TP-Link Festa FS328G je snadno použitelný smart switch s podporou centrální správy prostřednictvím Festa cloud nebo aplikace Festa. Switch disponuje 24x gigabitovými ETH porty a 4x SFP porty. Konstrukce bez ventilátorů zajišťuje tichý provoz. Klíčové vlastnosti 24x gigabit ETH + 4x SFP Centralizovaná správa přes Festa cloud nebo aplikaci Snadné nastavení a použití Zero-Touch Provisioning (ZTP) a Self-Organizing Network (SON) Tichý provoz díky konstrukci bez ventilátorů Obsah balení Zařízení Napájecí... Celý popis
Koupit za 7 999 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
98 %
TP-Link Festa FS328G / Switch / 24x1G RJ45 / 4x1G SFP / 1U (Festa FS328G)
Doprava:
69 Kč
7 999 Kč
Koupit za 7 999 Kč
96 %
Festa FS328GP
Doprava:
28 Kč
Skladem
7 045 Kč
Koupit za 7 045 Kč
83 %
Festa FS328G
Doprava:
zdarma
Skladem
7 035 Kč
Koupit za 7 035 Kč
98 %
TP-LINK Festa FS328G
Doprava:
zdarma
Skladem
6 223 Kč
Koupit za 6 223 Kč
93 %
TP-Link Festa FS328G (FESTA FS328G)
Doprava:
59 Kč
Skladem
5 742 Kč
Koupit za 5 742 Kč
Popis
TP-Link Festa FS328G je snadno použitelný smart switch s podporou centrální správy prostřednictvím Festa cloud nebo aplikace Festa. Switch disponuje 24x gigabitovými ETH porty a 4x SFP porty. Konstrukce bez ventilátorů zajišťuje tichý provoz.
Klíčové vlastnosti
24x gigabit ETH + 4x SFP
Centralizovaná správa přes Festa cloud nebo aplikaci
Snadné nastavení a použití
Zero-Touch Provisioning (ZTP) a Self-Organizing Network (SON)
Tichý provoz díky konstrukci bez ventilátorů
Obsah balení
Zařízení
Napájecí kabel
Rackmount kit
Instalační příručkaTP-Link Festa FS328G je snadno použitelný smart switch s podporou centrální správy prostřednictvím Festa cloud nebo aplikace Festa. Switch disponuje 24x gigabitovými ETH porty a 4x SFP porty. Konstrukce bez ventilátorů zajišťuje tichý provoz.
Klíčové vlastnosti
24x gigabit ETH + 4x SFP
Centralizovaná správa přes Festa cloud nebo aplikaci
Snadné nastavení a použití
Zero-Touch Provisioning (ZTP) a Self-Organizing Network (SON)
Tichý provoz díky konstrukci bez ventilátorů
Obsah balení
Zařízení
Napájecí kabel
Rackmount kit
Instalační příručka
Klíčové vlastnosti
24x gigabit ETH + 4x SFP
Centralizovaná správa přes Festa cloud nebo aplikaci
Snadné nastavení a použití
Zero-Touch Provisioning (ZTP) a Self-Organizing Network (SON)
Tichý provoz díky konstrukci bez ventilátorů
Obsah balení
Zařízení
Napájecí kabel
Rackmount kit
Instalační příručkaTP-Link Festa FS328G je snadno použitelný smart switch s podporou centrální správy prostřednictvím Festa cloud nebo aplikace Festa. Switch disponuje 24x gigabitovými ETH porty a 4x SFP porty. Konstrukce bez ventilátorů zajišťuje tichý provoz.
Klíčové vlastnosti
24x gigabit ETH + 4x SFP
Centralizovaná správa přes Festa cloud nebo aplikaci
Snadné nastavení a použití
Zero-Touch Provisioning (ZTP) a Self-Organizing Network (SON)
Tichý provoz díky konstrukci bez ventilátorů
Obsah balení
Zařízení
Napájecí kabel
Rackmount kit
Instalační příručka
Parametry
| Výrobce | TP-Link |
| Pro malé firmy | ano |
| Pro serverovnu | ano |
| Do racku | ano |
| Úroveň správy | s plnou správou (managed) |
| Hmotnost | 3130 g |
| Šířka | 44 cm |
| Výška | 4 cm |
| Bez ventilátoru (fanless) | ano |
| VLAN | ano |
| Cloudová správa | ano |
| LACP agregace linek | ano |
| Počet LAN portů 1 Gb/s | 24 |
| Počet SFP portů | 4 |
| Přepínací kapacita | 56.0 Gbps |
| Přepínací vrstva | L3 |