Viofo P900 4K

100 %
Stars
(1 hodnocení)

Potřebujete uskutečnit videokonferenci, natočit video na You Tube nebo pomocí video hovoru komunikovat se svými blízkými, přáteli nebo fanoušky? Řešením je Viofo P900. Tuto kameru ocení také učitelé, s její pomocí mohou přenášet výuku ze třídy online do domácností žáků a být s nimi v kontaktu i pomocí video hovorů. Jedním z nejdůležitějších kritérií při výběru web kamery je kvalita obrazu. Viofo P900 nabídne obraz nadstandardní kvality. Algoritmus HDR spolu s podsvícením zajistí dokonale čistý,... Celý popis

Koupit za 1 999 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Potřebujete uskutečnit videokonferenci, natočit video na You Tube nebo pomocí video hovoru komunikovat se svými blízkými, přáteli nebo fanoušky? Řešením je Viofo P900. Tuto kameru ocení také učitelé, s její pomocí mohou přenášet výuku ze třídy online do domácností žáků a být s nimi v kontaktu i pomocí video hovorů.

Jedním z nejdůležitějších kritérií při výběru web kamery je kvalita obrazu. Viofo P900 nabídne obraz nadstandardní kvality. Algoritmus HDR spolu s podsvícením zajistí dokonale čistý, věrný, přirozený obraz s širokým spektrem barev, výrazným prokreslením barevných odstínů a velkou hloubkou obrazu. Uvidíte všechny detaily tak, jako kdybyste stáli na daném místě. Nadstandardní kvalitu obrazu umocní nejnovější algoritmus kódování krásy. K videu ve 4K kvalitě patří neméně kvalitní zvuk, o který se postará vestavěný stereo mikrofon.

Nepotřebujete žádné další software. Plug and Play propůjčuje web kameře širokou kompatibilitu. kamera je kompatibilní s Linuxem 2.6.24, Windows 7, 8, 10, operačním systémem Mac 10.6, Chrome, Androidem 5 a vyšším, operačním systémem Ubuntu verze 10.04.

Instalace web kamery je velice snadná. Web kameru připojíte k pc pomocí kabelu, který je součástí její výbavy.

Model: Viofo P900
Světelnost F2.7
Rozlišení: 8 Mpx
Snímková frekvence - 30 snímků za sekundu
4K (3840P X 2160P)
Duální Mikrofon: Ano - duální stereo mikrofon
Automatické vyvážení bílé: Ano
Automatická Expozice: Ano 
Senzor IMX 415 (1/2.8 inch CMOS)
Materiál: ABS
Úhel- D=88.2,H=80.2 ,V= 51
Kódování formátu format- MJPEG,YUV
Obrázek nastavení svařovacích parametrů přibl. 15 stop (5 metrů)
Napájení: USB přímé napájení DC 5V - 180cm kabel
Černá barva
Rozměry (D x Š x H): 75 × 62 × 125 mm
Hmotnost: 138 g

Podporované systémy: Windows XP a novější, Mac OS 10.6 a novější,  Android 5.0 a novější

 

 

 

 

 

 
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud