Xiaomi Smart Band 7 Pro

93 %
Stars
(48 hodnocení)

Pravá ruka smartphonu Poprvé je páska vybavena velkým, plnobarevným obdélníkovým AMOLED displejem. Rozložení všech funkcí na displeji pásku je podobné jako u chytrého telefonu. Text a ikony zabírají více místa a je mnohem snazší na ně klepat a přejíždět. Xiaomi Smart Band 7 Pro lze vnímat jako pohodlné rozšíření vašeho smartphonu. 1,64" obdélníkový AMOLED displej  Jemnost 326 PPI. 2,5D zakřivené sklo. Rozlišení 456 x 280 pixelů. Poměr obrazovky k tělu 70 %. Adaptivní jas  Senzory okolního... Celý popis

Koupit za 1 499 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Pravá ruka smartphonu
Poprvé je páska vybavena velkým, plnobarevným obdélníkovým AMOLED displejem. Rozložení všech funkcí na displeji pásku je podobné jako u chytrého telefonu. Text a ikony zabírají více místa a je mnohem snazší na ně klepat a přejíždět. Xiaomi Smart Band 7 Pro lze vnímat jako pohodlné rozšíření vašeho smartphonu.

1,64" obdélníkový AMOLED displej 

Jemnost 326 PPI.
2,5D zakřivené sklo.
Rozlišení 456 x 280 pixelů.
Poměr obrazovky k tělu 70 %.

Adaptivní jas 
Senzory okolního světla umožňují automatické přizpůsobení displeje vašim očím. Pokaždé, když zvednete zápěstí, rozsvítí se tak akorát.

Chytrý náramek v metalickém provedení
Toto je první chytrý náramek Xiaomi, který je k dispozici v metalické, grafitově šedé a světle zlaté barvě - pro jemnou eleganci. Byl potažen NCVM - pro lehkost a pohodlí. Navíc je hladký na dotek a má vysoce lesklou kovovou texturu.

Satelitní určování polohy a sledování pohybu
Vestavěný GNSS lze synchronizovat s telefonem nebo jej použít sólo. Podpora systémů BeiDou, GPS, GLONASS, Galileo a QZSS. Počítejte každý krok, protože každý krok se počítá.

Chytrá fitness podpora
Xiaomi Smart Band 7 Pro je váš nový nejlepší fitness kamarád. Odemkněte vzrušující nové sportovní zážitky se 14 specializovanými cvičebními režimy. 110+ cvičebních režimů vás bude bavit.

Sledování srdečního tepu a kyslíku v krvi
Celodenní sledování srdečního tepu a sledování kyslíku v krvi - a to za každého počasí, takže můžete porozumět svému tělu v reálném čase.

Baterie s prodlouženou výdrží

6 dní - režim intenzivního používání.
12 dní - režim typického použití.

Aplikace Mi Fitness
Denní zdravotní statistiky, jako je srdeční frekvence, kondice a spánek, jsou zobrazeny podrobně, aby poskytovaly jasný obraz o vašem zdraví. Podporuje snadnou synchronizaci dat se Strava a Apple Health.

Plavání bez stresu s 5 ATM
Náramek je voděodolný do 5 ATM, není třeba jej sundávat na plavání. Plavejte bez stresu!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Xiaomi
Hmotnost 20 g
Podporovaný OS Android
Bluetooth ano
Krokoměr ano
Snímač tepu ano
Typ baterie Li-pol
Monitorování spánku ano
Voděodolnost ano
ANT+ ne
Měřič tlaku ne
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty

Články odjinud