AB IPBox TWO COMBO

50 %
Stars
(7 hodnocení)

AB IPBox TWO COMBO (1x tuner DVB-S2X + 1x tuner DVB-T2/T/C) je přijímač s UHD (4K) rozlišením a operačním systémem ANDROID. Kromě DVB části, která slouží ke sledování programů Vašeho poskytovatele satelitní, terestriální nebo kabelové televize, můžete využívat také Android rozhraní pro sledování obsahu přes Vaše oblíbené aplikace jako je YouTube, Antik a pod. Android operační systém nabízí širší možnosti využití satelitního přijímače než jiné operační systémy. Sledujte živé vysílání přes satelit/terestrál/kabelovku... Celý popis

Koupit za 3 789 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

AB IPBox TWO COMBO (1x tuner DVB-S2X + 1x tuner DVB-T2/T/C) je přijímač s UHD (4K) rozlišením a operačním systémem ANDROID.
Kromě DVB části, která slouží ke sledování programů Vašeho poskytovatele satelitní, terestriální nebo kabelové televize, můžete využívat také Android rozhraní pro sledování obsahu přes Vaše oblíbené aplikace jako je YouTube, Antik a pod. Android operační systém nabízí širší možnosti využití satelitního přijímače než jiné operační systémy.

Sledujte živé vysílání přes satelit/terestrál/kabelovku (DVB) nebo OTT-IPTV vysílání z internetových zdrojů (ANDROID).

Nádherný obraz ve 4K rozlišení je samozřejmostí, jakož i obrazové normy HDR10 a HLG. O výkon se postará čtyřjádrový procesor s pamětí SDRAM 2GByte DDR4 a interní pamětí 16GB eMMC. Přijímač obsahuje vestavěný 2x DVB-S2X tuner, vestavěnou WiFi Dual band 2.4GHz/5GHz i Bluetooth 4.0.
Na předním panelu se nachází tlačítko vypnutí a zapnutí, které signalizuje zda je přijímač zapnutý, vypnutý nebo ve stand-by režimu, TFT LCD displej s grafickým zobrazením různých informací a 2x mikrofon pro hlasové povely.
Na zadním panelu se nachází 1x vestavěný satelitní tuner DVB-S2X, 1x vestavěný terestriální/kabelový tuner DVB-T2/T/C, 1x slot pro čtečku karet, 1x USB 3.0, 1x USB 2.0., S/PDIF optický digitální audio výstup, HDMI, ethernet RJ45, konektor DC 12V pro externí zdroj a tlačítko vypnutí/zapnutí.
Na boční straně přijímače naleznete slot pro microSD kartu, kterou můžete využít k nahrávání vysílání nebo přehrávání souborů.

Nahrávky můžete ukládat také na externí USB HDD. Avšak nahrávání na MicroSD kartu je elegantnější řešení, neboť plnohodnotně zastoupí funkce externího HDD a hlavně eliminuje nežádoucí zvuky standardních externích HDD.
Výpočet využití kapacity microSD karet:
- na 32GB microSD kartu uložíte cca 13 hodin nahrávek
- na 64GB microSD kartu uložíte cca 25 hodin nahrávek
- na 128GB microSD kartu uložíte cca 50 hodin nahrávek
*Údaje jsou orientační v závislosti na bitrate (bitové rychlosti) programu, ze kterého jste pořídili nahrávku, protože každý program má jiný bitrate.

Přijímač dokáže současně nahrávat dva libovolné programy (1 program bez omezení transpondéru ze satelitního tuneru a 1 program z terestriálního/kabelového tuneru) a třetí program sledovat (s omezením transpondérů programů, které nahráváte).

Bluetooth dálkové ovládání obsahuje všechna potřebná tlačítka, která jsou logicky rozmístěna.
Najdete zde například tlačítka:
- vypnutí a zapnutí televizoru
- přímý vstup do DVB části (LIVE TV) pro sledování živého vysílání přes satelit
- virtuální myš pro pohodlné ovládání
- přímý vstup do aplikací
- hlasový asistent s mikrofonem

Technická specifikace
- 1x tuner DVB-S2X + 1x tuner DVB-T2/T/C
- Procesor: QUAD CORE
- Flash: 16GB eMMC
- RAM: 2GB DDR4
- OS: Android 8.0 Oreo
- 1x čtečka karet
- TFT LCD displej
- 1x HDMI
- 1x slot pro microSD kartu (možné nahrávání na microSD kartu)
- 1x USB 3.0 + 1x USB 2.0
- Zabudovaná WiFi Dual band 2.4GHz/5GHz
- Zabudovaný Bluetooth 4.0
- Video Resolution: 10bit, Up to 3840 x 2160 @ 60fps, HDR10 Support
- Ethernet RJ45: 10/100 Mbps
- S/PDIF optický digitální audio výstup
- Video Format: 4:3 Letter Box, 4:3 Pan Scan, 16:9
- Video Decoding: ITU-T H.265/HEVC & H.264, ISO/IEC 13818-2 MPEG-2, AVS+, VP6, VP8, VP9
- Audio Decoding: MPEG I&II, MP3, Dolby Digital Plus, AAC-LC, HE-AAC V1/V2
- Audio Mode: Stereo / Mono / Left / Right / Exchange
- Rozměry: 170mm X 100mm X 46mm
Zobrazit více

Články odjinud