Mindok Kutná Hora

89 %
Stars
(3 hodnocení)

Kutná Hora: Město stříbra - původní česká strategická hra pro náročnější hráče. Staňte se hlavou jedné z vlivných rodin, postavte se do čela městského cechu, těžte stříbro a vybudujte Kutnou Horu! Jedná se o původní českou hru, jejímž autorem je Ondřej Bystroň, Pavel Jarosch a Petr Čáslava. Je to ekonomická hra založená na fungování systému nabídky a poptávky. Hráči provádějí tahy pomocí jejich oboustranných karet. Díky nim mohou těžit stříbro, nakupovat stavební pozemky, získávat povolení, pomáhat... Celý popis

Koupit za 1 449 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis

Kutná Hora: Město stříbra - původní česká strategická hra pro náročnější hráče. Staňte se hlavou jedné z vlivných rodin, postavte se do čela městského cechu, těžte stříbro a vybudujte Kutnou Horu!
Jedná se o původní českou hru, jejímž autorem je Ondřej Bystroň, Pavel Jarosch a Petr Čáslava. Je to ekonomická hra založená na fungování systému nabídky a poptávky. Hráči provádějí tahy pomocí jejich oboustranných karet. Díky nim mohou těžit stříbro, nakupovat stavební pozemky, získávat povolení, pomáhat stavět budovy ostatním spřáteleným cechům, pracovat na stavbě Chrámu svaté Barbory a další.
Vaše rozhodnutí ve hře ovlivňuje i ostatní hráče, byť to není kooperativní hra, můžete tak zásadně ovlivnit hru ostatních.
Hra trvá přibližně 2 hodiny a je určená zkušenějším hráčům.
Hra Kutná Hora: Město stříbra obsahuje:

oboustranný plán Kutné Hory
plán radnice
95 karet
130 figurek
počítadlo kol
4 dvouvrstvé desky hráčů
2 stojánky na karty
11 dílků sv. Barbory
18 žetonů Bratrstva
12 žetonů patricijů
36 dílků budov
27 dílků dolů
4 dílky důlní technologie
53 mincí
4 přehledové karty
pravidla hry
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Mindok
Věk od 13 let
Počet hráčů 2 - 4
Typ deskové
Délka hry 120 min
Soubory her ne
Elektronické hry ne
Značka Mindok
Rok vydání 2023
Zobrazit více parametrů

Články odjinud