Inovativní design a zásobník papíru Poloprůhledný zásobník papíru pro jasné označení spotřeby fotografického papíru. Nedělejte si starosti s uložením alba po jeho použití. Inovativní design,  integrovaného - magnetického dokovacího zařízení, usnadňuje skladování a díky svému čistému a elegantnímu vzhledu by se z něj dokonce mohlo stát krásné umělecké dílo. Tepelně-sublimační fotopapír Sada 6" barevného fotopapíru a pásky vyžaduje pouze výměnu pásky bez inkoustu - v kombinaci se speciálním, tepelně-sublimačním... Celý popis

Koupit za 1 390 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Inovativní design a zásobník papíru
Poloprůhledný zásobník papíru pro jasné označení spotřeby fotografického papíru. Nedělejte si starosti s uložením alba po jeho použití. Inovativní design,  integrovaného - magnetického dokovacího zařízení, usnadňuje skladování a díky svému čistému a elegantnímu vzhledu by se z něj dokonce mohlo stát krásné umělecké dílo.

Tepelně-sublimační fotopapír
Sada 6" barevného fotopapíru a pásky vyžaduje pouze výměnu pásky bez inkoustu - v kombinaci se speciálním, tepelně-sublimačním fotopapírem s vysokým rozlišením, díky čemuž je tisk fotografií doma dostupnější než v ateliéru.

Režim přímého připojení
Aktivací režimu přímého připojení se smartphone připojí přímo k tiskárně. Díky možnosti tisku přímo z alba, které máte otevřené, je tisk fotografií stejně snadný jako jejich pořizování.

Technologie sublimačního tisku
Profesionální technologie sublimačního tisku s 256 úrovněmi odstínů šedé vytváří hladké a detailní barvy. Vysoká přesnost tiskové hlavy a podávání papíru zajišťují, že fotografie zachovávají definici rysů obličeje.

Rozlišení tisku 300 dpi.
Široká škála barev 16,7 milionů barev.
Termální tiskové hlavy 1280.

Aplikace Mi Home / Xiaomi Home
Tiskněte fotografie přímo ze smartphonu pomocí aplikace Mi Home / Xiaomi Home. Chcete-li vzdáleně tisknout, připojte se k tabletu nebo počítači. Vytiskněte si fotky pro své rodiče doma - i na cestách.

Praktický ochranný film
Fotografie není nutné laminovat, protože jsou automaticky obaleny čirým ochranným filmem, odolným proti vodě a otiskům prstů. Fotografie tedy dlouho vydrží a nevyblednou ani nežloutnou, takže barvy budou zářit po desetiletí.

2 velikosti foto papíru
Vytiskněte fotografii celé rodiny na 6" fotopapír a zarámujte ji. Vytiskněte krásnou fotografii na 3" fotografický papír a přilepte si ji, kam chcete. Můžete si vybrat velikost fotografie, ve které chcete najít svůj oblíbený styl.

Další technické parametry:

Parametry napájení - vstup: 24V 1,6A.

Inteligentní konektivita:

Podpůrný systém: Android 5.0 nebo iOS 10.0 a vyšší.
Aplikace: aplikace Xiaomi Home.
Podpůrné zařízení: chytrý telefon, chytrý tablet, PC.
Wi-Fi připojení: Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2,4 GHz.

Další:

Hmotnost: cca 1,2 kg.
Velikost: 194 × 124,6 × 83,6 mm.
Teplota: 10 ℃ až 35 ℃.

Obsah balení:

1× Xiaomi Instant Photo Printer 1S.
10× list 6" fotografického papíru.
10× list 3" fotografického papíru.
1× pásku.
1× album.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Xiaomi
Technologie tisku termosublimační
Maximální formát tisku 5,08 x 7,62 cm
Barevný tisk ano
Kapesní tiskárny ano
USB ano
Bluetooth ano
Šířka 85 mm
Výška 24.6 mm
Hloubka 124 mm
Formát tisku fotografií 2 x 3 palců
Provoz na baterie ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty

Články odjinud