Xiaomi Watch S3

96 %
Stars
(13 hodnocení)

Xiaomi Watch S3 Stylové chytré hodinky Xiaomi Watch S3 mají velký kulatý 1,43“ AMOLED displej, podporují více než 150 sportovních režimů, pyšní se voděodolností 5 ATM, mají vestavěné funkce GPS a NFC a pyšní se dlouhou výdrží až 15 dní.     Xiaomi Watch S3 mají velký AMOLED displej Xiaomi Watch S3 mají klasický kulatý dotykový AMOLED displej s úhlopříčkou 1,43", s HD rozlišením 466 x 466 pixelů a s vysokou obnovovací 60Hz frekvencí.   Xiaomi Watch S3 se pyšní voděodolností 5 ATM,... Celý popis

Koupit za 2 899 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Xiaomi Watch S3

Stylové chytré hodinky Xiaomi Watch S3 mají velký kulatý 1,43“ AMOLED displej, podporují více než 150 sportovních režimů, pyšní se voděodolností 5 ATM, mají vestavěné funkce GPS a NFC a pyšní se dlouhou výdrží až 15 dní.

 

 

Xiaomi Watch S3 mají velký AMOLED displej

Xiaomi Watch S3 mají klasický kulatý dotykový AMOLED displej s úhlopříčkou 1,43", s HD rozlišením 466 x 466 pixelů a s vysokou obnovovací 60Hz frekvencí.

 

Xiaomi Watch S3 se pyšní voděodolností 5 ATM, která vám zajistí pohodlné sprchování, sportování v dešti nebo plavání. Hodinky ale nejsou primárně určeny k potápění.

 

 

Xiaomi Watch S3 mají zcela nový portrétní ciferník

Xiaomi Watch S3 vám umožní oživit si displej vašich chytrých hodinek živými fotografiemi. Hodinky nabízejí automatické matování obrázků, které vám umožní vložit informace do portrétů a dodat ciferníku tu správnou hloubku.

 

 

Xiaomi Watch S3 podporují více než 150 sportovních režimů

Xiaomi Watch S3 vám pomůžou sledovat více než 150 cvičebních režimů (např. jízda na kole, plavání, jízda na koni, plavání, basket, HIIT a další). Hodinky automaticky rozpoznají a zaznamenají údaje o vašem cvičení. A nakonec vám zhodnotí aktuální stav fyzické zdatnosti.

 

Xiaomi Watch S3 podporují profesionální lyžařský režim, který zaznamenává podrobnosti, jako je čas, vzdálenost a průměrná rychlost.

 

 

Xiaomi Watch S3 podporují dvoupásmové GNSS určování polohy

Xiaomi Watch S3 mají vestavěný dvoupásmový čip GNSS podporující 5 hlavních satelitních systémů určování polohy: GPS, BeiDou, GLONASS, Galileo a QZSS spolu s pokročilými optimalizačními algoritmy pro dosažení rychlejšího a přesnějšího určování polohy, které vám poskytnou profesionální informace. Dvouvrstvá anténa GNSS zlepšuje výkon příjmu signálu o 100 %, takže vám umožní rychle a přesně zaznamenávat venkovní pohyby.

 

 

Xiaomi Watch S3 mají 12kanálové monitorování srdečního tepu

Xiaomi Watch S3 mají vylepšený 12kanálový modul pro sledování srdeční frekvence, který umí přesně sledovat vaše fyziologické údaje. Nový algoritmus odstraňuje šum a zlepšuje kvalitu signálu, takže zajišťuje stabilnější dynamické monitorování srdeční frekvence s průměrnou přesností tepelné frekvence 97,95 %.

 

Xiaomi Watch S3 mají automatické celodenní monitorování srdečního tepu s upozorněním na příliš vysokou nebo nízkou frekvenci.

 

 

Xiaomi Watch S3 podporují celodenní monitorování kyslíku v krvi

Včasné sledování kyslíku v krvi může pomoci poskytnout lepší obraz o vašem fyzickém stavu. Pokročilý hardware a software chytrých hodinek Xiaomi Watch S3 vám umožní nepřetržité monitorování kyslíku v krvi po celý den. Můžete si vybrat interval měření, abyste měli kontrolu nad svým zdravím.

 

 

Xiaomi Watch S3 podporují profesionální monitoring pro zdravý spánek

Xiaomi Watch S3 podporují zcela nový spánkový algoritmus, který integruje údaje o saturaci kyslíkem a dýchání pro komplexnější analýzu, která vám přinese ještě přesnější výsledky.

 

 

Xiaomi Watch S3 monitorují i váš stres

Xiaomi Watch S3 podporují celodenní sledování hladiny vašeho stresu (uvolněná, normální, střední a vysoká hodnota). V případě vysokého stresu budete upozornění s návrhem na relaxaci. Rychle uvolnit fyzický i duševní stres můžete pomocí doporučených dechových cvičení po dobu 1 - 5 minut.

 

 

Xiaomi Watch S3 vám pomůžou zůstat v bezpečí

V případě nouze stiskněte třikrát za sebou spodní tlačítko vašich chytrých hodinek Xiaomi Watch S3, abyste rychle vytočili svůj nouzový kontakt a byli v bezpečí.

 

Xiaomi Watch S3 automaticky zavolají a pošlou SMS na váš nouzový kontakt v případě náhodného pádu.

 

Xiaomi Watch S3 mohou automaticky zobrazit vaši lékařskou pohotovostní kartu, pokud upadnete, a zahájit volání o pomoc.

 

 

Xiaomi Watch S3 mají ultra dlouhou výdrž baterie

Xiaomi Watch S3 mají extra velkou baterii o kapacitě 486 mAh, která vám zajistí chod až 15 dní při typickém režimu. Pomocí technologie rychlého nabíjení Xiaomi vám poskytne 5minutové nabíjení výdrž až na 2 dny.

 

 

Xiaomi Watch S3 podporují Bluetooth hovory

Xiaomi Watch S3 podporují Bluetooth hovory, takže můžete jedním dotykem přijmout hovor na hodinkách a poté díky vestavěnému mikrofonu a reproduktoru můžete mluvit přímo do hodinek.

 

 

Xiaomi Watch S3 podporují technologii NFC

Xiaomi Watch S3 podporují také bezhotovostní platby pomocí NFC pro rychlé a snadné transakce pouhým pohybem zápěstí.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Xiaomi
Velikost uložiště 32 GB
Úhlopříčka displeje 1.43 palce
Hmotnost 44 g
Typ displeje AMOLED
Slot pro SIM ne
Voděodolnost a prachuvzdornost ano
NFC ano
Určení unisex
eSIM ne
Velikost pouzdra 47 mm
GPS ano
Snímač tepové frekvence ano
Akcelerometr ano
Gyroskop ano
Zabudovaný reproduktor ano
GLONASS ano
Barometr ano
Krokoměr ano
Budík a připomínky ano
Zobrazit více parametrů

Články odjinud