ADC Blackfire Na louce

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Na louce Ve hře Na louce se hráči stávají pozorovateli přírody, protože právě tam se odehrávají ty nejzajímavější příběhy, v hlavních rolích se zvířaty a rostlinami. S mapou v ruce se hráči procházejí malebnou krajinou, v níž hledají inspiraci a zachycují úchvatné výhledy. Na cestě za titulem nejzkušenějšího pozorovatele je pohání vášeň, zvídavá mysl i touha po poznání záhad přírody. Nejzkušenějším pozorovatelem se stane hráč, který získá nejvíc bodů za pozorování různých druhů zvířat, rostlin... Celý popis

Koupit za 1 119 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších
Zobrazit další nabídky

Popis

Na louce

Ve hře Na louce se hráči stávají pozorovateli přírody, protože právě tam se odehrávají ty nejzajímavější příběhy, v hlavních rolích se zvířaty a rostlinami.

S mapou v ruce se hráči procházejí malebnou krajinou, v níž hledají inspiraci a zachycují úchvatné výhledy. Na cestě za titulem nejzkušenějšího pozorovatele je pohání vášeň, zvídavá mysl i touha po poznání záhad přírody.

Nejzkušenějším pozorovatelem se stane hráč, který získá nejvíc bodů za pozorování různých druhů zvířat, rostlin a krajiny a také za suvenýry, jež si z výletu přinese. Soutěž pak pokračuje u táboráku, kde se hráči předhánějí v tom, kdo dosáhne cíle svého dobrodružství jako první. Hra obsahuje i mód pro jednoho hráče.

Komponenty hry Na louce

- 1 hlavní deska

- 2 oboustranné desky s táborákem a 2 vyplňovací žetony

- 184 karet

- 12 žetonů cíle

- 20 žetonů stezky

- 12 bonusových žetonů

- 28 žetonů cesty

- 1 destička pro hru jednoho hráče

- 1 žeton prvního hráče

- 5 obálek s dodatečnými kartami

- 1 ukazatel kola

- 4 barevné značky

- 4 skládací stojánky na karty

- 1 česká pravidla

- 1 slovenská pravidla

- 1 rejstřík karet

- 1 návod na složení stojánků na karty
Zobrazit více

Podobné produkty

Články odjinud