Baterie s kapacitou 20000mAh Powerbanka je komatabilní s většinou běžných telefonů a zařízení. Při plné kapacitě je schopna až čtyřikrát plně nabít Xiaomi Mi 9 a ještě v ní nějaká ta energie zbyde. Dvojí rychlé nabíjení 18W Zároveň je možné nabíjet až dvě zařízení. Nabíjení je rychlé a bezpečné a šetří Váš čas. Powerbanka má celkem dva USB-A výstupy a jeden USB-C a microUSB vstup. Lithium-polymerové baterie Tato powerbanka plně uspokojí Vaše potřeby pro přenosnou baterii, spolehlivě dobije Váš... Celý popis

Koupit za 569 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Baterie s kapacitou 20000mAh
Powerbanka je komatabilní s většinou běžných telefonů a zařízení. Při plné kapacitě je schopna až čtyřikrát plně nabít Xiaomi Mi 9 a ještě v ní nějaká ta energie zbyde.

Dvojí rychlé nabíjení 18W
Zároveň je možné nabíjet až dvě zařízení. Nabíjení je rychlé a bezpečné a šetří Váš čas. Powerbanka má celkem dva USB-A výstupy a jeden USB-C a microUSB vstup.

Lithium-polymerové baterie
Tato powerbanka plně uspokojí Vaše potřeby pro přenosnou baterii, spolehlivě dobije Váš telefon, tablet, kameru, drobnou elektroniku a další.

Několikanásobná ochrana
Powerbanka má hned několik bezpečnostních prvků, které zajistí, že ji můžete používat bez obav. Mezi tyto prvky patří ochrana před vstupním i výstupním přepětí, před zkratem či před výstupním nadproudem. Redmi powerbanka má taktéž ochranu před přehřátím, která zabezpečuje, že baterie budou fungovat jen v bezpečných teplotních mezích. O přehřátí se stará zároveň i ochranný obvod v powerbance. Součástí je i obnovovací mechanismus, kdy startovací tlačítko může být využito k restartování powerbanky v nestabilním prostředí. V neposlední řadě nabízí i ochranu při špatném zapojení kabelu, kdy zastaví okamžitě nabíjení a také ochranu proti přílišnému vybití a přebíjení.

Dvojklik pro pomalé nabíjení
Dvojitým klikem na startovací tlačítko je možné zapnout na dvě hodiny pomalé nabíjení, díky čemuž můžete bezpečně dobít například bluetooth sluchátka nebo chytrý náramek.

Kapacita
20 000 mAh

Výstupy
Počet výstupů 2
Výstupy USB, USB-C

Výstupní proud 2,4 A

Výstupní napětí 5,1 V

Max. výkon drátového nabíjení 18 W

Vstupy
Micro USB, USB-C
Vstupní proud 3,6 A

Vlastnosti a funkce LED indikace stavu, Rychlonabíjení
Typ rychlonabíjení Fast Charge

Barva
Černá

Hmotnost
420g
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Xiaomi
Kapacita 20000 mAh
Typ článků Li-pol
Doba nabíjení 7.5 hodin
USB-C konektor ano
Max. výstupní proud 2.1 A
Fast Charge ano
Počet výstupů 2
LED svítilna ne
LCD displej ne
Zvýšená odolnost ne
Zobrazit více parametrů