TP-LINK RE315

93 %
Stars
(3 hodnocení)

Už vás nebaví mrtvé zóny Wi-Fi u vás doma? Zařízení TP-Link RE315 Range Extender se bezdrátově připojuje k routeru Wi-Fi díky svým dvěma fixním anténám, posiluje a rozšiřuje svůj signál do oblastí, na které nemůže dosáhnout, a zároveň snižuje rušení signálu a zajišťuje tak spolehlivé pokrytí Wi-Fi v celé domácnosti nebo kanceláři. Pro lepší stabilitu a rychlost zařízení komunikuje jak ve 2.4GHz, tak i 5GHz pásmu s modulační rychlostí 300 + 867 Mbps. Díky vestavěnému 10/100 Mbps LAN portu bude rozšíření... Celý popis

Koupit za 788 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Už vás nebaví mrtvé zóny Wi-Fi u vás doma? Zařízení TP-Link RE315 Range Extender se bezdrátově připojuje k routeru Wi-Fi díky svým dvěma fixním anténám, posiluje a rozšiřuje svůj signál do oblastí, na které nemůže dosáhnout, a zároveň snižuje rušení signálu a zajišťuje tak spolehlivé pokrytí Wi-Fi v celé domácnosti nebo kanceláři. Pro lepší stabilitu a rychlost zařízení komunikuje jak ve 2.4GHz, tak i 5GHz pásmu s modulační rychlostí 300 + 867 Mbps. Díky vestavěnému 10/100 Mbps LAN portu bude rozšíření vaší sítě ještě snazší.
Access Point Mode
RE315 je více než bezdrátový rozšiřovač dosahu. Jednoduše připojte ethernetový kabel k ethernetovému portu a snadno přeměňte vaše kabelové připojení k internetu v dvoupásmový bezdrátový přístupový bod.
TP-Link OneMesh - Optimalizujte pro nejhladší Wi-Fi zážitek
OneMesh je jednoduchý způsob, jak vytvořit síť Mesh s jediným názvem Wi-Fi pro bezproblémové pokrytí celého domova. Stačí připojit extender řady OneMesh k routeru OneMesh. Žádné další pátrání kolem pro stabilní připojení.
Hlavní přednosti

- Pokryjte celou domácnost Wi-Fi sítí a zbavte se míst se špatným signálem.
- Dvoupásmová Wi-Fi síť 2,4 GHz (300 Mbit/s) a 5 GHz (867 Mbit/s) zajišťuje více stability při používání bezdrátových zařízení.
- Připojte se k routeru OneMesh a vytvořte síť Mesh pro bezproblémové pokrytí celé domácnosti.‡
- Adaptivní výběr cesty připojení – automatický výběr nejrychlejší cesty připojení k routeru pro dosažení nejvyšší rychlosti.
- Vysokorychlostní režim – dosáhněte nejvyšší rychlosti s použitím jednoho pásma Wi-Fi sítě jako páteřního, což oceníte při streamování HD videí a hraní on-line her.
- Režim AP – vytvořte nový přístupový bod Wi-Fi pro vylepšení své kabelové sítě pomocí bezdrátové sítě.
- Chytrý indikátor signálu, jenž ukazuje sílu signálu, pomáhá najít nejlepší umístění pro optimální pokrytí bezdrátovou sítí.
- Stiskněte tlačítko WPS a snadno se připojte k routeru. Připojení můžete jednotně spravovat pomocí aplikace Tether nebo webového rozhraní.
- Funguje s jakýmkoli Wi-Fi routerem nebo bezdrátovým přístupovým bodem.

Kód produktu: PNT52449807
Part no.: RE315
EAN: 6935364072445
Zobrazit více

Články odjinud