Synology 2.5” SATA SSD SAT5221 - SAT5221-960G Vysoce výkonný 2,5" SSD disk určený pro podnikové nasazení s rozhraním SATA 6 Gb/s a kapacitou 960 GB. OBECNÉ Kapacita: 960 GB Rozměr: 2,5" × 7 mm Rozhraní: SATA 6 Gb/s VÝKON Sekvenční čtení (128 KB, QD32): 530 MB/s Sekvenční zápis (128 KB, QD32): 500 MB/s Náhodné čtení (4 KB, QD32): 98 000 IOPS Náhodný zápis (4 KB, QD32): 44 000 IOPS ODOLNOST A SPOLEHLIVOST Počet zapsaných terabajtů (TBW): >1 700 TB Střední doba mezi poruchami (MTBF): 1 500 000... Celý popis
Koupit za 26 290 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
98 %
Synology 2,5" SSD SAT5221-960G Enteprise (NAS) (960GB, SATA III)
Doprava:
zdarma
Skladem
26 290 Kč
Koupit za 26 290 Kč
98 %
Synology 2.5” SATA SSD SAT5221 - SAT5221-960G
Doprava:
zdarma
27 421 Kč
Koupit za 27 421 Kč
100 %
Synology SAT5221 2.5" 960GB Serial ATA III (SAT5221-960G)
Doprava:
zdarma
33 466 Kč
Koupit za 33 466 Kč
97 %
Synology 2.5” SATA SSD SAT5221 - SAT5221-960G SAT5221-960G
Doprava:
99 Kč
29 912 Kč
Koupit za 29 912 Kč
96 %
Synology 2.5” SATA SSD SAT5221 - SAT5221-960G
Doprava:
zdarma
Skladem
27 889 Kč
Koupit za 27 889 Kč
Popis
Synology 2.5” SATA SSD SAT5221 - SAT5221-960G
Vysoce výkonný 2,5" SSD disk určený pro podnikové nasazení s rozhraním SATA 6 Gb/s a kapacitou 960 GB.
OBECNÉ
Kapacita: 960 GB
Rozměr: 2,5" × 7 mm
Rozhraní: SATA 6 Gb/s
VÝKON
Sekvenční čtení (128 KB, QD32): 530 MB/s
Sekvenční zápis (128 KB, QD32): 500 MB/s
Náhodné čtení (4 KB, QD32): 98 000 IOPS
Náhodný zápis (4 KB, QD32): 44 000 IOPS
ODOLNOST A SPOLEHLIVOST
Počet zapsaných terabajtů (TBW): >1 700 TB
Střední doba mezi poruchami (MTBF): 1 500 000 hodin
Míra neopravitelných chybovostí bitů (UBER): < 1 sektor na 1017 přečtených bitů
Ochrana před výpadkem napájení: Ano
SPOTŘEBA ENERGIE
Napájecí napětí: 5 V (±5 %)
Aktivní čtení (typická): 2,3 W
Aktivní zápis (typická): 3,2 W
Průměrná hodnota napájení při nečinnosti: 1,3 W
TEPLOTA
Provozní teplota: 0°C až 70°C
Skladovací teplota: -40°C až 85°C
OSTATNÍ
Rozměry (V × Š × H): 7 mm × 69,85 mm × 100 mm
Certifikace: FCC, CE, EAC, BSMI, VCCI, KC, RoHS, UKCA
Vysoce výkonný 2,5" SSD disk určený pro podnikové nasazení s rozhraním SATA 6 Gb/s a kapacitou 960 GB.
OBECNÉ
Kapacita: 960 GB
Rozměr: 2,5" × 7 mm
Rozhraní: SATA 6 Gb/s
VÝKON
Sekvenční čtení (128 KB, QD32): 530 MB/s
Sekvenční zápis (128 KB, QD32): 500 MB/s
Náhodné čtení (4 KB, QD32): 98 000 IOPS
Náhodný zápis (4 KB, QD32): 44 000 IOPS
ODOLNOST A SPOLEHLIVOST
Počet zapsaných terabajtů (TBW): >1 700 TB
Střední doba mezi poruchami (MTBF): 1 500 000 hodin
Míra neopravitelných chybovostí bitů (UBER): < 1 sektor na 1017 přečtených bitů
Ochrana před výpadkem napájení: Ano
SPOTŘEBA ENERGIE
Napájecí napětí: 5 V (±5 %)
Aktivní čtení (typická): 2,3 W
Aktivní zápis (typická): 3,2 W
Průměrná hodnota napájení při nečinnosti: 1,3 W
TEPLOTA
Provozní teplota: 0°C až 70°C
Skladovací teplota: -40°C až 85°C
OSTATNÍ
Rozměry (V × Š × H): 7 mm × 69,85 mm × 100 mm
Certifikace: FCC, CE, EAC, BSMI, VCCI, KC, RoHS, UKCA
Parametry
| Výrobce | Synology |
| Kapacita | 960 GB |
| Formát disku | 2.5" |
| Rozhraní | SATA 6Gb/s |
| Primární použití | pro podnikové a serverové použití |
| Úroveň výkonu | pro vyvážený výkon |
| Otáčky | bez otáček |
| Úroveň výdrže | s vysokou výdrží |
| Řada disku | Synology SAT5221 |
| Hmotnost | 90.0 g |
| Barva | černé |
| SSD | ano |
| Pro server | ano |
| Pro notebook | ano |
| Pro NAS | ano |
| Max. rychlost čtení | 500 MB/s |
| Max. rychlost zápisu | 500 MB/s |
| Náhodné čtení | 90000 IOPS |
| Náhodný zápis | 30000 IOPS |
| Výdrž | 1700.0 TBW |
| Chladič disku | ne |
| S ochranou proti výpadku napájení | ano |