Pro televizory s úhlopříčkou až 80 palců (165 cm) S nástěnným držákem MA4010 můžete chránit své mimořádně velké televizory před poškozením nebo krádeží. Tento pevný a spolehlivý nástěnný držák podporuje televizory s úhlopříčkou od 40 do 80 palců (102 až 165 cm) a hmotností až 60 kg. Naklápěcí nástěnný držák poskytuje pohodlnou polohu pro sledování Naklápěcí nástěnný držák řady M umožňuje upevnit televizor vysoko na stěnu a mimo dosah, a přitom si stále užívat pohodlnou polohu pro sledování. Naklápěcí... Celý popis
Koupit za 990 Kč- Od nejoblíbenějších
- Od nejlevnějších
- Od nejdražších
100 %
TV Držák Vogel's MA4010 výklopný, pro úhlopříčky 40" až 80", nosnost 60 kg - MA4010
Doprava:
89 Kč
Skladem
990 Kč
Koupit za 990 Kč
93 %
MA 4010 držiak s náklonom Vogel's pre TV 40-80" MA 4010
Doprava:
99 Kč
963 Kč
Koupit za 963 Kč
95 %
MA 4010 držák s náklonem Vogel`s pro TV 40-80" VOGELS
Doprava:
63 Kč
Skladem
899 Kč
Koupit za 899 Kč
96 %
Vogel's MA4010
Doprava:
39 Kč
Skladem
890 Kč
Koupit za 890 Kč
99 %
MA 4010 držák s náklonem Vogel's pro TV 40-80" - MA 4010
Doprava:
79 Kč
Skladem
852 Kč
Koupit za 852 Kč
Popis
Pro televizory s úhlopříčkou až 80 palců (165 cm)
S nástěnným držákem MA4010 můžete chránit své mimořádně velké televizory před poškozením nebo krádeží. Tento pevný a spolehlivý nástěnný držák podporuje televizory s úhlopříčkou od 40 do 80 palců (102 až 165 cm) a hmotností až 60 kg.
Naklápěcí nástěnný držák poskytuje pohodlnou polohu pro sledování
Naklápěcí nástěnný držák řady M umožňuje upevnit televizor vysoko na stěnu a mimo dosah, a přitom si stále užívat pohodlnou polohu pro sledování. Naklápěcí nástěnný držák je také ideální k zamezení odrazů a oslnění.
Řada M: pevná a jednoduchá řešení pro montáž na stěnu
Chraňte svůj televizor tím, že jej bezpečně připevníte na stěnu pomocí televizního držáku Vogel řady M. Tato kompletní řada nástěnných držáků se vyznačuje pevnou a spolehlivou kvalitou provedení a chrání váš televizor před náhodným poškozením. Řada M společnosti Vogel's: bezpečnost na prvním místě za dostupnou cenu.
Specifikace výrobku
nosnost - 60 kg
VESA uchycení - max 600x400 mm
úhlopříčka cm - 102 - 165
úhlopříčka palce - 40 - 65 ''
náklon - 10°
natáčení - -
materiál - kov
barva - černá
S nástěnným držákem MA4010 můžete chránit své mimořádně velké televizory před poškozením nebo krádeží. Tento pevný a spolehlivý nástěnný držák podporuje televizory s úhlopříčkou od 40 do 80 palců (102 až 165 cm) a hmotností až 60 kg.
Naklápěcí nástěnný držák poskytuje pohodlnou polohu pro sledování
Naklápěcí nástěnný držák řady M umožňuje upevnit televizor vysoko na stěnu a mimo dosah, a přitom si stále užívat pohodlnou polohu pro sledování. Naklápěcí nástěnný držák je také ideální k zamezení odrazů a oslnění.
Řada M: pevná a jednoduchá řešení pro montáž na stěnu
Chraňte svůj televizor tím, že jej bezpečně připevníte na stěnu pomocí televizního držáku Vogel řady M. Tato kompletní řada nástěnných držáků se vyznačuje pevnou a spolehlivou kvalitou provedení a chrání váš televizor před náhodným poškozením. Řada M společnosti Vogel's: bezpečnost na prvním místě za dostupnou cenu.
Specifikace výrobku
nosnost - 60 kg
VESA uchycení - max 600x400 mm
úhlopříčka cm - 102 - 165
úhlopříčka palce - 40 - 65 ''
náklon - 10°
natáčení - -
materiál - kov
barva - černá
Parametry
| Výrobce | Vogel’s |
| Druh | držáky |
| Určení | pro TV |
| Barva | černé |
| Nosnost | 60 kg |
| Hmotnost | 1.48 kg |
| Min. úhlopříčka obrazovky | 40 palce |
| Max. počet obrazovek | 1 |
| Pro těžké displeje (nad 30 kg) | vhodné |
| Sledování TV v domácnosti | ano |
| Reklama a digitální sdělení | ano |
| Pro rodiny s malými dětmi | vhodné |
| Typ uživatele | pro běžného uživatele |
| Pro nájemníky (bez vrtání) | nevhodné |
| 200×100 | ano |
| 200×200 | ano |
| 300×300 | ano |
| 600×400 | ano |
| 100×100 | ano |
| 400×400 | ano |
| Výklopné / sklopné | ano |
| Výsuvné | ne |
| Min. vzdálenost od zdi | 4 cm |
| Mechanismus nastavení | kloubové |
| Nahrazuje držák na reproduktory | ne |
| Nahrazuje TV stolek / nábytek | ano |
| Nahrazuje držák na projektor | ne |
| Rohové | ne |
| Na zeď | ano |
| Snadnost instalace | s jednoduchou instalací |