Webkamera Unibos Master Stream je všestranné a kvalitní řešení ať už pro streamování či na každodenní videohovory a konference. Díky Plug&Play ji stačí jen zapojit a nemusíte se trápit instalováním všemožných ovladačů. Velmi elegantní a kompaktní design o šířky pouhých 7cm a nízkou patkou držáku na rámeček monitoru která tak nezasahuje do obrazovky! Tím je Unibos Master Stream ideálnim a krásným doplňkem pro všechny monitory i s tenkým rámečkem! S rozlišením 1080p bude na obraze vidět každý detail... Celý popis

Koupit za 679 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Webkamera Unibos Master Stream je všestranné a kvalitní řešení ať už pro streamování či na každodenní videohovory a konference. Díky Plug&Play ji stačí jen zapojit a nemusíte se trápit instalováním všemožných ovladačů. Velmi elegantní a kompaktní design o šířky pouhých 7cm a nízkou patkou držáku na rámeček monitoru která tak nezasahuje do obrazovky! Tím je Unibos Master Stream ideálnim a krásným doplňkem pro všechny monitory i s tenkým rámečkem!

S rozlišením 1080p bude na obraze vidět každý detail a již nebudete muset řešit, zda je na kameře vidět vše potřebné. "Klipové" provedení upevnění zaručí, že ať už budete chtít webkameru přidělat na monitor nebo přímo na počítač, není třeba pořizovat další příslušenství pro ten správný úhel.

Díky zabudovanému mikrofonu nebudou vaše hovory a stream postrádat ani zvuk a ke skvělému obrazu tak nebudete muset řešit ani externí mikrofon.

Technické specifikace:

* 1080P Full HD USB Webkamera
* Vestavěný mikrofon
* Pevné ostření
* Antireflexní optická čočka
* chýtrý design pro všechny monitory i s tenkým rámečkem
* 1,8 m kabel
* Plug&Play
* Rozlišení: 1920x1080p

* Model: UMS-1080
* Barva: Černá
* Rozměry: š71 x v50 x h55 mm
* Váha: 110g včetně kabelu
* Materiál: Plast
* Vstupní rozhraní: USB

Obsah balení:

* 1x UNIBOS Master Stream Webcam 1080p
* 1x Uživatelský manuál
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud