TP-Link Deco X20, 3ks

97 %
Stars
(3 hodnocení)

TP Link Deco X20 je Wi-Fi Mesh systém pro celou domácnost či firmu, který využívá 3 jednotek k dosažení bezproblémového celoplošného Wi-Fi pokrytí a eliminuje slabé oblasti signálu jednou provždy. Chcete rychlejší síť a bezproblémové pokrytí. S pokročilou technologií Deco Mesh spolupracují jednotky na vytvoření jednotné domácí sítě s jednotným názvem. Automaticky pak zvolí nejlepší spojení, když se pohybujete po domácnosti. Tři jednotky pokryjí signálem plochu o velikosti až 650 m2. MU-MIMO čtyřnásobně... Celý popis

Koupit za 6 059 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

TP Link Deco X20 je Wi-Fi Mesh systém pro celou domácnost či firmu, který využívá 3 jednotek k dosažení bezproblémového celoplošného Wi-Fi pokrytí a eliminuje slabé oblasti signálu jednou provždy. Chcete rychlejší síť a bezproblémové pokrytí. S pokročilou technologií Deco Mesh spolupracují jednotky na vytvoření jednotné domácí sítě s jednotným názvem. Automaticky pak zvolí nejlepší spojení, když se pohybujete po domácnosti. Tři jednotky pokryjí signálem plochu o velikosti až 650 m2.

MU-MIMO čtyřnásobně zvyší kapacitu přípojek, kdy za pomoci prostorových streamů obslouží paralelně několik klientů díky tvarování paprsků (beamformingu) vysílaného signálu. Technologie Beamforming sleduje díky soustavě antén umístění bezdrátových zařízení v síti a vždy usměrní WiFi signál přímo na tato zařízení. Tato chytrá distribuce signálu cíleně zesiluje bezdrátový signál a zvyšuje jeho stabilitu.

Technologie OFDMA současně přenáší signál do více zařízení a tudíž i k většímu počtu uživatelů bez ztrát na cestě k přístupovému bodu a zpět. To znamená bezkonkurenční připojení s Wi-Fi 6 s rychlostí až 1,77 GB/s s podporou standardu 802.11ax. V 5GHz pásmu je pak rychlost 1 201 MB/s a v 2,4GHz pásmu 574 MB/s.

Dále je tu technologie nazvaná BSS Coloring, která umožňuje hustší umístění AP pracujících na stejné frekvenci, kdy se rozlišuje mezi 63 „barvami“ AP. Díky BSS Coloringu je možno efektivněji využívat techniku CSMA/CA v hustých sítích, kdy stále někdo vysílá.

IPv6 již nahrazuje dosluhující protokol IPv4. Přináší zejména možnost přidělit všem zařízením jejich vlastní IPv6 adresu a vysokorychlostně přenášet data.

Šifrování WPA3 a TP-Link HomeCareTM poskytují přizpůsobené funkce, včetně rodičovských kontrol, antivirů a kvality služeb (QoS). Vaše síť je tak absolutně chráněná a vy i vaše data jste v bezpečí. Aplikace Deco vás provede krok za krokem při instalaci a nastavení Mesh systému. Mezi další výhody patří také kompatibilita s hlasovým ovládáním Amazon Alexa, takže vás Deco X20 poslouchá na slovo.
Hlavní přednosti

- Tři satelity TP-Link se postarají o bezproblémové připojení
- Dvě frekvenční pásma umožní náročnější procesy
- MU-MIMO technologie zvýší kapacitu přípojek a zrychlí WiFi konektivitu
- Snadné ovládání a instalace skrze aplikaci Deco
- TP-Link chrání vaše údaje i přístup dětí na stránky
- Kompatibilita s hlasovým ovládáním Amazon Alexa
- IPv6 rozšíří adresní prostor
Obsah balení
- 3x DECO X20
- síťový adaptér
- CD
- patch kabel
- návod
Kód produktu: PNT52449695
Part no.: Deco X20(3-pack)
EAN: 6935364086947
Zobrazit více

Články odjinud