Syma X30 PRO

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Máme pro vás úžasnou novinku od firmy Syma, krásný, designově vyladěný model X30 se spoustou funkcí, které ocení i ti nejnáročnější a přitom cenově dostupný. Model Syma X30 vyniká systémem GPS stabilizace, kdy máte k dispozici asistenta, který vám umožní automatický návrat na místo startu, pravotočivé nebo levotočivéobkroužení aktuální polohy dronu. Velmo zábavnou funkcí je ovládání gesty, model vás vyfotí, natočí, nebo mu můžete dát pár snadných příkazů. Přední pohyblivá kamera s 4K rozlišením... Celý popis

Koupit za 5 190 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Máme pro vás úžasnou novinku od firmy Syma, krásný, designově vyladěný model X30 se spoustou funkcí, které ocení i ti nejnáročnější a přitom cenově dostupný.

Model Syma X30 vyniká systémem GPS stabilizace, kdy máte k dispozici asistenta, který vám umožní automatický návrat na místo startu, pravotočivé nebo levotočivéobkroužení aktuální polohy dronu. Velmo zábavnou funkcí je ovládání gesty, model vás vyfotí, natočí, nebo mu můžete dát pár snadných příkazů.

Přední pohyblivá kamera s 4K rozlišením a spodní FHD kamera, která vám kontroluje pozice. Tento model vás dokáže následovat, snadno si přepnete mezi následováním gestm, osob nebo WiFi, můžete se tak kreativně vyřádit.

Díky intuitivní aplikaci pro váš telefon je ovládání naprosto snadné, můžete například video nebo fotografie ihned upravit a sdílet s přáteli. Koukněte na naše video, kde vás detailně provede vším o tomto modelu. Obzvlášť velkou pozornost věnujte kalibraci.

Motory s dutým jádrem

Pokroková technologie stejnosměrných motorů s permanentními magnety značně snižuje spotřebu energie, a poskytuje stabilnější provoz a přesnější ovládání.

Pouhým poklepáním na požadovanou pozici na displeji smartphonu určíte cíl letu. Není-li letoun ve výšce alespoň 15 metrů, nejprve do ní vystoupá. Režim nováček slouží k vztyčení pomyslného plotu v 30m nebo 100m radiusu, který nelze proletět. Létání je tak bezpečnější a snazší. Aerodynamické provedení trupu přispívá ke snížení spotřeby energie, takže máte k dispozici až 27 minut letu. K plnému nabití je potřeba přibližně 180 minut. Stav nabití navíc snadno zjistíte na displeji smartphonu.

Technické specifikace:

- GPS stabilizace, Optical Flow stabilizace, Active Tracking

- Možnost práce na 5G

- 4K přední kamera, FHD spodní kamera, plánovač trasy

- Návrat jedním tlačítkem, obkroužení

- Baterie: 7,6V 1700mAh LiPo akumulátor

- Doba nabíjení: do 180 minut

- Doba visení: až 27 minut

- Dosah vysílače: přibližně 350 metrů

- Dosah přenosu obrazu: přibližně 300 metrů

- Rozměry balení: 20,9x18,4x10,5 cm

- Rozměry letounu: 36x30x7 cm (v rozloženém stavu)

- Provozní frekvence: 2,400–2,4835 GHz

- Vyzářený výkon (EIRP):
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud