |
| Hlučnost | 45 dB |
| Typ filtru | uhlíkové |
| Zdravý vzduch v dětském pokoji | ano |
| Zvlhčení suchého vzduchu v bytě | ano |
| Ochrana před alergeny a pylem | ano |
| Domácnost se zvířaty | ano |
| CADR | 600.0 m3/h |
| Příkon | 68 W |
| Hmotnost | 7 kg |
| Barva | bílé |
| Vzduchový výkon | 600 m3/h |
| Třída HEPA filtru | HEPA H13 |
| Velikost místnosti | pro velké prostory (nad 60 m2) |
| Ionizátor | ano |
| Indikátor výměny filtru | ano |
| Ultrazvukové | ano |
| UV lampa | ano |
| Omyvatelný filtr | ano |
| Filtr zachycuje zápachy | ano |
| Filtry zachycuje toxické látky | ano |
| Filtr zachycuje mikroorganismy | ano |
| Filtr zachycuje pevné nečistoty | ano |
| Vodoznak | ano |
| Časovač | ano |
| Dálkové ovládání | ano |
| Smart | ano |
| Displej | ano |
| Noční režim | ano |
| S předfiltrem | ano |
| Se snadnou údržbou | ano |
| Regulace výkonu | ano |
| Wi-Fi | ano |
| Automatická regulace | ano |
| Typ ovládání | s dotykovým panelem |
| S dětským zámkem | ano |
| Indikátor znečištění | ano |
| Senzor vlhkosti | ano |
| Senzor kvality ovzduší | ano |
| Senzor prachu | ano |
| Vyžaduje pravidelné dolévání vody | ano |
| Náhradní filtry představují průběžný náklad | ano |
| Ultrazvukový zvlhčovač může tvořit bílý povlak na nábytku | ano |
| Ionizátor může produkovat stopové množství ozonu | ano |
| Nahrazuje klimatizaci | ne |
| Vyžaduje výměnu filtrů (HEPA/uhlíkový) | ano |
| Pro těžké alergiky | vhodné |
| Nahrazuje odvlhčovač | ne |
| Nahrazuje zdravotnický prostředek | ne |
| Vyšší spotřeba energie při nepřetržitém provozu | ano |
| Pro velmi malé místnosti (do 10 m2) | nevhodné |
| Vyžaduje pravidelné čištění nádržky | ano |
| Nahrazuje vzduchotechniku/rekuperaci | ne |
| Pro velké prostory (nad 50 m2) | vhodné |
| Pro domácnosti s dětmi | ano |
| Pro astmatiky | ano |
| Pro noční provoz v ložnici | vhodné |
| Pro odstranění zápachu | ano |
| Pro domácnosti s malými dětmi (bezpečnost) | vhodné |
| Pro osoby citlivé na prach | ano |
| Pro domácnosti se zvířaty | ano |
| Pro oblasti se smogem | ano |
| Pro uživatele bez času na údržbu | vhodné |
| Pro alergiky | ano |
| Pro kuřáky | ano |