Xiaomi Watch S1 Active

93 %
Stars
(80 hodnocení)

Hodinky pro aktivní životní styl! Pokud si o sobě rádi udržujete přehled, tyto hodinky vám budou skvělým společníkem. Jedinečný a poutavý design je jenom začátek! Vyberte si fitness režim na míru a můžete začít. Sledujte spálené kalorie, tepovou frekvenci, okysličení krve a mnoho dalších užitečných parametrů. Jedinečné satelitní systémy vás nikdy nenechají ve štychu. Nikdo nepodá kvalitní výkon bez kvalitního spánku - ke sledování slouží pokročilé monitorování spánku, které vám pomůže zlepšit své... Celý popis

Koupit za 3 190 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Hodinky pro aktivní životní styl! Pokud si o sobě rádi udržujete přehled, tyto hodinky vám budou skvělým společníkem. Jedinečný a poutavý design je jenom začátek! Vyberte si fitness režim na míru a můžete začít. Sledujte spálené kalorie, tepovou frekvenci, okysličení krve a mnoho dalších užitečných parametrů. Jedinečné satelitní systémy vás nikdy nenechají ve štychu. Nikdo nepodá kvalitní výkon bez kvalitního spánku - ke sledování slouží pokročilé monitorování spánku, které vám pomůže zlepšit své návyky. Další užitečnou funkcí je detekce dechu a průvodce dechovými cvičeními. S pomocí hodinek můžete také provádět bezhotovostní platby Mastercard nebo přijímat telefonní hovory. prostřednictvím Bluetooth.

Barevný displej a kovový rámeček

Displej AMOLED s úhlopříčkou 1,43 palců zaručuje jasné barvy a kvalitní zobrazení. Všechny upozornění a hovory budete vidět naprosto jasně. Design je doplněn o elegantní kovový rámeček, který je lehký a nebude vás při sportu nijak omezovat. 

Takovou nabídku ciferníků jste neviděli

Ciferník je velice důležitou součástí hodinek. Vy si můžete vybrat až z 200 různorodých ciferníků, které zahrnují pozadí z oblasti vědy, přírody či technologií. Také si můžete vytvořit ciferník přímo na míru!

Jaké cvičení je libo?

Hodinky vám nabídnou až 117 fitness programů + 19 profesionálních programů. Během vámi zvolené aktivity budou hodinky zaznamenávat tepovou frekvenci, spálené kalorie, rychlost chůze a další parametry. Žijte efektivně! Hodinky jsou také vodotěsné, abyste si je mohli vzít všude.

Další užitečné funkce

Svá oblíbená nastavení si můžete připravit na míru a dostat se k nim stiskem jediného tlačítka. Mezi dalšími funkcemi najdete pět hlavních satelitních systémů určování polohy: GPS, BeiDou, GLONASS, Galileo a QZSS. Hodinky budou rovněž detailně sledovat vaší tepovou frekvenci a upozorní vás na případné abnormality. Užitečné může být také konstantní sledování okysličení krve, detekce dechu či pokročilé monitorování spánku. 

Bezhotovostní platby Mastercard

Pokud připojíte hodinky k platebnímu zařízení Mastercard, můžete bez starostí provádět bezhotovostní platby kdykoli a kdekoli. 

Baterie, která vás podrží

Již žádné strachy o vybitou baterku. Plné nabití můžete očekávat za 2,5 hodiny a následně můžete hodinky používat 12 dní "typicky", 24 dní v režimu úspory baterie a 30 hodin v režimu GPS. 
Zobrazit více