Xiaomi Smart Band 8

91 %
Stars
(60 hodnocení)

Xiaomi Smart Band 8 nabídne plynulejší displej a zajímavé flexibilní využití! Proč zrovna náramek Xiaomi Smart Band 8? Nový model má o něco jasnější obrazovku, o něco větší kapacitu baterie a podporu rychlého nabíjení, které by mělo zkrátit dobu plného nabití ze 2 na 1 hodinu. Disponuje OLED displejem s úhlopříčkou 1,62 palce a rozlišením 192 × 490 pixelů a vývojáři Xiaomi u modelové řady 8 zvýšili obnovovací frekvenci na 60 Hz pro plynulejší grafické zobrazení. Mimo jiné se zde výrobce zaměřil... Celý popis

Koupit za 889 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Xiaomi Smart Band 8 nabídne plynulejší displej a zajímavé flexibilní využití!
Proč zrovna náramek Xiaomi Smart Band 8?
Nový model má o něco jasnější obrazovku, o něco větší kapacitu baterie a podporu rychlého nabíjení, které by mělo zkrátit dobu plného nabití ze 2 na 1 hodinu. Disponuje OLED displejem s úhlopříčkou 1,62 palce a rozlišením 192 × 490 pixelů a vývojáři Xiaomi u modelové řady 8 zvýšili obnovovací frekvenci na 60 Hz pro plynulejší grafické zobrazení. Mimo jiné se zde výrobce zaměřil především na nové náramky, díky kterým je Smart Band 8 ještě o něco stylovějším doplňkem než jeho předchůdci. Můžete si vybrat příslušenství ve stylu klipů, které vám jej umožní nosit na opasku nebo připnutý ke košili, botám či jiným předmětům.
Základní specifikace:

Rozměry: 48 × 20,7 × 11 mm
Hmotnost: 27 g (včetně náramku)
Dotykový, barevný, 1,62" AMOLED displej s funkcí Always On Display, rozlišením 192 × 490 pixelů, obnovovací frekvencí 60 Hz a s jasem 600 nitů
Tvrzené sklo s povrchovou úpravou proti otiskům prstů
Kompatibilní s mobilní aplikací Mi Fitness
Bluetooth: verze 5.1 LE
Odolnost proti vodě: 5 ATM (do 50 m)
Příjem notifikací a ovládání hudby z telefonu, hlasový asistent
Více než 150 sportovních režimů
Senzory: snímač srdečního tepu (se snímačem kyslíku v krvi), akcelerometr, gyroskop, snímač okolního světla
Zdravotní metrika: monitorování srdeční frekvence, sledování SpO2, monitoring spánku, sledování zdravotního stavu žen, monitorování stresu, dechová cvičení
Skórovací systém Personal Activity Intelligence (PAI)
Baterie (Li-Ion): 190 mAh
Výdrž na jedno nabití: více než 16 dní, 6 dní se zapnutou funkcí Always on Display
Způsob nabíjení: magnetický konektor
Průměrná doba dobíjení: 1 hodina

Jaké jsou výhody chytrého náramku Xiaomi Smart Band 8?
Xiaomi Smart Band 8 nabízí svým majitelům barevný, obdélníkový AMOLED displej s uhlopříčkou 1,62 palců. Díky funkci Always On Display pro rozsvícení obrazovky již nemusíte zvedat ruku. Senzory okolního světla umožňují automatické přizpůsobení displeje vašim očím. Pokaždé, když zvednete zápěstí, rozsvítí se tak akorát, a vy si tak i za slunečného počasí budete schopni přečíst všechny údaje.
Rozložení všech funkcí na jeho obrazovce je podobné jako na chytrém telefonu. Textu a ikonám zde náleží více prostoru a mnohem snadněji se mezi nimi budete prstem pohybovat. Spárováním toho chytrého náramku prostřednictvím Bluetooth (ve verzi 5.1 LE) s mobilními aplikacemi ve vašem smartphonu budete dostávat oznámení, zprávy, upozornění na příchozí hovory a můžete ovládat svoji hudbu v mobilu.
S výdrží baterie o kapacitě 190 mAh na jedno nabití nešlápnete vedle, protože výrobce Xiaomi deklaruje více než 16 dní a plných 6 dní fungování se zapnutou funkcí Always on Display. Plného stavu baterie dosáhnete díky výkonnému systému rychlonabíjení již za jednu hodinu!
Můžete se těšit na úžasné spektrum barev, materiálů a tvarů řemínků, díky kterým se Xiaomi Smart Band 8 dokonale přizpůsobí vašemu stylu, aktuální náladě a momentálním podmínkám. Zde platí pravidlo, že náramek není nutné nosit jen na zápěstí! Systém pouzdra těla Smart Band 8 umožňuje jeho zavěšení na krk anebo dokonce připnutí k tkaničkám vašich běžeckých bot.

Pro koho je fitness náramek Xiaomi Smart Band 8 určený?
Xiaomi Smart Band 8 poskytuje flexibilní používání, proto cílí na mladší generaci aktivních uživatelů, kteří se nebojí ukázat svůj styl.
Čím vás náramek Xiaomi Smart Band 8 dostane?
Fitness náramek Smart Band 8 podporuje více jak 150 sportovních režimů včetně specializovaných cvičebních režimů. V aplikaci Mi Fitness pak můžete snadno a rychle sledovat své pokroky a plnit zadané cíle, nebo dokonce soutěžit s okolím o cvičební úspěchy: denní počet kroků, spálené kalorie, dobu cvičení a další. Tady jde zdraví dohromady se zábavou! Aplikace vás bude po nastavení sama informovat na základě vyhodnocení vašeho skóre.
Dále vám tento fitness náramek může jemnými vibracemi a rozsvícením displeje připomínat, abyste splnili cíle tepové frekvence a rychlosti a využili tak tréninkový čas na maximum. Navíc zajistí celodenní sledování vašeho srdečního tepu a monitorování úrovně kyslíku v krvi. Lépe tak porozumíte svému tělu a naučíte se mu naslouchat. Denní zdravotní statistiky jako je srdeční tep, kondice a spánek se detailně zapisují v aplikaci a poskytují tak jasný přehled o vašem zdravotním stavu.
Xiaomi Smart Band 8 je vodotěsný až do 50 metrů a odolá tlaku 5 ATM, můžete si tak bez jakýchkoliv obav užívat plavání nebo potápění. Zároveň sledujete – a následně vyhodnocujete – zvolenou sportovní aktivitu v mobilní aplikaci.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Xiaomi
S displejem ano
Bez displeje ne
Hmotnost 27 g
Podporovaný OS Android + iOS
Bluetooth ano
Zobrazení času ano
Krokoměr ano
Snímač tepu ano
Monitorování spánku ano
Voděodolnost ano
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty

Články odjinud